Moje Cesta hrdinů SNP

Cestopisný příběh člověka, který toužil zažít dobrodružství. Nemusel za ním cestovat přes půl světa, znát cizí jazyk ani zruinovat svoje konto. Bez velkých předchozích zkušeností se vydal na Slovensko a sám prošel 750 kilometrů dlouhou trasu s batohem na zádech. Spal na půdě opuštěného domu i autobusové zastávce. Byl nakonec opravdu tak sám? A došel až na konec?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/432027/big_moje-cesta-hrdinu-snp-0Cg-432027.png 4.120

Kniha Moje Cesta hrdinů SNP

Lenka339

Kniha mne velmi zaujala. Moc by mne lákalo na takovou cestu vyrazit.

Odetta889
04.10.2021

Knihu jsem četla na Slovensku v Tatrách, úplně jsem byla na ní naladěna, na takové putování bych bohužel neměla odvahu ale musí to být skvělé! Krásně popisovaná příroda, přátelští lidé a heroické výkony. Klobouk dolů!

MaggieR
21.02.2021

Nie je to kniha akú som očakávala, a možno v tom bude chyba. Čakala som viac informácií o ceste Snp, namiesto to bolo také bežné rozprávanie ani nie moc precítené akoby som chcela. Každopádne autora za jeho turistický výkon neskutočne obdivujem.

marek5311
21.02.2021

Skvělá kniha.
Její čtení jsem si užil od začátku až do konce autorova vyprávění.
Je pravdou že některé části byly ve stylu vstanu, jdu, jím, piju a spím.
Vše je ale krásně propleteno zážitky a událostmi z putování.
Doporučuji!

Tankian
06.12.2020

Knihu jsem přečetla jedním dechem... začala jsem pozdě večer, ale nedalo mi to a pokračovala jsem až do rána, nemohla jsem se od ní odpoutat. Prakticky jen více podpořila můj úmysl Cestu hrdinů také přejít. Byla mi neskutečnou inspirací a důkazem toho, že cokoli si člověk na světě umíní, toho také dosáhne. Stačí jen udělat první krok.
Určitě doporučuju!

keselylenka
01.12.2020

O cestě hrdinů SNP jsem slyšela poprvé, což je celkem škoda, když ji máme takový kousek. Nicméně zase se mi potvrdilo, že když takové knihy píšou muži, prostě tomu pro mě chybí trochu té "jalovosti". Je to samé jdu, sedím, jím, piju, vše zvládám, ale chybí tomu trochu emocí.

Petr1x
12.09.2020

Dobrodružství, přípravy na dalekou cestu, Slovensko, hřebenovky, bloudění. Pohodové čtení pro milovníky pěší turistiky a lidi kteří nemusí jezdit za dobrodružstvím a krásnými výhledy tisíce kilometrů daleko, rozhodně doporučuji. Na cestu se chystám také, takže pěkná příprava.

29.06.2020

Poutavá a čtivá kniha. Přečetla jsem jí za víkend. Bylo moc příjemné odpoutat se od reality a prostřednictvím vyprávění alespoň takto projít celou trasu. Určitě doporučuji.