Bezesné noci

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Thriller Bezesné noci je přímým pokračování prvotiny Falešná stopa od americké autorky Jilliane Hoffman. Bezesné noci je možno číst i bez znalostí předchozí knihy a nebudete mít pocit, že jste o něco přišli, protože předchozí děj autorka vysvětluje. Ovšem v případě, že byste chtěli znát příběh úplně od začátku a hezky podrobně, začněte Falešnou stopou. Nehledě k tomu, že ohlasy na tuto prvotinu byly velmi pozitivní a kniha byla příznivě hodnocena čtenáři i kritikou. Ale zpátky k Bezesné noci. Trestní prokurátorka v Miami, Jenny Townsendová, má ze své minulosti ošklivé noční můry. Nepomáhá jí ani přítomnost jejího přítele, agenta Dominicka Falconetttiho. Jakýsi šílenec začne brutálně vraždit policisty. Ne jen tak ledajaké, ale ty, kteří tomuto povolání nedělají čest. Přesto ze strany policie nastává štvanice na pachatele. Do střetu se dostávají různé složky policie – federální, krajská i místní v boji o „svá“ území. Každý by chtěl případ řídit a pachatele dopadnout podle svého. Také Jenny je nucena na tomto případu spolupracovat, i když se ze všech sil brání. Začíná tušit, že zavraždění měli přece jen cosi více společného než jen špatnou pracovní morálku. Její děsy se stupňují, Jenny nemá nikoho, s kým by se o ně podělila. A to nejhorší setkání ji čeká… Bývalá prokurátorka hrdelních zločinů, Jilliane Hoffman, bývá svou tvorbou přirovnávána ke špičkám žánru jako James Patteson nebo Michael Connelly. Kniha je dějově značně bohatá, plná napětí a akce. Autorka evidentně ví, o čem píše, je zřejmá výborná znalost kriminálního justičního systému. Patrně vás bude zajímat, jak se tento hon za zabijákem vyřeší, pravděpodobně vás zcela nepohltí, jak bývá u skvělých titulů zvykem. Pro ty, kteří milují velmi dějově akční tituly, budou Bezesné noci zřejmě vyhovující a potěší je zjevné „našlápnutí“ na třetí díl....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/56_/56680/bezesne-noci-56680.jpg 4.134
Žánr
Literatura světová, Detektivky
Vydáno, Alpress
Orig. název

Last Witness, 2005

více informací...


Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha Bezesné noci

Přidat komentář
Paja1974
01.03.2018

Kniha byla dobra ,ale misty zbytecne zdlouhave a nudne vysvetlovani u soudu.Proto o hvezdicku min.Ale jinak doporucuji a urcite je lepsi si predtim precist Falesnou stopu.

Laf
29.01.2016

Určitě dávám plus za myšlenku celého díla. Dost propletený děj, i když je možné si uprostřed tipnout padoucha, a pak zjistit, že tip byl správný. Bohužel některé části mi přišli nudné a bylo těžké ihned nezavřít knihu a dál už raději nečíst. Konec byl asi nejlepší částí celé knihy. Nakonec tato kniha předčila i má očekávání k lepšímu, takže za propadák se označit nedá.

rtesarova88
14.08.2013

volné pokračování knihy Falešná stopa.
Výborný, napínavý děj.

Izu
24.10.2012

Perfektní,stejně dobrá jako první díl.

ina77
05.06.2012

Snad ještě lepší než kniha Falešná stopa.Škoda,že autorka má tak málo knih.!

ewisek22
17.01.2012

Super, super, super:))

Autor a jeho další knihy

Kniha Bezesné noci je v

Přečtených49x
Doporučených3x
Knihotéce48x
Chystám se číst18x
Chci si koupit2x