jana0338 jana0338 komentáře u knih

Skvělá samota – Putování Pacifickou hřebenovkou Skvělá samota – Putování Pacifickou hřebenovkou Tim Voors

Přečetla jsem 4 knihy o Pacifické hřebenovce a za mě je tato nejlepší a nejvíce se ztotožňuji s myšlenkovými pochody autora . Je to můj sen se vydat a kniha pro mě byla velkou inspirací a motivací

08.07.2021 5 z 5

Zpovědi trosky po čtyřicítce Zpovědi trosky po čtyřicítce Alexandra Potter

Knížka mě bavila , Nell sympatická hrdinka , několikrát jsem se smála nahlas , možná proto , že je mi taky přes 40 :-)

08.07.2021 4 z 5

Zachraň mě Zachraň mě Mona Kasten

Přečteno opět jedním dechem . Těším se na další díl. Otevřený konec byl překvapením , ale o to víc se těším na pokračování .

02.07.2021 5 z 5

Opět pro mě inspirativní kniha na různé traily. Krásné fotky . Několikrát jsem se musela i nad zážitky smát nahlas . Líbí se mi Lucčin styl psaní i její vášeň pro hory .

01.07.2021 4 z 5

Jakubův cestovní deník 3 - Pěšky po hranici ČR Jakubův cestovní deník 3 - Pěšky po hranici ČR Jakub Čech

Opět nezklamalo , Kubovi deníky jsou čtivé a pro mě inspirativní .

16.06.2021 5 z 5

Bez lítosti Bez lítosti Martina Cole

Opět nezklamalo, napínavé až do konce . Tato autorka mě baví.

11.06.2021 5 z 5

Najdu odvahu: 770 km po trase hrdinů SNP Najdu odvahu: 770 km po trase hrdinů SNP Lenka Vacvalová

Pěkná motivační kniha , líbila se mi , jak je napsána i celá myšlenka , proč se autorka na cestu vydala . Projití této trasy mám taky na svém bucket listu

04.06.2021 4 z 5

Růže pro Algernon Růže pro Algernon Daniel Keyes

Skvělá kniha , k zamyšlení , kam až může lidská mysl a kapacity mozku . Doporučuji všem přečíst .

02.06.2021 4 z 5

Docela jsem se bavila. Vtipné

11.04.2021 4 z 5

Rozmačkané ego se slaninou Rozmačkané ego se slaninou Lenka Požárová

Líbilo se mi to , měla jsem u toho pořád hlad :-)

09.04.2021 4 z 5

10 000 kilometrů pěšky Jižní Amerikou 10 000 kilometrů pěšky Jižní Amerikou Jan Rendl

Za mě super inspirativní kniha . Byla jsem i na přednášce z této Honzovi cesty a knížka to pěkně doplnila . Psáno čtivě a s humorem .

05.04.2021 5 z 5

Poutnice – Tři cesty do Santiaga Poutnice – Tři cesty do Santiaga Alena Ježková

Inspirativní , toužím po této cestě . Skvělé číst zážitky jiných lidí.

02.04.2021 4 z 5

Poslední místo, kam se podíváš Poslední místo, kam se podíváš Kristen Lepionka

Bavilo mě to hodně , napínavé , nemohla jsem se odtrhnout .

27.03.2021 4 z 5

Snít znovu Snít znovu Mona Kasten

Miluji tuto sérii . Opět skvělý příběh . Nemohla jsem se od knížky odtrhnout .

13.03.2021 5 z 5

Skvělá kniha, na zamyšlení. Moc se mi líbila, jsem ráda, že nabírám podobný směr.

20.02.2021 5 z 5

Tajný výlet za svatým Jakubem Tajný výlet za svatým Jakubem Ivan Burkert

Skvěle napsáno, nádherné fotografie

08.01.2021 5 z 5

Tichý dech Tichý dech Jan Trachta

Pěkně napsáno , přečteno jedním dechem . Drsná realita , ale i dojemné . Celý koncept MSF má můj velký obdiv.

03.01.2021 5 z 5

40 dní pěšky do Jeruzaléma 40 dní pěšky do Jeruzaléma Ladislav Zibura

Četla jsem všechny Laďovi cestopisy a tato kniha se mi líbila nejvíce . Užila jsem si ji , zasmála se a získala jsem inspiraci . Nakoplo mě to k dalšímu cestování .

29.12.2020 5 z 5

Moje Cesta hrdinů SNP Moje Cesta hrdinů SNP Václav Kerber

Bavilo mě to , chtěla bych určitě taky projít

14.06.2020 4 z 5

Z Paříže do Paříže Z Paříže do Paříže Joseph Joffo

Moc hezký a dojemný příběh. Dám přečíst i synovi. Velmi čtivě napsané.

12.05.2020 5 z 5