IvankaM IvankaM komentáře u knih

Vášnivý hříšník Vášnivý hříšník Christina Lauren

Dámy zvedly v předchozích dílech laťku hodně vysoko, a tato kniha byla na příběh trochu slabší, ale stejnak mě strašně moc bavila.
Z krásného přátelství krásný vztah.
A navíc jako komiksového geeka jsem milovala zmíněné komiksové autory a postavy. Taky jsem si Olivera naprosto zamilovala (australan, vlastní komiksový obchod, má jméno jako Green Arrow a JEŠTĚ je takový sladký brouček a přitom neskutčný zvíře?).

25.12.2017 4 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Rozjezd byl trošku pomalejší, než předchozí knihy, ale nezklamalo mě to.
Vtipné, smutné, krásné, dokonalé.
Všechny postavy jsem si okamžitě zamilovala už od prvního dílu a těžce se mi s nimi loučí.
Ale zavřela jsem knihu spokojená a s úsměvem.

23.12.2017 5 z 5

Vražda v Orient-expresu Vražda v Orient-expresu Agatha Christie

Na to, jak moc nesnáším knihy z jiného století než 21., tuhle jsem si zamilovala.
Četla jsem ji kvůli maturitě a kvůli filmu a prostě si musím přečíst od Aghaty všechno.

13.12.2017 5 z 5

Šance Šance Katy Evans

Bylo to maličko lepší jak první díl. Ježiš ale to je hrůza.
Styl psaní je jedna velká tragédie.
Nemůžu se prostě vcítit do postav. Nejde to. Brooke kecala furt ty samé věty dokola. Děj je naprosto pitomý a předvídatelný. Spisovatelka tak strašně zbarbala naprosto úžasný námět.
A to jméno pro syna? panebože to je stejně debilní jak z dnešního Hollywoodu.

26.11.2017 2 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Všechny knihy od spisovatelky jsem si koupila za 79 Kč, takže si moc stěžovat nemůžu.
Námět skvělý. Strašně se mi líbí, že se spisovatelka rozhodla psát o biopolární poruše, protože přesně takhle se to dostane do hlav lidí a to je třeba.
Ale ten styl psaní? Nezlobte se, ale přijde mi, že to psala 14i letá holka na wattpadu. Ten konec mi přišel už lepší.
A božeee... Brooke si celou knihu stěžovala jak moc ho chce a jak on je nejlepší a co všechno s ní dělá se jenom na něj podívat atd. atd. A to většinou zabralo 3 stránky.
Třeba další díly budou napsané lépe.

26.11.2017 2 z 5

Králova klec Králova klec Victoria Aveyard

Na tento díl jsem se třásla nedočkavostí.
A sakra stálo mi to za to!
Až ne ten konec... Ten mě zničil...
Ale stejnak se mi to strašně líbí. Konečně postava, která není dokonalá a chová se podle toho, jak byla vychovaná. Že se prostě ze dne na noc nezmění, chápeme se...

23.11.2017 5 z 5

Mořeplavec Mořeplavec Diana Gabaldon

1141 stránek a přesto to nestačí.
Naprosto dokonalé pokračování.
Bože jak já tuto sérii miluju. Geniální a chytlavé. Nemůžu se dočkat na další díl.

15.11.2017 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Tohle byl snad nejlepší díl celé série. Strašně mě to bavilo (stejně jako předchozí díly), ale tenhle mě strašně emocionálně vyčerpal.
Byla tam kapitola, kdy jsem se první asi tři stránky třískala smíchy.
Pak tam byla část, kdy jsem jenom brečela a brečela.
A ten konec? Naprosto skvělé! Těším se na další díl.

02.11.2017 5 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Ježíš to bylo naprosto úžasné! Přečteno za pár hodin na jeden nádech.
Šíleně jsem se u toho nasmála. Prostě pecka. Stejně skvělé jako první díl.

