Jana-Marie Jana-Marie komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Nádherná kniha, žádná tuctovka. Hluboký příběh - určitě jedna z nejlepších knih jaké jsem kdy četla.

08.01.2020 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Hezká a kvalitní kniha, silný příběh - určitě stojí za přečtení.

09.07.2022 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Čtení této knihy jsem dlouho odkládala, byla ale úžasná - parádní čtení, oceňuji, že jsem se dozvěděla hodně o historii. Určitě plánuji přečíst i další autorčiny knihy.

06.08.2023 5 z 5

Velká samota Velká samota Kristin Hannah

Opravdu nádherná kniha, jedna z nejlepších, jaké jsem kdy četla, žádná tuctovka. Určitě stojí za přečtení, nemohla jsem se odtrhnout.

07.01.2021 5 z 5

Hlas kukačky Hlas kukačky Hana Marie Körnerová (p)

Moc hezká a kvalitní kniha, určitě stojí za přečtení.

02.06.2022 5 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Příjemné a pohodové čtení, oceňuji, že jsem se dozvěděla i něco ze života v Německu před 1. světovou válkou. Určitě budu pokračovat dalšími díly.

27.02.2022 4 z 5

Jako hvězdy v temné noci Jako hvězdy v temné noci Jojo Moyes

Krásná a velmi čtivá kniha - moc hezký příběh, který mě velmi bavil, nemohla jsem se odtrhnout. Oceňuji také, že jsem se dozvěděla něco o dřívějším životě v Kentucky.

20.02.2021 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Překrásná kniha; příběh, na který člověk nemůže zapomenout. Přečetla jsem jedním dechem a samozřejmě si i pobrečela.

09.01.2020 5 z 5

Až uvidíš moře Až uvidíš moře Scarlett Wilková

Nádherná kniha, která se četla opravdu velmi dobře. Ocenila jsem, že jsem se při čtení dozvěděla i něco z historie a života řeckých uprchlíků. Určitě doporučuji přečíst.

17.03.2024 5 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Krásná a velmi vyjímečná kniha - určitě stojí za přečtení.

06.02.2021 5 z 5

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Super kniha - líbila se mi ještě víc než první díl. Četlo se velmi dobře.

09.04.2023 5 z 5

Geniální přítelkyně Geniální přítelkyně Elena Ferrante

Krásná kniha - četla se velmi dobře - pohodové, ale i kvalitní čtení. Jdu rovnou na druhý díl - moc mě zajímá, jak se bude příběh vyvíjet dále.

29.05.2020 5 z 5

Doktoři Doktoři Erich Segal

Úžasná kniha. Dlouho jsem se odhodlávala k tomu, si ji přečíst, protože doktorské téma mě až tak nebaví. Nakonec jsem byla příjemně překvapená - super čtení, jednou se k ní určitě ještě vrátím.

08.01.2020 5 z 5

Dcera sněhu Dcera sněhu Eowyn Ivey

Nádherná a naprosto vyjímečná kniha, žádná tuctovka, na tuhle knihu člověk nezapomene a určitě stojí za přečtení.

12.09.2023 5 z 5

Podbrdské ženy Podbrdské ženy Jana Poncarová

Opravdu krásná kniha. Oceňuji, že jsem se při čtení dozvěděla více z tehdejší doby. Kvalitní kniha, která určitě stojí za přečtení.

08.05.2023 5 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Opravdu krásná kniha, jedna z autorčiných nejlepších. Určitě stojí za přečtení.

24.11.2022 5 z 5

Slavík Slavík Kristin Hannah

Krásná a drsná kniha. Určitě stojí za přečtení - oceňuji, že jsem se dozvěděla více o Francii za války. Asi nejde srovnávat, ale Velká samota se mi líbila víc - proto dávám o jednu hvězdu míň.

13.12.2021 4 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Opět pěkná a kvalitní kniha, Hana se mi ale líbila víc. Trvalo mi delší dobu než jsem se začetla. Určitě ale stojí za přečtení.

23.05.2020 4 z 5

Dívka, která se dotkla nebe Dívka, která se dotkla nebe Luca Di Fulvio

Krásná pohádka pro dospělé. Určitě bych si chtěla od autora přečíst i další knihy.

15.02.2020 5 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Pro mě nádherná klasika, od které jsem se nemohla odtrhnout. Jednou se k ní určitě ještě vrátím.

09.01.2020 5 z 5