Vášeň

Melisse Elmetové je hodně přes třicet, stejně jako kdysi její otec učí na oxfordské univerzitě a je zasnoubená se svým kolegou. Vede docela obyčejný život. Ale jen do okamžiku, kdy uprostřed romantické večerní procházky najednou někdo jejího snoubence zastřelí. Ostřelovací puškou s tlumičem. Melissa instinktivně pochopí, že tu něco nehraje a že by měla zmizet. Ale kam? O incidentu se dočte v novinách i její bývalá studentská láska, manžel na jeden den, než Melissu rodiče donutili sňatek s chudým sirotkem anulovat. Dnes je z něj velice úspěšný bankéř, miliardář a k tomu bývalý tajný agent. Ihned pochopí souvislost mezi nedávným úmrtím Melissina otce, vědce pracujícího na tajném projektu, a vraždou jejího snoubence. Jeho úkolem nyní je svou bývalou lásku ochránit a zjistit, proč jí hrozí nebezpečí. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/29052/vasen-29052.jpg 4.169
Vydáno:, BB art

Passion (2009)

Kniha Vášeň

Evka27

Špionážní limonáda. Neznám překladatelku, ale myslím, že Melissa necvičila piláty ani kuchař nesmažil steaky a podobné hlouposti.

tess.de.veles
12. březnaodpad!

Nechala jsem se zlákat obálkou. Chyba ! Nemám nic proti žánru, jen se mi to nějak špatně četlo.....buď špatný překlad nebo originál nebo oboje :-) Jak v Anglii říkají " Nesuď knihu podle obalu". Ať v dobrém, tak v špatném.

cukrovka
14.01.2018

Velmi čtivý příběh i když dost nereálný. Nedokážu si představit jak se z netrénované asistentky stane vytrénovaná sportovkyně během dvou dnů. Knížka se ale velmi dobře čte, má rychlý spád, je plná napětí a vzájemné přitažlivosti.

MíšaS.
30.04.2017

Sice je od začátku jasné, jak to dopadne, tak kniha má rychlý spád a pěkný děj. Odpočinková na nedělní odpoledne.

malen
16.01.2017

Jako oddychovka dobré, ale stále mám v knihách radši spisovnou češtinu, tenhle styl mě nenadchl. Marná sláva, nejspíš už se začnu počítat mezi tu starší generaci :)

moudivlacek
10.11.2016

Skvělý příběh o tom, že před pravou láskou se neschováte, rovněž tak před svým osudem. Rovněž svět tajných agentů a nájemných vrahů, snaha ovládat díky penězům život druhých. To vše je pak vzájemně nenásilně propojeno, takže si přijdete zcela určitě na své.

Miaelaa
22.02.2016

Knížku jsem četla na dovolené v Itálii a náhodou jsem byla i v místě, kde hrdinové cestovali. Takže mi tahle knížka vrátí vždycky vzpomínky. A naprosto nejromantičtější pár a možná i nejuvěřitelnější (u knih této autorky).

IvankaM
13.01.2016

Dokonalé. Přečtené za 28 hodin. Nemohla jsem přestat.

Louise Bagshawe

Louise Bagshawe