Zvrácené myšlenky

Zvrácené myšlenky https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/159596/bmid_sloane-burbankova-zvracene-myslenky-Uvp-159596.jpg 4 60 18

Sloane Burbanková série

Agentka FBI Sloane Burbanková je mimo aktivní službu. Když se ale dozví o zmizení své kamarádky z dětství, chce se okamžitě zapojit do pátrání. Vedením případu je pověřen Derek Parker – bývalý přítel Sloane, se kterým se nerozešli v dobrém. Dochází k dalším únosům, některé ženy jsou následně brutálně zavražděny. Sloane a Dereka nakonec zavedou všechny stopy k jedinému deviantnímu pachateli. Kdo bude jeho další obětí?... celý text

maličkán
23.01.2024 4 z 5

Dobrá detektivka, podobající se spíš románu. Knize to na čtivosti neubralo. Byla jsem spokojená.

Dashik
04.07.2021 4 z 5

Tuhle knížku jsem měla několik let rozečtenou. Skončila jsem asi na třicáté stránce a nebyla schopná se dokopat k dočtení. Nakonec jsem ráda, že jsem po ní znovu sáhla. Děj plynul rychle, nenudila jsem se. Pachatele jsem odhadla asi v půlce knihy, ale to mi nijak nevadilo. Akorát ten konec mohl být trošku akčnější a rozepsanější. Jinak kniha je to dobrá.

monte
29.09.2019 4 z 5

Prima detektivka

Sofós
14.08.2019 4 z 5

Příběh s velkým potenciálem. Zajímavá zápletka, hlavní postavy, prostředí. Bohužel ne zrovna malá část knihy se zabývala soukromým životem hlavní hrdinky, což u detektivky vnímám negativně. Původně jsem chtěla dát 3*, ale závěr se mi natolik líbil, že dávám 4*. A to navzdory faktu, že pachatele jsem odhalila relativně brzo :-)

BaNaMa
09.07.2018 5 z 5

Kniha se mi dostala do ruky zcela náhodou. Od této autorky jsem nic nečetla. Dle obálky jsem čekala úplně něco jiného.
Kniha mě velice překvapila a nenechala mě vydechnout do poslední stránky, sice jsem od půlky knihy měla dva typy, takže rozuzlení nebylo tolik překvapující. I přesto se mi kniha velice líbila a moc hezky se četla, vše mělo spád a pěkně jsem se orientovala. Mohu jen doporučit :-) .

Ainslee
19.03.2018 4 z 5

Na knížku jsem natrefila zcela náhodou v knihovně. A nelituji. Čtivá, napínavá kniha od začátku do konce. Ano, je tam pár nesrovnalostí, ale nic co by kazilo prožitek z knihy. Jen té romantiky tam na mě bylo trochu moc.

janelka2
13.01.2017 4 z 5

Kniha byla celkem dobrá.Hlavní hrdinové jsou mi sympatičtí.Jen ten konec mi přišel takový rychle utnutý.Po tolika stránkách bych si představovala že bude konec trochu více rozepsán.Ale jinak dobrý.

Danka1975
03.12.2016 2 z 5

. .tak nějak nevím. . :-(. . knihu jsem přečtela s tím, že jsem písmenka přeskakovala, možná
i odstavce. . :-). . myšlenka a příběch dle mě nebyl špatný, jen hold psaný ze špatného úhlu :-(. .. . místo aby byla pisována situace unesených žen, tak se autorka věnovala raději psům hlavní hrdinky, její ruce ( sice zraněné. . ). .to mě opravdu nebavilo :-(. . záchytným bodem pro mě byly kapitoly či pasáže psány zločincem a pak zase nuda, nuda, šeď, šeď.. .:-(. . . jako kniha na uspávání to jde.

Lacerta.j
11.09.2015 3 z 5

Po delší době napínavý příběh, kdy jsem se nemohla dočkat, až se v ději zas posunu dál. V této knize je vidět, že autorka své hlavní hrdiny miluje a opěvuje je při každé příležitosti. Sebevědomí jim rozhodně nechybělo, až mě to otravovalo. Pachatele jsem neodhalila, pro mě překvapení. Celý příběh napínavý a konec raz dva hotovo... Podle mě je v příběhu pár "nesmyslů", které prostě byly nutné, aby se děj ubíral zamýšleným směrem. Ale opravdu nevěřím tomu, že osobní ochrana od FBI sedí v autě u domu s dalekohledem v ruce, zatímco hlídaná osoba běhá po lese se svými jezevčíky...

pavlinka0250
02.04.2015 5 z 5

Nečekala jsem, že mě kniha tak chytne. Čtivé, napínavé. Doporučuji.

ChristineP
31.01.2015 3 z 5

Tato kniha je velmi čtivá, napínavá a velmi poutavá. Vraha jsem nepoznala do nějaké třísté stránky, celou dobu jsem podezřívala někoho jiného.
Celkově se mi příběh líbil, ale musela jsem dát průměrné hodnocení a to z důvodu znalosti mnohem lepších a pro mě daleko atraktivnějších knih. Detektivky moc nemusím, ale tomu, kdo má tenhle žánr v oblibě, Zvrácené myšlenky všemi deseti doporučuji.

eve6145
14.01.2015 5 z 5

Knížku jsem přečetla během dvou dnů :-) Každá stránka byla něčím zajímavá, velmi hezky napsané.

ina77
02.01.2015 4 z 5

Jedním slovem skvělá detektivka!
Určitě přečtu i ostatní knihy od této autorky!

krejcovka76
21.04.2014 5 z 5

Náhodné setkání s touto autorkou, která mě velice mile překvapila. Knížka má spád, rychlost, člověk se na žádné stránce nenudí a ačkoli pár stránek před koncem, člověk ví "kdo je vrah" , přesto dávám plný počet a rozhodně doporučuji :-)

marty77
07.02.2014 2 z 5

Kniha ma super komentare,ale me neoslovila.Vraha jsem odhadla okamzite po vstupu do deje.

c.svetlana
30.09.2013 5 z 5

Vyborne se cte, zvedavost az do konce!

kneslova
08.07.2013 4 z 5

Výborná detektivka, napínavá, čtivá,

RADOST
10.06.2013 4 z 5

Romantický thriller o zvrácené lásce vedoucí k šílenství. Napínavá, čtivá, drsná pohádka pro dospělé.

Andrea Kane
americká, 1955