Temný ráj

Temný ráj https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/18848/bmid_temny-raj-Awu-18848.jpg 4 43 15

Hrdinka přijela za svou přítelkyní na ranč ve chvíli, kdy skončila s nudným zaměstnáním soudní zapisovatelky a předpokládala, že se s kamarádkou poradí, co dál. Po příjezdu s hrůzou zjistí, že přítelkyně za podezřelých okolností zemřela a ona že se stala dědičkou ranče i přilehlých pozemků, o které se ucházejí hned dva zájemci: svérázný rančer ze sousedství a bohatý přistěhovalec, jehož divokých večírků se mrtvá často účastnila. Dívka je rozhodnutá zjistit podrobnosti o její zdánlivě náhodné smrti, využívá k tomu všech možností, které se jí nabízejí a velmi brzy se pro pachatele stane nežádoucí osobou.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Knižní klub

Dark Paradise , 1994

Lusa
16.03.2024 4 z 5

U poslední nepřečtené knížky od mé oblíbené autorky jsem si říkala zda mne čeká detektivka nebo romantika a dostala jsem detektivní slaďárnu. Koncept s kovbojem se mi ale hodně líbil, ale už je čas přejít k něčemu serióznímu.

Zlatinka.Emilly
01.01.2022 4 z 5

Docela se mi kniha líbila, nechybělo napětí, prolínala ji zamilovanost, jen těch vražd tam bylo trochu moc. Fandila jsem Samantě, která ve své naivitě nakonec získala srdce své manžela a Mary Lee také nakonec došla svého štěstí a její láska došla naplnění.

georginaa
08.11.2020 3 z 5

Temný ráj na ranči má plno tajemství. Jednoho dne přijede ke kamarádce Marylen a ta zjistí, že Lucy někdo zabil a její ranč zdědila. Najednou se tam ocitnou další zájemci o dědictví a začne úpěnlivý boj o život. Jako vždy propletený příběh různými intrikami.

alnahu
29.10.2018 2 z 5

Tato kniha mne neoslovila. Čekala jsem podle záložky zajímavý děj-za mě zklamání.

madem
01.04.2018 1 z 5

Záložka na knize slibuje nečekané zvraty. Přitom v knize je vše předvídatelné od začátku. Hrdinka románu jede za kamarádkou na návštěvu. Ta však je mrtvá.
Od začátku lze poznat, kde ji zabil.
Čím víc autorka chce ukázat opak, tím je její snaha zoufalejší.

Liduka
02.12.2015 3 z 5

Pěkná kniha, akorát mohla být o něco kratší. Některé pasáže byly nezáživné a dokonce jsem se přistihla, že přeskakuji stránky, což normálně nedělám. Nejvíc se mi líbil gradující konec.

polly43
27.04.2014 4 z 5

Kniha se mi dobře četla,jenom na můj vkus tam bylo plno vražd.

marsel
01.03.2014 5 z 5

Kniha měla děj a moc dobře se četla.

alsae
25.04.2013 5 z 5

Knížka byla fajn, dobře se četla a bylo těžké se odtrhnout. Prostě červená knihovna, ale super oddechovka

Tessinka
21.04.2013 5 z 5

kniha se mi líbila. Ze záčatku mi přišla trochu naivní, ale po chvíli jsem se do knihy úplně začetla a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Je to nápínavé čtení, propletené s romantikou. Vřele doporučuji :)

Lucik666
27.12.2012

Byla to celkem nuda. Místy tam bylo pár chytlavých okamžiků, ale na můj vkus tam bylo moc hoven. Připadalo mi to jako „se vemete, se nevemete, se vemete“ prostě, jak se začnou rýpat ve svých citech, jestli se k sobě hodí a jestli spolu teda budou chodit nebo jenom spát, to mě fakt neba. Ale dočetla jsem to do konce. Už se k tomu nikdy více nevrátím a nikomu to ani nedoporučím. Tohle se jí opravdu nepovedlo.

Izu
01.11.2012 1 z 5

Knihu jsem v půli odložila.Autorka má lepší knížky,je to příliš střihlé červenou knihovnou.Škoda.

kika 13
31.10.2012 3 z 5

Místo návštěvy přítelkyně zjistí,že ona zapodezřelých okolností umřela.Dějově nabité.

barkabara
07.08.2012 5 z 5

Výborná, napínavá kniha, první, kterou jsem od Tami Hoag četla,,,,mám ji, spolu s Planým poplachem, z jejích knih nejraději :)

kilometr
07.02.2012 4 z 5

Knihu jsem dostal od švagrové s tím,že to není špatné čtení.
Velmi se mi líbila,zvláště pak erotické pasáže.......80%.

Tami Hoag
americká, 1959