janelka2 janelka2 komentáře u knih

Cena nevinnosti Cena nevinnosti Rebecca James

Kniha se mi celkem líbila.Ale nejedná se o žádnou veselohru.Měla jsem jí přečtenou za dva dny.A ke konci jsem byla opravdu zvědavá jak to dopadne.

16.01.2017 4 z 5

Zvrácené myšlenky Zvrácené myšlenky Andrea Kane

Kniha byla celkem dobrá.Hlavní hrdinové jsou mi sympatičtí.Jen ten konec mi přišel takový rychle utnutý.Po tolika stránkách bych si představovala že bude konec trochu více rozepsán.Ale jinak dobrý.

13.01.2017 4 z 5

Mesiáš Mesiáš Boris Starling

Jako jó, kniha byla dobrá. Na můj vkus moc náboženského vysvětlování ale bez toho by to nešlo. A konec mi přišel trochu přez čáru. Jak tu už nědko napsal trochu styl Carter :-) Takže určitě nelituji, že jsem četla a podívám se jestli autor napsal ještě něco dalšího.

03.11.2023 4 z 5

Dopisy mrtvých Dopisy mrtvých Luca Veste

No tak já nějak nevím.. Začátek knihy mě moc nechytil a byl pro mě takový zmatený. V podstatě jsem se nutila číst dál. Pak jsem knihu na nějakou dobu dokonce odložila. Ale řekla jsem si, že to dám :-) Od půlky se ale kniha rozjela a nebyla vůbec špatná. Škoda toho začátku.

01.09.2023 3 z 5

Třetí hlas Třetí hlas Rolf Börjlind

Druhý díl se mi asi líbil o něco víc než první. Asi to bylo tím, že člověk už hlavní postavy zná a má k nim nějaký vztah. Další díl si určitě přečtu.

17.11.2022 4 z 5

Zjizvená tvář Zjizvená tvář Stuart MacBride

Tak tento díl se mi líbil o něco víc než předchozí. Hodnotila bych na necelé čtyři hvězdičky. Postavy nesou žádní super hrdinové a časem si je asi oblíbíte. Včetně Loganových nadřízených, když si je představím mám úsměv na rtech. Další díl si také přečtu a pak pošlu knihy dál - znovu již číst nebudu.

29.07.2021 4 z 5

Zálesácká kuchyně Zálesácká kuchyně František Alexander Elstner

Super kniha pro trempy. Pěkné ilustrované obrázky.

09.05.2021 5 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Tak když jsem před lety četla knížku poprvé, ještě před tím než jsem viděla film, tak mi přišla naprosto senzační. Teď když jsem se k ní vrátila a po tom co jsem film viděla asi šestkrát :-) mi chvilku trvalo než jsem se znovu začetla. Najednou mi to přišlo takové divné číst když přesně vím jak to bude, takové jako z dálky ale asi po čtyřiceti stránkám se to zlomilo a já se opět rozplývala :-) V knížce je toho samozřejmě oproti filmu víc a krapet se liší. A hned po předčtení hurá znovu na film :-)

25.06.2019 5 z 5

Na ostří špičáku Na ostří špičáku Chloe Neill

No tak nějak nevím jak hodnotit aniž bych prozradila děj. Ale konec se mi zdál dost zvláštní, pokud nepřijde nějaký zvrat tak mi v tom chyběli emoce. Prostě šub a bylo vymalováno. Tento díl se mi zatím líbil nejmíň.Takže jen čtyři hvězdičky. Jsem zvědavá jak se to bude vyvíjet dál.

08.06.2019 4 z 5

Dvojí kousnutí Dvojí kousnutí Chloe Neill

Ano ano ano.

01.06.2019 5 z 5

Holky někdy koušou Holky někdy koušou Chloe Neill

Super knížka, čtu jí již podruhé. Chemie mezi postavami je úplně cítit. Postavy jsou sympatické, nechybí humor.

25.05.2019 5 z 5

Šepoty ze záhrobí Šepoty ze záhrobí Charlaine Harris

Tak hodnotila bych tak na tři a půl hvězdičky. Úplně nevím jak hodnotit. Čekala jsem asi něco jiného ale nebylo to špatné. Jsem zvědavá na další díl. Jestli to nebude to samé nebo zda se série rozjede.

18.05.2019 3 z 5

Posedlost Posedlost Lisa Jane Smith

No až na to, že už mě začínají štvát nehynoucí láska během jednoho týdne tak celkem dobré. Je to takové jednodušší asi pro mládež. Poslední díl si ale určitě přečtu.

14.05.2019 3 z 5

Odhalení Odhalení Lisa Jane Smith

Až na to zamilování se po pěti minutách se mi kniha líbila. Určitě jsem zvědavá jak to bude pokračovat a další díl si přečtu.

01.05.2019 4 z 5

Lovec Lovec Lisa Jane Smith

Čím to je, že vždycky fandím krásným pasouchům. Knížka se mi líbila, jsem zvědavá na další díl.

29.04.2019 4 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

Vtipná, romantická kniha. Jsem zvědavá na další díl snad si udrží úroveň.

02.04.2019 4 z 5

První dojmy První dojmy Charlie Lovett

Dala bych tak tři a půl hvězdičky. Kniha se mi vcelku líbila ale vzhledem k tomu že jsem nikdy Jane Austenovou nečetla tak jsem z knížky úplně odvařená nebyla. Za mě bych se zaměřila asi víc na přítomnost. Ale nevadilo mi si knížku přečíst.

17.02.2019 3 z 5

Čarovná Čarovná Alex Flinn

Tak dala bych hodnocení tak tři a půl hvězdičky jelikož to ale nejde. Ze začátku mě knížka moc neuchvátila ale nakonec jsem se začetla. Plus pro mě bylo to, že jsem si Kendru představila tak jako byla ztvárněná ve filmu kde mi byla sympatická. Je to takové jednoduché čtení. A konec mě mile překvapil.

28.08.2018 3 z 5

Smrtící pouto Smrtící pouto Jaime Reed

Tak druhý díl byl o něco lepší něž první. Dala bych necelé čtyři hvězdičky. V druhém díle se vyskytla nová postava která díl oživila. Hold padouchové jsou sexy. Jdu hned na poslední díl, jsem zvědavá jak se příběh rozvine.

03.04.2018 4 z 5

Osudová přitažlivost Osudová přitažlivost Jaime Reed

Tak hodnotila bych to tak na něco přes tři a půl hvězdičky. Knížka se mi celkem líbila. Příběh dobrý,postavy sympatické. Líbil se mi sarkastický humor hlavní hrdinky. Myslím si, že autorka úplně nezvládla vykreslit chemii mezi hlavními hrdiny.Kolena se mi z toho netřásla.Myslím, že s knihy mohla vytěžit daleko víc. Ale nelituji, že jsem knížku četla. Do dalšího dílu půjdu ale asi s pauzou.

12.03.2018 4 z 5