Jajulle Jajulle komentáře u knih

Noční vraždy Noční vraždy John Lutz

Další vynikající kniha s Frankem Quinnem. Kniha plná napětí, od kterého je těžké se odtrhnout. Velice zajímavý děj o netradiční seznamovací agentuře. Doporučuji

26.11.2012 5 z 5

Exmanželka Exmanželka John Lutz

Bezvadná knížka o milostném trojúhelníku, který se trošku zvrtne. Podle mně jedna z nejlepších knih od Lutze. Plná napětí od začátku až do konce.

26.10.2012 5 z 5

Ranč U Zelené sedmy 1 Ranč U Zelené sedmy 1 Eva Pelantová

Jak filmové tak i knižní zpracování je velice povedené. Je sranda to číst. Pro všechny milovníky typické české rodiny, můj favorit byla samozřejmě babička :)

03.09.2012 5 z 5

Temnější než noc Temnější než noc John Lutz

John Lutz opět nezklamal a napsal další super pecku. Jako každou jeho knihu jsem přečetla jedním dechem, on je prostě profík. Tohle dílo patří k mým nejoblíbejnějším. Jediná výtka, trošku mě na konci zklamal osud dvojice Claire a Jabala, ale i tak výborné dílo, poutavé a napínavé jako vždy hned od začátku. Doporučuji

03.09.2012 5 z 5

Hodina děsu Hodina děsu Stephen King

Kniha se mi líbila i nelíbila. Například černá skvrna s prámem mně dost nadchla, Zkratka paní Toddové a Úžina mně nebavila. Textový procesor bohů a Nona byli zajímavé povídky, ale Prám u mně prostě vyhrál.

29.08.2012 4 z 5

Dívka, která nesměla mít sny Dívka, která nesměla mít sny Barbora Walterová Benešová

Kniha pekna, oddechova a zajimava. Chvilemi mi lezla krkem Bara :-D

01.07.2015 4 z 5

Dallas 63 Dallas 63 Stephen King

Naprosto senzační Kingovka, dlouho mi ležela v knihovně a až teď jsem se do ní pustila, čehož upřimně lituju, protože tohle jsem nečekala. Geniální dílo, konec jsem čekala trochu jiný, byl smutnější než jsem si přála, ale nemám co vytýkat. Určitě se řadí mezi moje NEJ.

08.04.2015 5 z 5

To To Stephen King

Bohuzel musim rict, ze me kniha zklamala. Na to, jak byla opevovana, jsem cekala mnohem vic. Parta deti mi byla sympaticka, i kdyz jsem ze zacatku mela problem se v nich zorientovat. Dej jsem ocekavala lepsi a ze bych se bala, to se tedy rict neda. King ma lepsi dila nez je TO.

21.01.2015 3 z 5

Tanečník Tanečník Jeffery Deaver

Vynikající kniha, která má spád a je napínavá od začátku až do konce. Jediná výtka je, že mi Rhyme chvilkama přišel až moc geniální, jak na všechno přišel, to mi přišlo trochu absurdní, ale knihu to nijak nepohoršuje. Je prostě skvělá.

25.09.2014 5 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Čtu tady ty komentáře níž a nějak nemůžu pochopit, co na té knížce bylo tak skvělého. Četla jsem ji asi 3 týdny, mohla se ukousat nudou a těšila jsem se až to dočtu a zaměřím se na něco záživnějšího. Kniha byla podle mně nuda, taková bez šťávy. Až někde po straně 400 mně zaujala a konečně jsem se začetla, ale bohužel to už byl konec. Moje druhá kniha od tohoto autora a bohužel moje druhé zklamání a jak jsem řekla, nechápu to nadšení níže, bohužel...

28.01.2014 3 z 5

Lunapark Lunapark Stephen King

Okouzlující příběh z kolotočářského prostředí. Pohodové a odpočinkové čtení, kde už ani nečekáte žádnou větší zápletku, ale ona přijde a udělá z celé knihy něco úžasného.

08.01.2014 5 z 5

Noční mstitel Noční mstitel John Lutz

Další ze skvělých detektivek od skvělého autora.

30.04.2013 5 z 5

Osvícení Osvícení Stephen King

Výborná kniha od mistra Kinga, nejdříve se děj trohu vleče, ale v poslední třetině se to rozjede pěkně děsivě. Dávám 5 hvězdiček hlavně za tu poslední třetinu, kterou jsem přečetla jedním dechem.

17.12.2012 5 z 5

Bez dcerky neodejdu Bez dcerky neodejdu Betty Mahmoody

Kniha je napínavá, čtivá a já ji přečetla jedním dechem. Trošku smutný děj, ale nakonec to dobře dopadne. Hrdinka má můj obdiv.

Cujo Cujo Stephen King

Cujo - jedna z prvních mých knížek od Kinga, naprosto mně strhla, velice napínavé. Bylo mi líto Cuja a na konci jsem byla trochu zklamaná, že kniha nedopadla zrovna nejlépe. Ale super, doporučuju.

Noční pavouk Noční pavouk John Lutz

Perfektní detektivka a moje první přečtená kniha od Lutze, po jejím (velmi brzkém) přečtení jsem si ho zamilovala a čtu jedno dílo za druhým. Doporučuji!

Pan Mercedes Pan Mercedes Stephen King

Paradni kniha, i kdyz ten konec, to vyvrcholení mohlo byt propracovanejsi. Bylo to takove moc rychle

21.06.2015 5 z 5

Jaká je cena člověka Jaká je cena člověka Jevfrosinija Kersnovskaja

No, co na to říct...Knihu jsem četla dost dlouho. Ano, bylo to neuvěřitelné a jak píše někdo níž až přehnané. Hradinka zvládla prostě všechno, nic ji nezastavilo, byla prostě dokonalá, milosrdná k ostatním, odvážná a hlavně měla neskutečnou sílu, větší než kdejaký muž. Knihu jsem přečetla, ale byla depresivní a od půlky jsem se začala těšit a jinou knihu. Jsem ráda, že to mám za sebou, takové knihy asi hold nejsou nic pro mě. I přesto má hrdinka můj obdiv...

12.06.2015 3 z 5

Kamenná opice Kamenná opice Jeffery Deaver

Opět velice napínavá detektivka, i když trochu slabší než ostatní Rhymovky. Číňani mně moc nebrali :-)

27.02.2015 4 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Tak trochu nechapu ty pochvalne komentare. Ja se na knihu tesila ale bohuzel me zklamala. Vetsinou to byla nuda, sem tam napinava pasaz. Kniha mohla byt kratsi. Film byl podle me o sto procent lepsi.

23.11.2014 3 z 5