Poutnice – Tři cesty do Santiaga

Osobité literární pojetí pouti do Santiaga de Compostela, která je dnes celosvětovým fenoménem. Známá česká spisovatelka urazila pěšky více než 2000 km na celkem třech poutních trasách do Santiaga a zápisky z cestovních deníků zpracovala do vyprávění plného citu i humoru. Knihu provázejí autorčiny fotografie a kreslené mapy.

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/395070/big_poutnice-tri-cesty-do-santiaga-Gnw-395070.jpg 4.443

Kniha Poutnice – Tři cesty do Santiaga

ZoeChaya
29.12.2021

Tak nějak jsem čekala víc, něco hlubšího. Plusem je viditelný vývoj autorky při cestování, nezapírání špatné nálady a odmítání pomoci.

Jirinamac
01.12.2021

Knížka se čte moc dobře, je v ní i ke každé zastávce na cestách příběh nebo informace o daném místě. Černobílé fotky mám ráda, i když tady moc kvalitní nejsou, tak jsou dostačující. Na knížce mě štvalo jen to, že je dost váhově těžká a stránky musíte stále držet, aby se vám knížka nezavírala, takže žádné cestovní čtení do baťůžku nebo kabelky.

mariebabi
14.10.2021

Moc pěkné vypravování o cestě i vnitřním vnímání a procesu proměny. Moc ráda bych camino ve Španělsku šla severní cestou podél pobřeží a také aspoň s malou skupinou. Paní Ježková byla "připravená"a proto se na tu první cestu vydala jakoby náhodou. Kniha mě velmi oslovila a těšila. Každému, kdo o caminu uvažuje, ji doporučuji.

Marketplace
23.05.2021

Kniha se čte velmi dobře a jsou v ní i krásné černobílé fotky. Tak teď už se jen vydat na vlastní pouť :)

jana0338
02.04.2021

Inspirativní , toužím po této cestě . Skvělé číst zážitky jiných lidí.

alenkacermi
29.12.2020

I já patřím k těm, co touží po Santiagu, po té cestě, být sám, pryč od moderního světa. Tahle kniha je krásná. Jen mi zase připomněla, jak moc chci jít.

Jana_Z
03.09.2020

Velmi čtivé a inspirativní. A k tomu spousta krásných fotografií. To jako doporučení stačí, ne?

Ossisa
09.08.2020

Krásná knížka, bylo to čtivé, místy dojemné a černobílé fotky tomu dodaly tu správnou syrovou atmosféru. Jednou bych taky chtěla jít Camino, ale nevím, jestli seberu odvahu. :)