Vášeň

Melisse Elmetové je hodně přes třicet, stejně jako kdysi její otec učí na oxfordské univerzitě a je zasnoubená se svým kolegou. Vede docela obyčejný život. Ale jen do okamžiku, kdy uprostřed romantické večerní procházky najednou někdo jejího snoubence zastřelí. Ostřelovací puškou s tlumičem. Melissa instinktivně pochopí, že tu něco nehraje a že by měla zmizet. Ale kam? O incidentu se dočte v novinách i její bývalá studentská láska, manžel na jeden den, než Melissu rodiče donutili sňatek s chudým sirotkem anulovat. Dnes je z něj velice úspěšný bankéř, miliardář a k tomu bývalý tajný agent. Ihned pochopí souvislost mezi nedávným úmrtím Melissina otce, vědce pracujícího na tajném projektu, a vraždou jejího snoubence. Jeho úkolem nyní je svou bývalou lásku ochránit a zjistit, proč jí hrozí nebezpečí. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/29052/vasen-29052.jpg 4.174
Vydáno, BB art

Passion, 2009

Kniha Vášeň

pch1976

Napínavá kniha, četla se jedním dechem.

asam
14.11.2020

Čtivý, oddechový příběh. V dnešní nelehké době je dobrým rozptýlením.

laura
19.05.2020

Tak tohle byla jízda! Přečetla jsem v rekordním čase, protože se od toho nedalo odtrhnout. Možná je příběh nereálný a příliš překombinovaný - mě ale bavil. A to hodně. Já si tu adrenalinovou, napětím a zvraty nabitou jízdu vážně užila.

Byl to zkrátka neuvěřitelně čtivý, napínavý příběh, kde doufáte, že to dobře dopadne, ale jistí si tak úplně být nemůžete. Hlavní hrdince jsem fandila. Bála jsem se o ni. A ano, někdy jsem ani já moc nevěřila, že by byla schopná za pouhé dva dny tak razantní proměny.

Ale co. Člověk zkrátka někdy potřebuje věřit na pohádky, ne? ;)

Evka27
15.05.2019

Špionážní limonáda. Neznám překladatelku, ale myslím, že Melissa necvičila piláty ani kuchař nesmažil steaky a podobné hlouposti.

tess.de.veles
12.03.2019odpad!

Nechala jsem se zlákat obálkou. Chyba ! Nemám nic proti žánru, jen se mi to nějak špatně četlo.....buď špatný překlad nebo originál nebo oboje :-) Jak v Anglii říkají " Nesuď knihu podle obalu". Ať v dobrém, tak v špatném.

cukrovka
14.01.2018

Velmi čtivý příběh i když dost nereálný. Nedokážu si představit jak se z netrénované asistentky stane vytrénovaná sportovkyně během dvou dnů. Knížka se ale velmi dobře čte, má rychlý spád, je plná napětí a vzájemné přitažlivosti.

MíšaS.
30.04.2017

Sice je od začátku jasné, jak to dopadne, tak kniha má rychlý spád a pěkný děj. Odpočinková na nedělní odpoledne.

malen
16.01.2017

Jako oddychovka dobré, ale stále mám v knihách radši spisovnou češtinu, tenhle styl mě nenadchl. Marná sláva, nejspíš už se začnu počítat mezi tu starší generaci :)

Louise Bagshawe
anglická, 1971