Smrt synů

Jsou tisíc mil od domova Jsou podezřelí z vraždy Mají jen jediné východisko JARO ROKU 873. Rolf a Lodbrokovi synové slouží v konstantinopolské gardě, i když se jim nelíbí, že se mají podřizovat křesťanskému pánovi. Když jedné noci naleznou třetího nejmocnějšího muže říše zavražděného a leccos naznačuje, že vrahem je Seveřan, začíná souboj s časem. Mrtvol přibývá a Rolfovo vyšetřování přináší více otázek než odpovědí. Jaké tajemství se vrah pokouší skrýt? Do jak vysokých pater moci vedou stopy? A když Rolfovi a jeho přátelům hoří půda pod nohama, pomůže jim, když zamíří domů na sever? Nebo jsou jejich nepřátelé natolik mocní, že je dostihnou kdekoliv?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445971/big_smrt-synu-Ugv-445971.png 4.344

Vikingové (Lasse Holm) 3.

Literatura světová, Historické romány

Vydáno: , Fobos

Lodbrogsønnernes Død, 2019

Kniha Smrt synů

mrfox

Pomalejší rozjezd. Až jsem měl pocit, že se nezačtu. Zhruba od poloviny knihy nabere příběh spád a kniha se nedá odložit :)

Ronnie68

I závěr trilogie se mi líbil ... příjemné čtení, které jsem měla opravdu jen na pár hodin ...

Standa24

Příbehy synů Ragnara Lodbroka jsou u konce. Stejně jako předchozí díly je i tato kniha napínavá a má spád od začátku až do konce. Přál bych si, abychom se dočkali volného pokračování o tom, jak se Rolf stal normanským vevodou Rollem.

orinka3

Krásný román. Všechno už napsali ti přede mnou a nejvíc souzním s Majou 8148. Už samotný název třetího dílu je pochmurný a dává vědět, co bude. I když se s našimi známými hrdiny probojováváme skoro až do konce, už jsou tam i padlí. Děkuji autorovi za to, jak umí psát, je to skvělé!

el-zbych

Třetí díl a nejlepší!

karolina8709

Poslední díl trilogie. Doufám, že se od Lasseho Holma dočkáme i dalších knih. Líbí se mi, že v závěru knihy vždy vysvětlí i historické pozadí příběhu, a co jako autor pozměnil a proč.

Luigi1

Sláva podařilo se mi sehnat třetí díl a nebyl jsem zklamám,naopak velice zdařilé pokračování

castkov
11.12.2020