Tohle může všechno změnit

Tohle může všechno změnit https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427344/bmid_tohle-muze-vsechno-zmenit-bEO-427344.png 4 69 17

Nový román autorky bestsellerů Jill Manselové je plný pohody. Fanoušci Katie Ffordové a Lucy Diamond, nenechte si jej ujít! Kdyby Essie ten dopis, nikdy nenapsala, žila by stále v řádném, trochu nudném vztahu s Paulem v jeho takřka dokonalém venkovském domku. Možná by už dokonce plánovali svatbu Na druhou stranu, kdyby se z dopisu popisujícího její skutečné pocity nestala omylem internetová senzace, nepřestěhovala by se do mezonetového bytu v centru města. Nikdy by nepotkala Conora. Nebo nepoznala Lucase. A už vůbec by se nezamilovala do někoho, do koho je mnohem lepší se nezamilovávat.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

This Could Change Everything , 2018

Satyrka
25.03.2024 4 z 5

Milá, vtipná, romantická knížka, plná zajímavých náhod a osudů. A ve své knihovně jsem ji měla "zahozenou" a nepřečtenou zhruba šest let! Tohle není můj obvyklý žánr, takže mě kniha dost překvapila. Čekala jsem spíš něco průměrného, ale nejenže se kniha četla sama, byla dojemná, nejednou jsem měla slzy na krajíčku, vtipná, někdy i smutná, ale také obsahovala lehčí zvraty, někdy byla lehce předvídatelná, jindy ale ne. Postavy byly skvělé a zamilovala jsem si každou z nich. Myšlenka určitě skvělá - v podstatě "všechno zlé, pro něco dobré". Moc se mi to líbilo!
Pokud tedy chcete něco oddechového, ale zároveň milého a dojemného, moc doporučuji!

pip11
03.05.2023 4 z 5

Pěkné, milé, možná až pohádkové čtení, samozřejmě se šťastným koncem. Bylo příjemné poznat všechny přátele z Bathského náměstí v tomto svěžím a sladkém příběhu.

marcela3655
07.09.2022 5 z 5

To co jsem od ní čekala _ dostala.

LadyCotton
13.05.2022 4 z 5

Příjemná, oddechová knížka, která pobaví i zahřeje u srdce. Četla se velmi rychle.

Adush.adush
11.02.2022

Hezké ale asi už si ji znovu nepřečtu

Eve.Z
30.01.2022 5 z 5

Krásné oddechové čtení, skvěle se mi knížka četla už od první stránky, děj krásně plynul. Krásný romantický příběh, moc doporučuji.

Nula.nula.nic
25.11.2021 2 z 5

Jednoduchá a neskutečně čtivá. Moc milé postavy i příběh jako takový. Na oddechovku skvělá volba, bavila mě moc. :-)

Tesset
23.11.2021 1 z 5

Tak nudnou knížku jsem už dlouho nečetla. Příběh o všech a o nikom, vyprávěno s odstupem, postavy dost strojené bez špetky smyslu pro humor. Za mě teda ne.

Martinaa24
05.11.2021 3 z 5

Chtěla jsem si přečíst něco nenáročného a u téhle knihy se povedlo.. Milá kniha, která pohladí na duši

Dasa1313
08.10.2021 4 z 5

Knihu jsem si vzala k relaxování na pláži a naprosto splnila svůj účel, příjemná oddechovka, místy mi i slza ukápla. :)

jana79
07.10.2021 4 z 5

Krásná kniha, moc hezky napsané, pohladí po duši. Vůbec mi nevadilo, že některé věci se daly předvídat romantické příběhy to takhle mají. Za mě velké plus, že příběhy, které se na začátku jen tak naťukli se na konci krásně dokončili, nic nezůstalo nedokončené. Jemné, romantické, se špetkou tajemství, s troškou chaosu, a s krásným koncem. Za mě spokojenost.

Buchtičkajani
03.03.2021 5 z 5

Chtěla jsem nějakou odechovku, a povedlo se... Romantika, romantika a zase romantika, ale příjemná romantika. Od knihy jsem dostala, přesně to co jsem očekávala, v dnešní době krásný únik z reality a vřele ji doporučuji...

lucakuca
15.02.2021 4 z 5

A mně se to líbilo! Růžová romantika jak má být, nějakej šmodrchel a zádrhel a spousta láskyplných pohledů, pár zlomených srdcí a pár nových párů. Vtipné, romantické, laskavé i dojemné. Nechcete-li přemýšlet, ale nechat se hýčkat nenáročností, pusťte se do čtení.

alzbeta4340
23.10.2020 4 z 5

Ze začátku děj vypadal dost jednoduše, naštěstí se po první třetině hezky zašmodrchal. Příjemná oddechovka pro dámy.

domina
06.10.2020 2 z 5

Moc zdlouhavé a vše se děsně vleče. Je to takové utahané.

maryska09
15.09.2020 3 z 5

Kniha velmi sladká, dost průhledná, ale každopádně milá a laskavá. Myšlenka pomoci starým lidem plnit poslední přání je moc hezká. Příjemné, nenáročné čtení

UNKAver
03.08.2020 4 z 5

Laskavý příběh, který neurazí, ale ani nenadchne.

dopisy romance

Jill Mansell
anglická, 1957
2018  78%Ty a já, navždy
2020  74%Tohle může všechno změnit
2008  73%Nabídka, jaká se neodmítá
2009  74%Myslím jenom na tebe
2009  76%Dočista jsem ti propadla

Kniha Tohle může všechno změnit je v