Strážný anděl

Ve svém osmapadesátém románu, který je oslavou života, naděje a odpuštění, vypráví Danielle Steel působivý příběh o mateřské lásce k synovi, o tragédii, která téměř zničila rodinu... a o zázraku, který ji zachránil. Sedmnáctiletý Johnny Peterson dokáže pouhým slůvkem nebo úsměvem vnést světlo do místnosti, naplnit matčino srdce hrdostí a podnítit v lidech kolem sebe snahu o to nejlepší. Vysoký hubený Johnny, vynikající sportovec a student, měl před sebou nadějnou budoucnost - dokud vše nezmařila tragická automobilová nehoda. V následujících měsících se rodina pokouší poskládat střípky svých životů a uprostřed největšího žalu se stane zázrak. Johnnyho duch se začne zjevovat na těch nejnepravděpodobnějších místech - a vidí ho pouze dva lidé, kteří ho nejvíc potřebují: devítiletý bratr, jenž od jiné nehody před pěti lety vůbec nemluví, a matka, která odjakživa oddaně pečovala o svou rodinu, ale nyní potřebuje vlastního strážného anděla....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/1865/strazny-andel-aEC-1865.jpg 4.245
Vydáno, Ikar (ČR)

Johnny Angel, 2003

Kniha Strážný anděl

Renča2211

Překrásná kniha o nádherném vztahu matky a syna, který je nitkou osudu a tragickou nehodou náhle přetržen... jsou však věci mezi nebem a zemí a jelikož pouto mezi nimi bylo za života velmi silné, zůstalo takové i po synově smrti. Doporučuji všem, kniha se čte jedním dechem.

jahnovaz

Tahle kniha mě přivedla ke čtení. Téma, které se dobře čte každému, koho zajímá co se asi může dít po smrti.

Zelvicka03
14.08.2020

Kniha se mi moc líbila, od začátku do konce jsem plakala a těším se na další knihy od této autorky.

zimolka
05.05.2019

Smutná,dojemná krásně napsaná kniha.

Zvireci
25.06.2018

Skvělá prostě skvělá!!

Esmeralda168
11.08.2017

Kniha byla dojemná, ale tak nějak jednotvárně plynula ke konci - žádné zvraty, napětí, překvapení.

RSR
14.06.2017

Knížku jsem četla kvůli čtenářské výzvě, jinak tento druh literatury není úplně můj šálek čaje, a tenhle byl navíc ještě pro mně hodně sladký. Ale i tak zajímavý námět.

Jack.Bledsoe
08.02.2017

Pustil jsem se do toho víceméně z hecu/na přání (nikdy předtím jsem žádný ženský román nečetl) a můžu říct, že se to dalo přežít bez jakýchkoliv větších obtíží:) Prvek nadpřirozena tomu v mých očích zásadně pomáhal, takže pokud by i jiní muži chtěli udělat radost partnerce, nebojím se doporučit právě tuto knihu:)

Jo a kdyby to nějaký syn kupoval jako dárek pro maminku, tak ať přibalí i pořádnej balík papírových kapesníků:))