jahnovaz jahnovaz komentáře u knih

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Mnohem lepší než filmová podoba. Dozvíte se toho mnohem více.

15.01.2021

Po strništi bos Po strništi bos Zdeněk Svěrák

Parádní kniha. Krásně se četla.

Kuře melancholik Kuře melancholik Josef Karel Šlejhar

Neuvěřitelně smutný příběh a zároveň dva provázané životy mezi dítětem a kuřetem.

Do vody Do vody Paula Hawkins

Napínavý příběh od začátku do konce. I když jsem si myslela, že znám odpověď i příčinu, tak jsem se mýlila.

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Velice zajímavý a originální příběh. Občas až drastický a velice nepředvídatelný.

Hovno hoří Hovno hoří Petr Šabach

(SPOILER) Vtipná kniha, která inspirovala Pelíšky, takže tam najdete scénky z nich. Několik vtipných příběhů pro pobavení.

Král Lávra Král Lávra Karel Havlíček Borovský

kraťounká básnička a navíc zábavná.

Sen noci svatojánské Sen noci svatojánské William Shakespeare

Není to špatný příběh, ale patří k náročnější četbě.

15.01.2021 3 z 5

Deník Anny Frankové Deník Anny Frankové Anne Frank

Krutý příběh, který je celý pravdivý a napsaný skutečnou dívkou. Je pouze upravený jejím otcem, aby tam nebyly pasáže z jejího imntimního života.

Will Grayson, Will Grayson Will Grayson, Will Grayson John Green

Parádní téma. Občas jsem se ztrácela o jakého Willa jde.

Řetěz Řetěz Adrian McKinty

Naprosto neuvěřitelný příběh, který by si měl přečíst každý. Je to až děsivě skutečné. Jedná se tam o tom, jak jsou sociální sítě nebezpečné a jak si vůbec lidé neuvědomují dané nebezpečí. Kniha byla velice napínavá a vyvolávala ve mně adrenalin až do konce.

15.01.2021 5 z 5

Slíbila jsi, že budeš žít i za mě Slíbila jsi, že budeš žít i za mě Caréne Ponte

(SPOILER) Knihu jsem si pořídila z dlouhé chvíle a rozhodně to nebyla chyba. Od začátku je dojemná. Úžasný příběh Molly, která plní poslední přání své kamarádky a díky tomu si vybuduje lepší život. Jen konec bych čekala víc obsáhlý, ale i tak to je perfektní kniha.

Milovala jsem život Milovala jsem život Abby Fabiaschi

Úžasná kniha. Dává jiný pohled na život a zároveň je napínavá a závěr je nečekaný. dokonce jsem si u knihy občas i pobrečela, jak jsem ji prožívala :D

15.01.2021 5 z 5

Neuvěřitelně smutná ukázka toho, jak se fašisti chovali.

Oskar a růžová paní Oskar a růžová paní Éric-Emmanuel Schmitt

Úžasný příběh psaný formou deníků. Neuvěřitelně silný.

15.01.2021 5 z 5

Parádní pokračování a zároveň vysvětlení, proč tento díl nemůže být zfilmován. Úžasný příběh o synovi Harryho

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Velmi zajímavý příběh inspirovaný skutečnými událostmi, které se v Americe dějí. Příběh až mrazí. Konec knihy je takový, jaké mám ráda (ne moc stručný).

Počátek Počátek Jessica Khoury

Skvělá kniha, dobře se čte.
Doporučuji :D

18.04.2016

Strážný anděl Strážný anděl Danielle Steel

Tahle kniha mě přivedla ke čtení. Téma, které se dobře čte každému, koho zajímá co se asi může dít po smrti.

Will Grayson, Will Grayson Will Grayson, Will Grayson John Green

Parádní téma. Občas jsem se ztrácela o jakého Willa jde.