IvankaM IvankaM komentáře u knih

Mrazivé léto Mrazivé léto Manuela Martini

Bála jsem se, že to bude stejná kravina jako Motýlí křídla, ale kniha mě překvapila. Zápletka mě bavila a nejvíce konec. Přesto dávám pouze jenom 3 hvězdičky, protože kniha nebyla více jak průměrná.

12.07.2016 3 z 5

Krev polobohů Krev polobohů Rick Riordan

Knihu jsem zavírala s těžkým srdcem, jako každou poslední. Neuvěřitelně nádherný konec, který mi vehnal slzy do očí. Kniha nepostrádala humor. Nejvíce, jako vždy, oceňuji autorovu schopnost, že každá kapitola, psaná z pohledu jiné osoby je uplně jiná, jak ta předchozí. Z těch stránek je cítit osobnost postavy. Je to umění. Mrzí mě, že nevím co bude dál. Ale vše se má ukončit v nejlepším a to se autorovi povedlo :)

11.07.2016 5 z 5

Arrow: Kniha první Arrow: Kniha první Geoff Johns

Přečtením této komixové knihy jsem i udělala strašnou radost, hlavně v pauze seriálu. Záchvaty fangirlingu byly pokaždé, když jsem viděla známou tvář, která byla podobná herci či herečce. Zavzpomínala jsem na staré časy, hlavně na Moiru. Pro mě dokonalost! Ale pochybuji, že to ocení někdo, kdo seriál neviděl.

11.07.2016 5 z 5

Motýlí křídla Motýlí křídla Veronika Bicker

Strašné. Thriller to ani zdaleka není. Maximálně tak pro 13i leté holky.

06.07.2016 1 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Zezačátku nic moc. Později d o k o n a l o s t. Kniha mě chytla a nechtěla pustit. Nemohla jsem přestat. Děj je bez jediné chybičky.

06.07.2016 5 z 5

Vášnivý sprosťák Vášnivý sprosťák Christina Lauren

Za 24 hodin přečteno :) prostě úžasné :) není to sice nic nového a konec je předem jasný, ale to u každé knihy těchto dvou spisovatelek, které nesmírně zbožňuji! Není lepší knihy než s humorem a erotikou v jednom :))

01.04.2016 5 z 5

Bylo nebylo Bylo nebylo Odette Beane

Četlo se to samo. Kniha byla psána strašně jednoduše a četla se pohodlně :) také se mi líbilo oživit si první sérii seriálu :) Prostě krása :)

01.04.2016 4 z 5

Vzpomínky stínů Vzpomínky stínů Kalayna Price

Miluji tuto knižní sérii a miluji tuto knihu! Dokonalost sama! Prostě Falin :333 Úžasné ukončení, strašně se těším na pokračování, které jsem nucena si koupit v originále ze Států díky českému nakladatelství, které přeloží první díly, ale kašlou na dokončování.

28.03.2016 5 z 5

Vykoupená Vykoupená Kristin Cast

Naprosto dokonalé ukončení... Krásný konec Kalony. Během četby knihy jsem se buď smála (jako vždy díky Afroditě) a nebo brečela... S těžkým srdcem jsem zavřela brány Školy noci, které jsem se věnovala 6 let. Ukončení této série pro mne bylo strašně těžké, ale stálo to za to.

27.03.2016 5 z 5

Neferetino prokletí Neferetino prokletí Kristin Cast

Při čtení jsem měla husí kůži a slzy v očích. Je mi Neferet strašně líto a už jí vůbec nekřivdím, že se stala takovou, jakou je. Temnota jí vyplnila bolest a utlumila odporné vzpomínky. Tady je krásně vidět, že každý "zloduch" má svou minulost a důvod, proč se oddal straně zla.

21.03.2016 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Přečteno za 2 hodiny. Pustila jsem se do toho kvůli povinné četbě k maturitám a nelituji. Nádherně se to čte, úplně samo. Musí se však hodně zapojit mozek, aby člověku došla ta filozifie ukrytá ve větách. Pro někoho to musí být náročné, ale jakmile to jeden pochopí, pohled na svět se s ním zatočí.

11.02.2016 4 z 5

Vášeň Vášeň Louise Bagshawe (p)

Dokonalé. Přečtené za 28 hodin. Nemohla jsem přestat.

13.01.2016 5 z 5

Krása Krása Louise Bagshawe (p)

Abych vám řekla pravdu, soudím knihu podle obalu. Respektive: Nelíbí se mi obal? Po knize nesáhnu. Proto mě upřímně žádná kniha od této spisovatelky nikdy nebouchla do očí. Ale díky bohu moji maminku ano. Půjčila si ji od kamarádky a hned mi ji vrazila do ruky s tím, že jsi ji musím přečíst. A to jsem udělala. Jsem za to tak strašně ráda. Od této knihy jsem nemohla odlepit oči a okamžitě jsem si spisovatelku zamilovala.

11.01.2016 5 z 5

Láska v podsvětí Láska v podsvětí Meg Cabot

Naprosto dokonalé. Strašně se mi to líbilo, stejně jako první díl. Těsím se na závěrečný díl trilogie, který však v ČR bude až během tohoto roku, takže si budu muset hodně dlouho počkat.

10.01.2016 5 z 5

První První Kiera Cass

Celá trilogie jedním dechem přečtena za pouhý víkend. Děj člověka pohltí a nezklame. Jedním slovem dokonalost.

10.01.2016 5 z 5