Falešná stopa

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Newyorská advokátka Chloe se stala obětí útoku sexuálního maniaka, kterého se policii nepodaří dopadnout. Chloe se odstěhuje na Floridu, kde se během dvanácti let stane úspěšnou právní zástupkyní. Případ několikanásobného vraha přezdívaného Amor však znovu otevře staré rány...

https://www.databazeknih.cz/img/books/59_/59598/falesna-stopa-59598.jpg 4.360
Žánr:
Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Alpress
Originální název:

Retribution, 2003


více info...
Nahrávám...

Komentáře (13)

Kniha Falešná stopa

laura
17.09.2021

Kruté, drsné a bolavě realistické. Příběh, při jehož čtení se budete ohlížet přes rameno a hledat stíny, které splývají s tmou a přesto vás z nich mrazí. Chloe se po brutálním útoku rozhodne začít znova a zapomenout na to, co se stalo. V jiném státě se z ní stává jiná žena - žena bez minulosti. Jenže na minulost se nedá zapomenout....

Mrazivý příběh plný napětí, hrůzy a krve, ale i touhy a vášně. Napínavé, čtivé, nabité překvapivými zvraty a všudypřítomným strachem - protože nikdy nevíte, za kterým rohem číhá zlo...

RADOST
15.08.2020

Napínavé a tak trochu jiné. Zaměřuje se nejen na hrůzné zločiny sadistického psychopata, ale i na specifika soudního procesu a legislativu, která brání nastolit spravedlnost.Zabývá se i psychikou obětí, vinných i "nevinných" , zneužívajících i zneužívaných.


Sofós
15.12.2019

Velmi napínavá, kniha., místy tak, že jsem skoro nedýchala. V určitých částech se kniha trochu táhla, s tím mám často problém, mám totiž ráda, když má děj spád. Pachatele jsem neodhalila, závěr byl překvapivý, i když podle mne trochu odflinknutý.

LilianaFalcon
23.05.2019

Tenhle žánr běžně nečtu, ale musím říct, že kniha se mi moc líbila. Místy dost rozvleklé, ale to už tak u těhlech knížek bývá :-D (nebo aspoň mně se to u nich jeví jako shodný rys)
Kdybych se chtěla rozepsat víc, tak bych hrozně spoilerovala. Jinak musím říct, že se mi průběh celého procesu fakt líbil a dovedu si to představit jako hodně dobrý film.

Erlif
01.06.2018

První kniha od této autorky, která se mi dostala do rukou.... Začátek knihy je opravdu velmi poutavý a nasadí laťku hodně vysoko, pokud máte rádi knihy motající se kolem soudní síně a případů, nemůže být Falešná stopa zklamáním. Vůbec by mi ke knize nevadila doplňující kniha o případech, které se v knize okrajově odehrávají... A prostředek ani závěr není o nic slabší.

malen
22.03.2018

Opravdu napínavé, jen ten konec mne trochu, ale opravdu jen trochu zklamal

majdicka 1
27.01.2014

Napínavá až do samého konce!

simona5r
12.08.2013

Téměř do poslední chvíle člověk přesně neví, jak celá kniha skončí :-)
Jen škoda, že název knihy odhaluje až moc.

1