Bez lítosti

Diana Davisová stála v čele rodinného byznysu od smrti svého muže, nechvalně proslulého bankovního lupiče. Umí se velmi dobře pohybovat v mužském světě a budí respekt, takže si na ni nikdo nedovolí. Její syn Angus má zločin v krvi. Nějaký čas musel řídit noční kluby na Marbelle, aby si vysloužil matčinu plnou důvěru. Stalo se – a nyní je plnohodnotným členem rodinného byznysu. Společně s Angusovým vstupem začíná v londýnském podsvětí nová éra, v níž strach a hrůza dostávají zcela nové rozměry. Ale i všeobecně obávaný Angus má slabé místo: svou ženu Lornu a jejich tři děti. A právě ty mu uštědří nejtvrdší lekci jeho života: v tomhle byznyse nemůžete brát ohledy na nikoho. Ani na rodinu. V určitých chvílích musíte jednat bez lítosti....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/444978/big_bez-litosti-0v4-444978.jpg 4.424
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery

Vydáno: , Domino

No Mercy

Kniha Bez lítosti

lucakuca
01.11.2021

Gangsterka zase jedna holka divoká! V této vládnou ženy, tak bacha jo. Tak bacha.
V knize protečou hektolitry krve, ale zároveň je to decentní čtení o mafiánské rodině.
"Babi, klidně si to přečti."

Allena24
23.10.2021

Přiznávám, že k 5* pomohla i trocha sentimentality. Martinu Cole jsem kdysi čítávala a moc se mi vše líbilo. Zde jsem si navíc libovala v krátkých kapitolách.

jana0338
11.06.2021

Opět nezklamalo, napínavé až do konce . Tato autorka mě baví.

Kaja1
27.02.2021

Kniha se díky krátkým kapitolám četla dobře. Mohli jsme během téměř 40 let sledovat osudy jedné mafiánské rodiny. Musím říct, že prostředí striptýzových barů a drogových dealerů mě moc neoslovilo.
Lidský život je tu míň než panák whiskey.

Ishir
30.01.2021

To byla zase jízda. Čtivé. Závěr mě překvapil.

kofola33
13.01.2021

Tak pro me to byla docela nuda. Autorku jsem uz cetla, ale tenhle pribeh me nijak nezaujal, nevim, jestli to bylo super kratkymi kapitolami, stylem psani..., proste me to nijak nenadchlo, ale ani neurazilo, proste spise nudilo. Zadny wow efekt se nekonal, snad jen poslednich 10% knihy byl trochu napinavejsi a prekvapivejsi. 3 hvezdy davam jen za prostredi Londyna a Essexu, protoze tu bydlim.

alexis818
23.12.2020

Tak jsem se zase po dlouhé době podívala do podsvětí Londýna a zase to bylo kruté, zle, ale hrozně fajn čtení. Knihy paní Coleove jsou hodně čtivé a moc pěkné.

Pípasek
30.10.2020

Tak to je tedy síla. Padni, komu padni. Odložit se to nedá, prostě musíte znát konec