janelka2 janelka2 komentáře u knih

Ententýky Ententýky M. J. Arlidge

Kniha se mi celkem líbila a ráda bych si přečetla i další ďíly ale bohužel jsem zjistila, že v češtině je už jen jeden ďíl a pak vše ve Slovenštině. Člověk to nepochopí když už začnou nějakou sérii vydávat měla by být povinnost dopřeložit! Takhle jsem vyhodila peníze z okna. A dost mě to štve.

24.02.2024 4 z 5

Nenápadný vrah Nenápadný vrah James Carol

Tento díl se mi líbil asi nejmíň. Ale stále dobré čtení, čte se dobře a pokud bude další ďíl půjdu do něj.

15.02.2024 4 z 5

Chladný popel Chladný popel Simon Beckett

Kniha se mi moc líbila škoda, že není další díl.

01.02.2024 5 z 5

Chemie smrti Chemie smrti Simon Beckett

Musím říct, že se mi kniha moc líbila a konec jsem fakt hltala. Už se těším na další díl od autora,hned jdu na něj:-)

26.01.2024 5 z 5

Říkají mi Lars Říkají mi Lars Daniel Gris

Docela slušná oddechovka. Dobře se to čte Lars je hustej týpek jsem zvědavá na dálší díl.

15.11.2023 5 z 5

Mesiáš Mesiáš Boris Starling

Jako jó, kniha byla dobrá. Na můj vkus moc náboženského vysvětlování ale bez toho by to nešlo. A konec mi přišel trochu přez čáru. Jak tu už nědko napsal trochu styl Carter :-) Takže určitě nelituji, že jsem četla a podívám se jestli autor napsal ještě něco dalšího.

03.11.2023 4 z 5

Černý úsvit Černý úsvit Rolf Börjlind

Téma rasismus moc nemusím ale hlavní hrdinové mi sedí. Další díl si určitě přečtu.

27.10.2023 4 z 5

Dopisy mrtvých Dopisy mrtvých Luca Veste

No tak já nějak nevím.. Začátek knihy mě moc nechytil a byl pro mě takový zmatený. V podstatě jsem se nutila číst dál. Pak jsem knihu na nějakou dobu dokonce odložila. Ale řekla jsem si, že to dám :-) Od půlky se ale kniha rozjela a nebyla vůbec špatná. Škoda toho začátku.

01.09.2023 3 z 5

Pravda a lži Pravda a lži Caroline Mitchell

Dovedu si představit pokračování. Kniha se četla dobře a ráda bych další případ detektivů. Postavy mi sedli teda až na tu potvoru :-)

24.08.2023 4 z 5

Třetí hlas Třetí hlas Rolf Börjlind

Druhý díl se mi asi líbil o něco víc než první. Asi to bylo tím, že člověk už hlavní postavy zná a má k nim nějaký vztah. Další díl si určitě přečtu.

17.11.2022 4 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Tak nějak nevím, tentokrát jsem dala o hvězdičku méňe. Nevím jestli je to knihou nebo mím rozpoložením při čtení ale tato kniha se mi nevím proč líbila o chloupek méně než ostatní. Začátek mi přišel trochu zdlouhavý ale pak se to rozjelo. Přijde mi, že bylo i trochu ubráno z krváren, což mi teda vůbec nevadí. Každopádně i o hvězdičku méně stačí k tomu aby kniha byla dobrá. Těším se na další díl.

22.10.2022 4 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Lucien je fakt hajzl,bejt takhle zlej na Roberta. Na konci jsem se fakt bála jak to dopadne. Konec mi přišel malinko překombinovanej ale co do hlavy psychopata nevidíme a logika u nich asi moc nefunguje. Od dílu jsem možná čekala malinko víc ale i tak je to oproti jiným autorům nadprůměrná knížka. Doufám že celá série bude ještě dlouho pokračovat.

15.01.2022 4 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Jako vždy super díl. Tentokrát to nebyl takový brutus jako obvykle ale vůbec mi to nevadilo. Těším se na další díl který bude asi hodně napínavý vzhledem ke konci tohoto dílu :-)

13.11.2021 5 z 5

Zjizvená tvář Zjizvená tvář Stuart MacBride

Tak tento díl se mi líbil o něco víc než předchozí. Hodnotila bych na necelé čtyři hvězdičky. Postavy nesou žádní super hrdinové a časem si je asi oblíbíte. Včetně Loganových nadřízených, když si je představím mám úsměv na rtech. Další díl si také přečtu a pak pošlu knihy dál - znovu již číst nebudu.

29.07.2021 4 z 5

Smrtící záře Smrtící záře Stuart MacBride

Hodnotila bych tak na tři a půl hvězdy. Do třičtvrtě knihy mi přišlo, že se to tak nějak táhne a snad jsem si přála abych to co nejrychleji dočetla. Pak se kniha rozjela, takže dám šanci ještě dalšímu dílů. Ale znovu již knihu číst nebudu.

24.07.2021 3 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Musím říct, že tento díl se mi líbil o malinko míň než ostatní. Nevím přesně čím to ale i tak dost dobrá kniha. Jako vždycky brutální masakr. Když čtete co vrah provádí obětem je Vám až šoufl a kroutíte se u toho. Nic pro slabé povahy. Ale detektiva Huntera bych prostě sežrala.

16.07.2021 4 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Bože opravdu bych nechtěla být oběť. Tolik násilí až je mi z toho chvílemi šoufl. Ale to přeci všichni čtenáři Cartera vědí, že to nebude žádnej čajíček :-) Jako vždy pecka.

06.06.2021 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Jako zatím vždy skvělá kniha. Některé série postupem dalších dílů upadají. Tady se to neděje autor si drží stále stejnou kvalitu. A detaktiva Huntera prostě žeru :-)

30.05.2021 5 z 5

Zálesácká kuchyně Zálesácká kuchyně František Alexander Elstner

Super kniha pro trempy. Pěkné ilustrované obrázky.

09.05.2021 5 z 5

Robin Robin Zdena Frýbová

Taková oddychovka. Sem tam mi to přišlo již přehnané ale nelituji že jsem si knihu přečetla.

05.10.2019 3 z 5