Jamka Jamka komentáře u knih

Ostrov poslušnosti Ostrov poslušnosti Marina Anderson

Splnilo to očekávání. Kniha nemá zbytečně moc kudlinek. Líbila se mi

22.01.2015 5 z 5

Všechna jeho přání Všechna jeho přání C.C. Gibbs (p)

První polovina - nuda. Ale pak dostal příběh celkem zajímavý spád a pohltilo mě to. Těším se až si přečtu další díl.

20.01.2015 4 z 5

Všechny jeho touhy Všechny jeho touhy C.C. Gibbs (p)

Jsem z té knihy trošku na rozpacích, chvíli se mi líbila chvíli zase ne. Přišlo mi že se všechno znovu a znovu opakovalo.

29.12.2014 3 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

Popravdě zezačátku kniha nic moc, děj nezajímavý, se zatnutými zuby jsem se prokousala nezajímavými částmi.Naštěstí kniha ke konci dostala spád a vtáhnulo mě to do děje.

16.12.2014 4 z 5

Gabrielův Ráj Gabrielův Ráj Sylvain Reynard

Poslední díl mě nezklamal, ale zároveň také úplně nenadchnul. Jsem na jednu stranu ráda, že vím jak to s postavami dopadlo, ale některé pasáže mi přišli až zbytečné natahované.

16.11.2014 4 z 5

Velké holky a sex Velké holky a sex Helena a Klaudie Kamarádky z Letné

Příjemná oddychovka plná úsměvných momentů.

07.11.2014 4 z 5

Inferno - Peklo Inferno - Peklo Dan Brown

Dan Brown opět nezklamal. Kniha je naprosto perfektní.

18.10.2014 5 z 5

Propusť mě Propusť mě Julie Kenner

Skvělá série, musím jí odhodnotit jako nejlepší zatím ze všech těch erotických románů co jsem přečetla. A co týče posledního dílu, byla jsem překvapená dějem(a to se moc u knih tohodle žánru nestává). Doporučuji

04.10.2014 5 z 5

Odhal mě Odhal mě Julie Kenner

Z počátku jsem měla chuť knihu odložit kvůli zbytečně zdlouhavému až zbytečnému popisování večírku. Jsem ale ráda že jsem tak neučinili. Líbí se mi postavy Nikki a Damiena. Nejsou přehnané. V knize nejsou přehnané uteky a zbytečné breceni.

01.09.2014 5 z 5

Oběť Oběť Andrea R. Cremer

Naprosto perfektní díl. Zhltnuta jedním dechem. Všem vřele doporučuji. Dokonce jsem si i poplakala

22.08.2014 5 z 5

Vzpoura Vzpoura Andrea R. Cremer

Připojím se k názoru, že tento díl je lepší než první. Pěkně čtivé, poutavý děj, žádná hluchá místa která by nabádala k odložení.

18.08.2014 5 z 5

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Poutavý příběh, hned saham po dalším dílu.

05.08.2014 4 z 5

Tichošlap Tichošlap Sylva Lauerová

Kniha se ke mě dostala náhodou od přítele, který si jí chtěl přečíst. Nejdřív jsem ji chtěla odložit, ale pak jsem se k ní vrátila a musím hodnotit velice pozitivně. Vtáhlo mě to do děje a konec mě opravdu překvapil.

18.07.2014

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Bylo zajímavé a o mnoho lepší z úhlu Travise, daleko víc mě to bavilo a ani mi nevadilo to číst v podstatě podruhé. Líbil se mi svižnější spád.

18.07.2014 5 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Krásný příběh, nemohla jsem se od ní odtrhnout.

28.06.2014 5 z 5

Ztracená Ztracená Kathryn Taylor

Opravdu jsem zvědavá co bude dál. takové konce nemám ráda:D. Každopádně kniha je čtivá, spousta zvratů, člověk občas neví na čem je. Je to sice předvídatelné, ale i tak se mi kniha líbila.

13.06.2014 5 z 5

Gabrielovo Inferno Gabrielovo Inferno Sylvain Reynard

Kniha mě velmi zaujala a jsem z ní opravdu nadšená, spojení Danteho s knihou je skvělé a není to jen nějaká slaďárna. Ze začatku jsem myslela, že knihu odložím, ale jsem ráda, že jsem tak neučinila.

Obnažená Obnažená Kathryn Taylor

Opět super stejně jako první díl. Očekávala jsem jiný konec a že děj bude pokračovat v dalším, to je pro mě menší zklamání, ale jinak hodnotím velice kladně!

Nespoutaná Nespoutaná Kathryn Taylor

Velmi čtivá kniha s poutavým příběhem. Příjemně se čte a má poutavý příběh.