jakub2418 jakub2418 komentáře u knih

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Výborná kniha! Zpûsob, jakým autor příběh podává mne moc baví. Jediné mínus - trochu moc přegayováno na jednu knížku.

05.09.2022 4 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Po akčňácích a "Brownovkách" jsem se pustil do Dívku v ledu , kterou jsem dlouho odkládal. Přečteno snad nejrychleji ze všech knih. Opravdu doporučuji!

14.07.2020 5 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Ježiš, to bylo počteníčko!!

03.01.2024 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Výborný čtení! Fakt mě to dost bavilo.

16.10.2022 5 z 5

Andělé a démoni Andělé a démoni Dan Brown

Tady není o čem. To je absolutní "majstrštyk"!

08.07.2021 5 z 5

Mindhunter - Lovci myšlenek Mindhunter - Lovci myšlenek John Edward Douglas

Moc povedená kniha. Trochu jsem se bál, že se v tom množství postav ztratím, ale nakonec v pohodě .

15.11.2023 5 z 5

Vypravěč Vypravěč Dave Grohl

Dave Grohl na mě vždy působil jako největší sympaťák na scéně. Kniha mi to potvrdila. Úžasný čtení!

08.03.2023 5 z 5

Ztracený symbol Ztracený symbol Dan Brown

To byla jízda!

08.07.2021 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Můj první horor a jsem rád, že jsem šáhl po "Ashburnu". Napínavé, kapitola ve sklepě je skvěle napsaná. Rozhodně doporučuji!

11.03.2020 5 z 5

Nomád Nomád James Swallow

Já,Poutník to není,ale Marc Dane je borec! Já se moc bavil.

15.01.2020 5 z 5

Já, Poutník Já, Poutník Terry Hayes

Naprosto perfektní kniha. Doporučuji!

29.11.2019 5 z 5

Inferno Inferno Dan Brown

Další z povedených Brownovek!

08.07.2021 4 z 5

Nájezdy synů Nájezdy synů Lasse Holm

Nad seriálem jsem dávno zlomil hůl, ale Lasse Holm mi znovu přinesl radost do života! Nájezdy synů jsou opravdu historickou jízdou. Už se nemůžu dočkat třetího dílu. Vřele doporučuji nejen fanouškům seriálu!

13.02.2020 5 z 5

Spolčení ničemů Spolčení ničemů Maxime Chattam (p)

Tak tohle jo! To by šlo.
Naprosto vynikající kniha. Od první kapitoly si mě autor získal. Parádní zvraty( už hodně dlouho jsem si po dočtení kapitoly neřekl Kurňa ! To ne! Proč on! Doprd.)
A popisování vražd je geniální!! Hannibal vibes jako blázen!

10.05.2023 5 z 5

Smrt synů Smrt synů Lasse Holm

Nejlepší díl trilogie!

08.03.2023 5 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

Škoda konce, jinak dobré čtení!

08.07.2021 3 z 5

Severská mytologie Severská mytologie Neil Gaiman

Měl jsem hroznej problém oddělit si postasvy z knihy od filmových,ale jinak se mi to líbilo. Loki je správnej "Bad Guy".

28.01.2020 4 z 5

Bavilo mě víc než filmové zpracování.

28.01.2020 4 z 5

Kov Kov Karel Veselý

Přiznám se, že jsem se do čtení nutil. Ale jsem rád, že jsem to nevzdal. Jako fanouška metalu bych chtěl víc o blackové kapele, ale vlastně nejvíc mě bavila linka se synem. Zvláštní kniha!

08.03.2023 3 z 5

Stín Stín James Swallow

Stále stejná šablona, ale dal sem to.

16.10.2022 3 z 5