Zálesácká kuchyně přehled

Zálesácká kuchyně https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/109720/bmid_zalesacka-kuchyne-I8g-109720.png 5 20 20

Kniha přináší plno užitečných rad, jak náležitě upravit tábornické prostředí, zejména místo pro vaření, a mnoho receptů zálesácké kuchyně.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zálesácká kuchyně. Přihlašte se a napište ho.

Česneksmedem
včera 5 z 5

Stejně jako vlkodlaq jsem hrdým majitelem druhého vydání z roku 1991. Naštěstí ta moje kniha prozatím drží pohromadě. Taky jsem za ni tehdy dal srdcervoucích 10 Kč.
Je to sice už taková nostalgie, ale mnohé recepty stále používáme. Nedávno třeba Živáňskou pečínku. Moc se mi také líbí názvy některých kapitol – například „Maminka není doma“ nebo „Máte rádi divočinu?“. My, co se neustále touláme po stále řídnoucích lesích, si v knize listujeme a oživujeme znalosti. Prostě paráda!

jan0223
19.12.2021 5 z 5

Já mám ještě tu starou malou zelenou knížečku, ze které se stal salát jen se na ni člověk podíval. Přečetl jsem si ji jen tak a i tak mě jako kluka bavila a baví do dneška. Líbí se mi zpracování a je to skvělý pomocník do kapsy. Postupně z ní zasvěcuji moje děti a učím je nejen vaření, ale i k lásce přírodě a správným a férovým zásadám.

janelka2
09.05.2021 5 z 5

Super kniha pro trempy. Pěkné ilustrované obrázky.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zálesácká kuchyně v seznamech

v dalších seznamech2x