Izu Izu komentáře u knih

Silikonové blues Silikonové blues Kathy Lette

Kniha byla vtipná,někdy ale i mnoho vtipu unaví....A konec byl hodně přitroublý.Škoda.

10.06.2013 3 z 5

Pravda krvácí Pravda krvácí Tony Black

Kniha se mi moc líbila.Trochu jsem si musela zvykat na postavu Brennana,který není úplně typickým policistou a jeho charakter taky nepatří k těm nejlepším.Ale nakonec si ho musíte oblíbit,i jeho humor.Těším se na další pokračování.

30.05.2013 4 z 5

Terapeutka Terapeutka Camilla Grebe

Průměrná detektivka,nenadchla ani neurazila.

28.05.2013 2 z 5

Beze stopy Beze stopy Jane Casey

Tleskám této knížce! Velmi zajímavý příběh,který se odehrává ve dvou liniích,přítomnost a minulost.O tom,jak změní zmizení dítěte celou rodinu.Konec je velmi nečekaný,všem můžu jen doporučit.

24.05.2013 5 z 5

V pekle plynových komor V pekle plynových komor Shlomo Venezia

Velmi zajímavá kniha o členovi sonderkomanda.Tyto knihy by měly patřit do povinné četby na školách,aby se na to NIKDY nezapomělo.

18.05.2013 4 z 5

Strážce majáku Strážce majáku Camilla Läckberg

Tohle mi přišlo jako autorčina nejslabší kniha,zápletka mě moc neupoutala,přijde mi to spíchnuté horkou jehlou.

17.05.2013 3 z 5

Dinosauří peří Dinosauří peří Sissel-Jo Gazan

Přiznám se že začátek knížky mi přišel nudný a těžkopádný,ale radím vydržet,pak to nabere správný rozjezd.Možná to bylo tím,že laikům tohle vědecké téma přijde nesrozumitelné.Výborně byly popsány vztahy mezi rodiči a dětmi,velmi zajímavý byl příběh Anny i policisty Sorena.Těším se na další knížky této nadějné autorky.

04.05.2013 5 z 5

Mořská panna Mořská panna Camilla Läckberg

Opět potěšila ! Výborný temný příběh sahající hluboko do minulosti ,které člověk prostě neuteče.Jen jak už tady někdo psal, se to v knize hemží dětmi.

29.04.2013 5 z 5

Grace to řekne nahlas Grace to řekne nahlas Emma Henderson

Z knihy mám rozpolcené pocity.O lásce mezi postiženými jsem četla poprvé.Milostný příběh je vykreslen tak nějak nemastně ,neslaně.

29.04.2013 3 z 5

Ostrov sviní Ostrov sviní Mo Hayder

Nevím proč,ale nemohla jsem se do knihy a příběhu začíst.Konec byl super,ale dojem z těžkopádné knížky to nespravilo.Autorka má lepší knihy.

19.04.2013 3 z 5

Zápach odlivu Zápach odlivu Håkan Östlundh

Mě se to moc líbilo.Ano,děj byl trochu rozvláčný,ale i přesto mě kniha ani chvíli nenudila.Postava Fredrika a celkově jeho rodina je moc sympatická,stejně zajímavý byl pro mě popis Gotlandu.Jen konec mohl být lépe vysvětlen,respektive pohnutky vraha.Těším se na další knihy od tohoto autora.

04.04.2013 5 z 5

Trýzeň Trýzeň Cat Clarke

Kniha se mi moc líbila,je o tom,jak jedno špatné rozhodnutí ovlivní váš život a že vina je těžké břímě,které se nedá odehnat.

03.04.2013 4 z 5

Neviditelný Neviditelný Mari Jungstedt

Pro mě průměr.Nijak zvlášť mě to neoslovilo.

29.03.2013 3 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Karin Alvtegen

Naprosto skvělá kniha přečtená za den.Líbila se mi originální zápletka,sympatická hrdinka a pohled na druhou stranu na lidi bez domova.

29.03.2013 5 z 5

Závist Závist Gregg Olsen

Příběh byl moc zajímavý,obavy jsem měla jen z toho,aby tam nebylo moc nadpřirozena.K pěti hvězdičkám tomu něco chybělo,děj jako by nedotažený,konec mě zklamal,že by se vážně takhle zachovali čtyři rozumní lidé ?

26.03.2013 4 z 5

Pečovatel Pečovatel Mo Hayder

Naprosto brilantní kniha o tom,co jsou lidé schopní dělat dětem....

23.03.2013 5 z 5

Poslední dítě Poslední dítě John Hart

Jednoznačně jedna z nejlepších detektivek.Strhující temný příběh o pátrání dospívajícího chlapce po jeho sestře.

21.03.2013 5 z 5

Kruh smrti Kruh smrti Chris Tvedt

Skvělá kniha,severské krimi patří prostě mezi to nej v detektivním žánru.

11.03.2013 5 z 5

Mrtví neznají klid Mrtví neznají klid kolektiv autorů

V předmluvě autor píše,že nikdo neuhodne pointu.Pokud máte něco načteno,odhalíte v knize jak se to celé událo.Kniha není špatná,ale už jsem četla i mnohem lepší.

06.03.2013 3 z 5

Temné léto Temné léto Dan Simmons

Tleskám. A to jsem si myslela ,že horory umí psát jen Stephen King.První část se mi moc líbila,vrátila mě do dětství,slunce a léto popisované v knize mě teď v zimě zahřálo.Dětští hrdinové byli skvělí.Jen by mě zajímalo,jestli má Simmons rád psy :)

11.02.2013 5 z 5