jana79 jana79 komentáře u knih

Drahá ženo Drahá ženo Kimberly Belle

Tak tahle kniha je super a vic nez super.. Hned v prvnich stránkách jste vtaženi do děje a uz vás nepustí. Stránka za stránkou vás čím dál víc zásobuje dalšími informacemi a otázky nenechají na sebe dlouho čekat, jak vše dopadne....a spoustu dalších(nechci prozrazovat děj....) a věřte mi v určité části zůstanete ohromeni, protože tuto část poznáte všichni, kdo knihu bude poctivě číst ne listovat, tak v téhle části se vše co dosud víte roztřese jako v takovém tom těžítku-kouli většinou je to zasněžené téma, prostě všechny informace se rozleti a az dopadnou na zem teprve pak uvidíte celý příběh a řeknete si tahle kniha byla super..... a opět po delší době mi zůstane viset ve vzduchu otázka měla by mít kniha o pár stránek víc nebo radši ne......

18.08.2021 5 z 5

Dopis Dopis Kathryn Hughes

Pěkný příběh,jakmile začnete číst nemůžete odložit. Já ji četla při jizdach do práce z práce a nemohla sem se dočkat až budu moct číst dál. Krásně se čte, napínavé a velmi pěkný konec nic nezůstane nedořešené. Takové knihy mám ráda. Mě se tato kniha líbila moc. Můžu doporučit.

Sleduje tě Sleduje tě Charlie Gallagher

Tak až se rozhodnete číst, vyhraďte si dostatek času, protože neodložíte dokud nedočtete. Já se pokusila několikrát odložit, ale vydržela jsem jen pár minut a musela sem vědět, jak to bude probíhat dál. Ještě že jsem začala číst až po práci. Za mě super, občas se našlo pár míst , kde bych ocenila méně slov nebo třeba detailů, ale to už by nebyla kniha taková jaká je. Čím vic mate přečtenych stran, tim víc byste chtěli číst rychleji, abyste věděli jak to dopadne. Jaký byl konec ani nebudu komentovat nechci prozradit a zklamat,že prozradím konec tomu, kdo ještě nečetl. Nebojte nic nechybí ani nepřebýva. Za mě super, zase jedna velmi povedená detektivka. Mohu doporučit.

29.01.2021 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Pěkná obálka. Hezký příběh od začátku sice tušíte kam příběh bude mířit. Ale mě se osobně libila,pekne se četla,nenudila jsem se,nepřeskakovala jsem stranky,takže můžu hodnotit jenom kladně. Hezké čtení na prazdniny.

Sleduji tě Sleduji tě Michael Robotham

Od začátku až do konce napínavé, poutavé, zvláštní, chaotické, šílené, mrazivé, dechberoucí, strašidelné, matoucí, pohlcují a prostě takové, že se ve vás misí tolik pocitů a nemůžete přestat číst, dokud nevíte všechno, a na konci stejně zjistíte, že je mnohé skryto..... každý kdo má rád originální netradiční detektivky ať si přečte a posoudí sám. Za mě je to druha kniha, ta první je Zamkni poslední dveře, ktera se nedá nikam zaškatulkovat. Takže pěkné počtení...

23.11.2021 4 z 5

Mám tě ráda, nemám tě ráda Mám tě ráda, nemám tě ráda Jo Watson

Tahle knizka mě pobavila, a jak. Smála jsem se po většinu četby. A to jsem poprve dala 400 strankovou knihu za jedno odpoledne. Nešlo odložit dokud jsem nedočetla. Co na tom, že je konec predvidatelny, že se někomu nebude líbit naivní hrdinka s chováním blbky a nadutý bohatý (samozřejmě sexy) chlap s chováním nadutého snoba, ale mě to nevadilo, já jsem se prostě zacetla do totální humorné oddechovky a proste jen relaxovala a smála se, jak dlouho ne. Do téhle doby prostě super. Nic neřešit, ničím se nestresovat a smát se a smát. Za mě super.

18.04.2021 5 z 5

Fotografie Fotografie Debbie Rix

Kdybych mohla dam i 7 hvězdiček. Nádherná kniha, uklidňující, chytne vás od prvnich stránek. Strhující příběh nedovolí odložit chcete se dozvědět,jak se bude příběh bude vyvíjet dál. Vůbec vám neprekazi,ze jsou zde dvě časové linie,dva příběhy. Oba dva se nejdříve samostatně rozvijeji a postupně nenápadně a pozvolna doplňují, az do sebe zapadnou jako puzzle. Když čtete,nechcete přestat a když už musíte jako já musela do prace:),tak už chcete mít knihu zpět v ruce a dozvědět se víc. Mrzelo mě když jsem dočetla,že už je konec. Rozhodně zůstává u me v knihovně. Moc pěkné,krásně napsané,a hlavně v téhle době je to přesně to co člověk potřebuje. Odpoutat se od všeho stresujiciho a ponořit se do příběhu,který vás pohltí a pohladi po duši. Za mě prostě perfektní.

24.10.2020 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

úžasna detektivka, od začátku máte pocit, že víte konec a s dalsimi stránkami zjišťujete, že nevíte nic. Odhalujte další a další tajemství a okruh podezřelých se rozšiřuje. Konec vás docela překvapí až šokuje. Tohle určitě nečekate. A poslední věta je brilantni a hlavně to vypadá, že by to stálo za volné pokračování těchto postav v další knize. Výborná kniha.

24.07.2020 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Typická oddechovka. Vtipne,jednoduche,zábavné. Sice od začátku víte konec,ale co na tom. Čte se velmi dobře,krásně si u ni odpočinete,zasmějete,tak proč ne. Lepší než koukat do mobilu. A kdyz se nedá jít ven,tak je to ideální. Za mě super.

