Izu Izu komentáře u knih

Černá nenávist Černá nenávist Dennis Lehane

Skvělý příběh,oba vyšetřovatelé jsou sympaťáci a jejich humor odzbrojující :) Zároveň je to ale drsná pochmurná detektivka.

05.02.2013 5 z 5

Vřesoviště Vřesoviště Belinda Bauer

Super napínavá originální knížka která vás nepustí.Pohled na jednu rodinu která se po smrti dítěte rozpadá,a mladý hrdina se zkusí postavit té nejhorší noční můře.

01.02.2013 5 z 5

Zjizvená tvář Zjizvená tvář Stuart MacBride

Škoda že u nás vyšly zatím pouze tři knihy v sérii s Loganem,má jich myslím už sedm.

21.01.2013 5 z 5

Žulové město Žulové město Stuart MacBride

Perfektní detektivka se sympatickým hrdinou .

15.01.2013 5 z 5

Pomsta Pomsta Val McDermid

Další pokračovaní s mými oblíbenými hrdiny Tonym a Carol.Četla jsem ji jedním dechem,ale konec mě tedy zklamal.

26.11.2012 4 z 5

Temnější než noc Temnější než noc John Lutz

Po novějších dílech které jsem četla jsem konečně objevila první díl.Byl naprosto skvělý,konec maličko nečekaný.Nejraději mám Pearl :)

22.11.2012 5 z 5

Nevinné šílenství Nevinné šílenství Ivana Ondriová

Kniha mohla být o mnoho lepší,ale ta hrdinka...Neznám snad žádnou hloupější....

08.11.2012 2 z 5

Vražedná čísla Vražedná čísla John Verdon

Dobrý originální příběh,jen detektiv mi přišel hodně chladný ve vztahu k manželce,která byla velmi sympatická postava.

06.11.2012 3 z 5

Temný ráj Temný ráj Tami Hoag

Knihu jsem v půli odložila.Autorka má lepší knížky,je to příliš střihlé červenou knihovnou.Škoda.

01.11.2012 1 z 5

Bezesné noci Bezesné noci Jilliane Hoffman

Perfektní,stejně dobrá jako první díl.

24.10.2012 5 z 5

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Krásná kniha o lásce mezi synem a otcem,o opravdové lásce která přijde jen jednou za život.Konec mě moc dojal,i když jsem doufala v opak.

18.10.2012 5 z 5

Až ji uvidíš Až ji uvidíš Joy Fielding

No nevím,mám z téhle knížky rozpačitý pocit.První půlka nic moc,nemastný neslaný děj,druhá půlka už lepší,ale i tak to nezachráni můj pocit nudy.

02.10.2012 2 z 5

Smršť Smršť Johan Theorin

Kniha se četla dobře,popis ostrova byl skvělý,jen mi přišlo že je tam už moc nadpřirozena.Pointa se mi líbila.

01.10.2012 4 z 5

Falešná stopa Falešná stopa Jilliane Hoffman

Skvělá napínavá kniha,neodtrhnete se od ní !

24.09.2012 5 z 5

Hlubší než hrob Hlubší než hrob Tami Hoag

Kniha se četla jedním dechem,měla sympatické hrdiny i celkem uvěřitelný děj.Trochu mi vadil vztah učitelky s vyšetřovatelem,přišel mi moc romantický.

20.09.2012 4 z 5

Vánoce nebudou! Vánoce nebudou! John Grisham

Vtipná knížka,sice jsem to četla v září ale nevadí,doporučuju číst především o vánocích.Pěkný příběh.

08.09.2012 4 z 5

Ta, která se dívá Ta, která se dívá Marie Hermanson

Netradiční thriller,čte se jedním dechem.

03.09.2012 5 z 5

Tvá Tvá Claudia Piñeiro

Perfektní zápletka kdy nic není takové jak se jeví a kdy nevíte,kdo bude poražen a kdo vítěz.....

02.09.2012 5 z 5

Bez důkazů Bez důkazů Colleen McCullough

Perfektní napínavý příběh se sympatickým inspektorem.Závěr knihy je šokující a díky němu dostala právem plný počet hvězdiček.

26.08.2012 5 z 5

Příliš hořká čokoláda Příliš hořká čokoláda Zuzana Rampichová