Jajulle Jajulle komentáře u knih

Dívka, která nesměla mít sny Dívka, která nesměla mít sny Barbora Walterová Benešová

Kniha pekna, oddechova a zajimava. Chvilemi mi lezla krkem Bara :-D

01.07.2015 4 z 5

Manželky na odpis Manželky na odpis Simona Monyová (p)

Knížka byla čtivá, mám přečtených už pár kousků od Monyové, ale přijde mi už, že je to všechno na jedno brdo

25.06.2015 3 z 5

Pan Mercedes Pan Mercedes Stephen King

Paradni kniha, i kdyz ten konec, to vyvrcholení mohlo byt propracovanejsi. Bylo to takove moc rychle

21.06.2015 5 z 5

Jaká je cena člověka Jaká je cena člověka Jevfrosinija Kersnovskaja

No, co na to říct...Knihu jsem četla dost dlouho. Ano, bylo to neuvěřitelné a jak píše někdo níž až přehnané. Hradinka zvládla prostě všechno, nic ji nezastavilo, byla prostě dokonalá, milosrdná k ostatním, odvážná a hlavně měla neskutečnou sílu, větší než kdejaký muž. Knihu jsem přečetla, ale byla depresivní a od půlky jsem se začala těšit a jinou knihu. Jsem ráda, že to mám za sebou, takové knihy asi hold nejsou nic pro mě. I přesto má hrdinka můj obdiv...

12.06.2015 3 z 5

Tatínkova holčička Tatínkova holčička Mary Higgins Clark

Krásně napínavá kniha, přečetla jsem ji jedním dechem.

14.04.2015 5 z 5

Dallas 63 Dallas 63 Stephen King

Naprosto senzační Kingovka, dlouho mi ležela v knihovně a až teď jsem se do ní pustila, čehož upřimně lituju, protože tohle jsem nečekala. Geniální dílo, konec jsem čekala trochu jiný, byl smutnější než jsem si přála, ale nemám co vytýkat. Určitě se řadí mezi moje NEJ.

08.04.2015 5 z 5

Hrdinové ohně Hrdinové ohně Nicholas Evans

Kniha se mi líbila. Trochu zdlouhavé a dosti předvídatelné, ale jinak dobré. Slabší než Zaříkávač koní.

30.03.2015 4 z 5

Písečná bouře Písečná bouře James Rollins (p)

Moje první kniha od Rollinse a moc se mi líbila. Občas to tedy bylo trochu přehnané a myslim že i nereálné. Dělaly mi problémy vědecké teorie, které jsem musela číst opakovaně, abych je pochopila - není to zorvna moje parketa :-) Už se těším na další jeho dílo

11.03.2015 5 z 5

Kamenná opice Kamenná opice Jeffery Deaver

Opět velice napínavá detektivka, i když trochu slabší než ostatní Rhymovky. Číňani mně moc nebrali :-)

27.02.2015 4 z 5

21.12. - Kletba jaguářího krále 21.12. - Kletba jaguářího krále Dustin Thomason

Chvilkama napínavé, ale jen chvilkama a jak je psáno níže, bylo by to asi něco jiného číst to před oním datem. Konec byl povedený a líbil se mi, ale víckrát už se k této knize vracet nebudu.

05.02.2015 3 z 5

To To Stephen King

Bohuzel musim rict, ze me kniha zklamala. Na to, jak byla opevovana, jsem cekala mnohem vic. Parta deti mi byla sympaticka, i kdyz jsem ze zacatku mela problem se v nich zorientovat. Dej jsem ocekavala lepsi a ze bych se bala, to se tedy rict neda. King ma lepsi dila nez je TO.

21.01.2015 3 z 5

Nebezpečná minulost Nebezpečná minulost David Morrell

Musim říct, že kniha mně nadchla. Skvěle napsaná, napínavá po celou dobu a někdy i dost děsivá :-) Moje první kniha od tohoto autora, ale určitě zapátrám dál po jeho dalších dílech.

01.12.2014 5 z 5

Falešní hráči Falešní hráči Zdena Frýbová

Nedočetla jsem, nezaujalo mně :-/

24.11.2014 1 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Tak trochu nechapu ty pochvalne komentare. Ja se na knihu tesila ale bohuzel me zklamala. Vetsinou to byla nuda, sem tam napinava pasaz. Kniha mohla byt kratsi. Film byl podle me o sto procent lepsi.

23.11.2014 3 z 5

Beze stopy Beze stopy Katherine John

Davam 3 hvezdy za skvely namet, napeti a skvele propracovane postavy. Cekala jsem jiny konec, ktery by se mi asi zamlouval vic.

22.10.2014 3 z 5

Tanečník Tanečník Jeffery Deaver

Vynikající kniha, která má spád a je napínavá od začátku až do konce. Jediná výtka je, že mi Rhyme chvilkama přišel až moc geniální, jak na všechno přišel, to mi přišlo trochu absurdní, ale knihu to nijak nepohoršuje. Je prostě skvělá.

25.09.2014 5 z 5

Ďábel nosí Pradu Ďábel nosí Pradu Lauren Weisberger

Knizka se dobre cetla, takova oddychovka na dovolenou. Hned potom jsem koukla na film a bohuzel musim rict ze ten se mi libil vic, coz se stava malokdy

05.09.2014 3 z 5

Slepota Slepota Robin Cook

Kniha byla celkem napínavá a přečetla jsem ji celkem rychle, ale podle mně jsou knihy od Cooka dost podobné a snadno předvídatelné. Hlavní hrdinka mi už ke konci přišla dost protivná a lezla mi krkem, jak pořád povýšeně ukazovala svůj průkaz ,, jsem soudní lékařka Laurie Montgomeryová...''

29.08.2014 3 z 5

V lesích V lesích Tana French

Ze zacatku neskutecne nudny pribeh. Prvnich sto stran jsem cetla asi mesic. Ale pak jsem se zacetla a zbytek sem prelouskla za chvili. Skvele se to rozjelo, bylo to napinave ale podle mne zbytecne moc dlouhe. Konec mne zklamal, predstavovala jsem si ho jinak a lip...

19.08.2014 4 z 5

Adopce Adopce Henry Denker

Zajímavá kniha a zajímavé téma. Od začátku do konce napínavý příběh, hned jsem si našla favoritku a celou dobu doufala, že mně konec nezklame. A nezklamal :)

25.07.2014 4 z 5