23.10.2019 5 z 5

Zamkni poslední dveře Zamkni poslední dveře Riley Sager (p)

Vyrazí vám dech, sebere slova, každou další stránkou vás pohltí a nepustí. Přestanete vnímat svět kolem sebe dokud nedočtete. Příjemná děsivá jízda, která vás překvapí, když to nečekáte. Stránku za stránkou hltáte každé slovo a i když se bojíte nemůžete přestat dokud nedočtete. No prostě brilantní, wow, neskutečné a hlavně zanechá ve vás děsivý pocit, že za prachy je všechno možné. Nikdy jsem podobnou knihu nečetla a je vskutku moc dobrá ikdyž se bojíte. A konec je ještě lepší a překvapí vás, ale taky zanechá otázky. Prostě bravo autorovi.

17.11.2020 5 z 5

Šepot papíru a inkoustu Šepot papíru a inkoustu Lindsay Harrel

Nádherná kniha, pěkný příběh. Sice od čtvrtiny knihy tušíte, kam se bude kniha vyvíjet, přesto příběh z minulosti Vás i nadále drží v napětí, jak vše dopadne. V této době si myslím, že je to balzám na duši. Prostě si jen tak sednete a ponoříte se do pěkného příběhu a strávíte krásný čas s knihou, bez žádného stresu či špatných zpráv. Za mě doporučuji.

20.10.2020 5 z 5

Pasažéři Pasažéři John Marrs

Super kniha. Nelze odložit, nepoužívat v hromadné dopravě určitě přejedete :) I když zkoušíte odložit stejně znovu otevřete, protoze chcete vědět, jak to dopadne. Navíc si odneste mrazivý pocit, kam nás dnešní svět žene. Všechno je přes sítě, ovládané počítači a bůhví kým ještě, takže vás to nutí přemýšlet i po dočtení knihy. Jinak moc pěkné čtení, kniha mě nezklamala, i když jsem nečekala tak rychlý spád hned ve čtvrtině knihy, ale o to víc vás to vtáhne do děje a vy čekáte, jak to skončí. Závěr je úžasný, nečekaný a rozhodně zajímavý. Po delší době super kniha. Určitě doporučuji.

05.09.2020 5 z 5

Trochu jiná slečna Bridgertonová Trochu jiná slečna Bridgertonová Julia Quinn

Hezká oddechovka na jedno odpoledne. Patří do kategorie, kdy vite jak vše nejspíš skončí, ale někdy je potřeba u knížky jen tak relaxovat. Mohu doporučit.

01.06.2020 5 z 5

Chůva Chůva Gilly Macmillan

Perfektni,brilantně napsáno. Takovou detektivku jsem dlouho nečetla. Svižně ubihajici děj,žádné prodlevy a přesto vše krásně zahaleno tajemstvím,které pomalu rozpletate. Myslíte,že uz vite konec příběhu a znovu se objevi dalsi dílek informací,ktery rozbije obraz,který jste si složili. A konec,ten vás překvapí a věřte,že by jste na konci chtěli ještě aspoň dvě kapitoly číst

18.04.2020 5 z 5

Pozdrav z Itálie Pozdrav z Itálie Jules Wake (p)

V poslední době uz třetí kniha, která je prostě už od začátku jasná jak skončí,ale mě to nevadí. Lepší číst knihu než kupovat časopisy,které mi jízdu vlakem na moc dlouho nezpříjemní. Hezky napsané,příběh měl hlavu i patu. Pěkná oddechova knížka,kterou můžu doporučit.

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Hezké pokračování příběhu jedné osoby z knihy Kavárna v Kodani. Je to volné pokračování,takže i když jste Kavárnu v Kodani nečetli,tak to nevadí. Mě se libila i tato kniha je to pěkně napsané,hezky ubiha čas s touto knihou. Brala jsem si ji na jizdy do prace z prace,takže za mě super. Krásná oddechova knížka.

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Super knížka,skvěle napsaná od první stránky se nemůžete odtrhnout. Jen kapitola 32 si myslím nebyla nutná,ale i tak dobrá detektivka a ještě lepší konec. Mohu jen doporučit. Fakt super

08.10.2017 5 z 5

Ztracený slib Ztracený slib Kate Morton

Skvělá kniha, čte se jedním dechem a zapomenete při ní na okolní svět. Ráda čtu ve vlaku a o polední pauze, bohužel s knihami od Kate nemůžu, protože bych přejela až na konečnou a nebo bych se nevrátila do práce :) Miluju její příběhy a ještě jsem nenarazila na knihu ani autora co by psal tak pěkně a poutavě jako ona. Těším se na další knihu, snad to bude už příští rok. :)

03.09.2017 5 z 5

Tohle může všechno změnit Tohle může všechno změnit Jill Mansell

Krásná kniha, moc hezky napsané, pohladí po duši. Vůbec mi nevadilo, že některé věci se daly předvídat romantické příběhy to takhle mají. Za mě velké plus, že příběhy, které se na začátku jen tak naťukli se na konci krásně dokončili, nic nezůstalo nedokončené. Jemné, romantické, se špetkou tajemství, s troškou chaosu, a s krásným koncem. Za mě spokojenost.

07.10.2021 4 z 5

Sněhulčiny Vánoce Sněhulčiny Vánoce Kristen McKanagh

hezka vanocni oddechovka. sice velmi brzo víte, jak to dopadne, ale to vůbec nevadí. na sváteční vánoční dny úplně super. jen si tak čtete a odpočíváte při hezkém příběhu. za mě super.

02.01.2021 5 z 5