Polibek z temnot

kniha od:

Polibek z temnot https://www.databazeknih.cz/https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/241367/mid_polibek-z-temnot-241367.gif 4.1 69
Koupit Koupit eknihu
Bazar

Jsou záhadní, přitažliví a nebezpeční... Kambioni. Samaře se od základu změnil život. Zamilovala se do kambiona a sama se stala kambionkou. Myslela si, že nic horšího už se nemůže stát. Ale náhlé výpadky paměti, záhadná úmrtí a hrozba nebezpečí vznášející se nad městem poukazují na to, že může být ještě hůř. V pozadí všeho je pravděpodobně démon Tobias, který náhle bez vysvětlení zmizel. Samara musí přijít všem záhadám na kloub dřív, než bude pozdě. A také se musí rozhodnout – ujasnit si, kam má její vztah s Calebem směřovat. Chce mu skutečně obětovat celý svůj život? Pokračování titulů Kronika kambionů – Osudová přitažlivost a Kronika kambionů – Smrtící pouto.... celý text

Série:

Kronika kambionů 3.


Žánr:
Literatura světová , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Fragment (ČR)
Originální název:

Fading Amber , 2013


více info...

Komentáře (8)

Komentáře 8 Recenze 5

janelka2
janelka2
27.07.2018 4 z 5

Celkem nevím jak hodnotit. Série si mi líbila ale myslím, že autorka z série mohla vytěžit více. Více se do série ponořit, rozepsat,procítit. Celkem mi bylo líto, že to celé takhle utnula a nedala šanci dalším postavám. Chemii mezi hlavními postavami jsem taky úplně necítila ale možná je to tím že, jsou knihy určeny pro mládež, nevím...Škoda ale nelituji že, jsem četla.

nikola9330
nikola9330
25.08.2016 5 z 5

Krásný závěr celé trilogie. Opět velmi čtivé, nápadité a hlavně napínavé jako předešlé díly. Celá tahle trilogie mě velmi nadchla a potěšila svou originalitou☺


z1631984
z1631984
17.06.2016 5 z 5

Dle mého názoru nejlepší část této trilogie. Místy zábavné.......místy nechutné......a napínavé :)

Dandulka
Dandulka
26.01.2016 5 z 5

Jak je u mě zvykem, opět začínám třetím dílem a byl moc hezký a čtivý. Zvláště jedna scéna mě pobavila- ale čtěte sami, aby mě zase někdo nenařkl, že dopředu prozrazuji děj!

Charmedka
Charmedka
24.05.2015 3 z 5

Kniha naštěstí byla lepší než druhý díl. Nemusela jsem se vyloženě do čtení nutit. Podle mě ale nejvíce knihám dává Samara, její smysl pro humor a hlavně sarkasmus je naprosto skvělý a díky ní se u knihy bavíte. I když občas postavy jednali iracionálně, s Calebem se nesmyslně hádali, tak Samara jako postava je velmi sympatická.

Kniha byla lepší a čtivější, určitě pro mě nejzajímavější vysvětlení Samařiných výpadků paměti a vrácení se tam, kde skončil druhý díl. To se četlo jedna radost. Přesto jsem ale ráda, že je série u konce. Jak mě první díl chytil, další dva už nenabízejí nic zázračného.

Adele02
Adele02
19.05.2015 3 z 5

Tak to je rozhodně nejslabší díl z celé série. U dvojky jsem si stěžovala, že chybí humor, ale tady jsem ho postrádala teda POŘÁDNĚ. Všechny postavy si to komplet pokazily, děj opravdu předvídatelný, takže dávám slabší tři hvězdičky.

JanaDor
JanaDor
18.05.2015 3 z 5

Mám spoustu rozečtených sérií. Některé další díly čtu hlavně proto, abych se dozvěděla, jak to vše dopadne. Tuto jsem dočetla ze zvědavosti. Ne, že by byla špatná. Ale je určená pro mládež a tentokráte série toto kritérium splňuje. Je to lehké, dobře napsané čtivo pro ty, kteří rádi mají zamilovanou fantasy, kde probíhá boj mezi dobrem, zlem a démony. Příběh vypráví sedmnáctiletá dívka Samara, která má celkem rozumný postoj k životu. Já jsem již o trochu starší a tak některé její váhání jsem nechápala. Tím mi lezla malinko na nervy. Ale jak říkám, to není knihou, ale mnou. Takže pokud bych měla sérii hodnotit jako celek, tak bych ji dala jedničku pro mládež a trojku pro starší čtenáře. To už opravdu záleží na vkusu a náladě.

ElisR1
ElisR1
18.04.2015 4 z 5

Skvělá kniha, jako předešlé díly.