29.10.2017 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

To bylo naprosto úžasné!
Přečteno během 24 hodin! Nemohla jsem přestat číst. Fakt skvělé. Bože těším se na další díly.

21.10.2017 5 z 5

Ryanova pomoc Ryanova pomoc Leila Meacham

Prvních padesát stránek jsem se děsila, do čeho jsem se to sakra pustila. (Chápu, že je to spisovatelky prvotina, ale bože ten začátek byl strašný.)
Pak jsem se nemohla odtrhnout.
Přečetla jsem knihu za pár hodin.
Byl to strašně oddechový příběh, moc krásný.

20.10.2017 4 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Naprosto úžasné. K tomu nelze nic doda. Strašně mě to bavilo.

19.10.2017 5 z 5

Nejkrásnější - Příběh Levany Nejkrásnější - Příběh Levany Marissa Meyer

Věděla jsem, že mi kniha zabere pár hodin, proto jsem s její koupí trochu otálela.
Ale tohle byla síla.
Miluju příběhy padouchů... Je mi ji strašně líto. Ale furt ji nesnáším.
Jenže buďme upřímní, komu by to s takovou sestrou a rodinkou zůstalo v hlavně v pořádku?

16.10.2017 5 z 5

Nocte Nocte Courtney Cole

Tak tohle byla docela velká kravina.
Bylo to strašně divný, styl psaní nic moc.
Calla se každou chvíli hroutila, což chápu, ale pak se furt věčně omlouvala. Půlka jejích vět byla "omlouvám se" a "to mě mrzí".
Na konci to možná dávalo trochu smysl, ale nevím... nestojí to za přečtení.
Další díly si přečtu jenom protože nedokážu nechat trilogii rozečtenou.

16.10.2017 2 z 5

Diabolik Diabolik S. J. Kincaid

Panebože to byla jízda!
Bylo to naprosto úžasné! Strašně moc se těším na druhý díl.
Dovolím si říct, že jsem nic podobného nečetla. Skvělý nápad a originalita.
A ta obálka!

15.10.2017 5 z 5

Bouře a vzdor Bouře a vzdor Leigh Bardugo

První díl mě neuvěřitelně bavil.
Tento mě neuvřitlelně zklamal.
Bylo to strašně zdlouhavé a skoro nic se tam nedělo. Mal mě docela dost štve. A až ke konci to nabralo trochu akce a začalo mě to bavit. Ale na třetí díl se stoprocentně těším.

12.10.2017 3 z 5

Říše bouří Říše bouří Sarah J. Maas

Přečteno za dva dny.
Dočítala jsem knihu ve škole a měla jsem co dělat, abych se nerozbrečela, i když jsem měla na krajíčku.
Maas to prostě s citama čtenáře zatraceně umí. Kniha se četla sama. A bože! Jsem strašně ráda, že jsem před tímto dílem četla Krvavé ostří, protože jsem pak mohla pořádně fangirlingovat. A ten konec?! TA POSLEDNÍ VĚTA?! PANEBOŽEEEE
co mám do dalšího dílu dělat?!

10.10.2017 5 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Kniha mi zabrala asi 7 hodin.
Fakt jsem se nemohla odtrhnout. Naprosto úžasné.
Jenom mě chvilkama rozčilovalo, že se Ella prostě neumí za sebe postavit co se Steva týče :D Strašně mě to frustrovalo.
Vraha jsem také uhodla, to bylo více méně jasné.
Za mě prostě skvělá trilogie.

06.10.2017 5 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Přečteno za pár hodin.
Panebože já to miluju. Je to dost přitažený za vlasy a připomíná mi to trochu tím šílenstvím Gossip Girl, ale to šílentsví je na tom nejlepší!
Okamžitě jdu na další díl.

05.10.2017 5 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Strašně se mi kniha líbila.
Měla jsem ji přečtenou za den a hned další ráno jsem si běžela pro další díl.

05.10.2017 5 z 5