Iva B. Iva B. komentáře u knih

Strážný anděl Strážný anděl Julie Garwood

Strážný anděl je opět historická romantika s kapkou dobrodružství, hlavními hrdiny, kteří si nejdříve nepřipouští, že se navzájem přitahují, ale pak se jejich vztah naplno rozvine a jak jinak happyend na konec. Oddychovka když potřebujete vypnout a dát si relax s knížkou.

03.04.2020 5 z 5

Mrtví promlouvají Mrtví promlouvají Linda Castillo

Asi od půlky knihy jsem tušila, kdo je vrahem, což se mi taky potvrdilo. Ale kvalitě knihy to vůbec neubírá. Je to fajn oddechové čtení. Pro mě je to ten typ knihy, ke které se chcete co nejdříve vrátit, když ji musíte kvůli něčemu opustit..

02.04.2020 5 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Nejspíš se budete divit, co napíšu, vlastně i já sama se tomu divím, protože Nesbo a Harry Hole jsou moje srdcovka, vsechny knížky jsem přečetla jedním dechem a proto nechápu, ze tahle mě vubec nebavila. Nemohla jsem se zacist, vůbec jsem se nedostala do příběhu, k postavám.. Bylo mi jedno, co se tam děje.. Bylo mi jedno co se děje s Harrym, Ráchel, bylo mi jedno kdo je vrah.... Možná nebyl ten správný čas na knihu...

28.03.2020 3 z 5

Smrtící věrnost Smrtící věrnost J. D. Robb (p)

V tomhle příběhu me baví sbližování McNaba s Peabodyovou... Tahle série me baví, naštěstí je tech knížek dost...

19.03.2020 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Po dlouhé, ale opravdu velmi dlouhé době se stalo, že jsem na konci knihy potřebovala balíček kapesníků!! Čekala jsem hodně, ale že mě.to až tak semele... Začala jsem číst dnes ráno, skončila teď večer. Nešlo přestat, dokud jsem nebyla na poslední straně...

12.03.2020 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Linda Castillo

Nevím jestli má cenu ještě něco psát!! Já tuhle sérii miluju! Prostředí, jak se vyvíjí vztah mezi hlavními hrdiny.. všechno!! Jediné, co mi vadí, ale to je můj problém a vím, že to tam prostě patří, jsou ty "božské" kecy... Bůh to tak chtěl, je to Boží vůle... Já to nesnáším...

12.03.2020 5 z 5

Ztracené děti Ztracené děti Linda Castillo

Já bych se musela opakovat!!!! Opět skvělé, musím jen chválit. Kdo jste nezačal s touto sérii směle do toho, všechny knihy si drží svoji kvalitu. Co jsem mozna ještě nenapsala ani u jedné je to, jak moc se mi líbí obálky, každá je hrozně zajímavá a moc se mi líbí.

03.03.2020 5 z 5

Střípky ticha Střípky ticha Linda Castillo

Další příběh z amišské série byl opět bez chyby!!! Hrozně me tato série baví a těším se na další dil.

26.02.2020 5 z 5

Už mě vidíš? Už mě vidíš? Sharon J. Bolton

Stručně a jednoduše! Tohle bylo super čtení a všem ho doporučuju!!!!

20.02.2020 5 z 5

Štěnice Štěnice Ben H. Winters

Tohle nebylo vůbec zlé!! Už ten název.. Já jsem sice četla jako eknihu, tam to nebylo, ale graficky je kniha prý na každé stránce plná štěnic a každou stránkou jejich vice a vice. Druhou část knihy jsem četla v noci, takže asi to nejhorší. Měla jsem pocit, že po těle mi furt něco leze :). Konec byl docela velké překvapení!!!!

29.01.2020 4 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Jsem z toho takové rozpolcená, čekala jsem asi něco jiného. Děj ubíhal, četlo se mi to dobře, ale... Nějak mi to nesedlo. Zase, nemohla jsem se pořádně začíst. První stránky mě chytly, pak to začalo nějak váznout. Nepřišlo mi to zase tak děsivé jak bylo prezentováno. Hlavní postavy mi taky vůbec nesedly... Opět nálepka světový bestseller, ale ne pro mě.

24.01.2020 3 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Ze začátku jsem se nemohla začíst, pak to naštěstí začalo byt čím dál zajímavější. Severská krimi podle mého gusta. Bohužel jediný, kdo mi tam byl sympatický byl Hess, ostatní mi k srdci neprirostli. A upřímně jsem do poslední chvíle netušila, kdo zatím vězí a to mě na knížkách vždycky baví nejvíce, když jsem fakt překvapená!!!

18.01.2020 4 z 5

Dáma z divočiny Dáma z divočiny Julie Garwood

S malými přestávkami jsem to přečetla za jeden den :). Autorka má ty historické romance prostě v malíku. Je to hrozně čtivé, nešlo se od toho odtrhnout, hrozně mě to bavilo a jen jsem otáčela stránky. Jestli máte chuť na romantiku, trochu dobrodružství, tak tenhle příběh vám doporučuji.

08.01.2020 5 z 5

Tajemství Tajemství Julie Garwood

Přiznám se, zde tenhle typ knihy nevyhledávám běžně, ale tyhle historické romance, zvlášť ty z drsné skotské Vysočiny, ty me prostě hrozně baví a rada se k autorce vracim.

17.12.2019 5 z 5

Královský dar Královský dar Julie Garwood

Hvězdičky dolů za hlavní hrdinku, protože ta byla nesnesitelná, ale jako opravdu šíleně. Pořád slzy v očích, pořád knikala... Ale jinak to byl zase hezký příběh, to sr musí nechat :-)

16.12.2019 3 z 5

Smrtící nesmrtelnost Smrtící nesmrtelnost J. D. Robb (p)

Zatím jsem u třetího dílu série, ale hrozně me to baví. Dobře se to čte, vyhovuje mi styl psaní, i jak se pomalu vyvíjí vztahy mezi hlavními postavami.... Další díl už čeká!!!

15.12.2019 5 z 5

Nevěsta Nevěsta Julie Garwood

Další Romča do které jsem se pustila a zase mě to velmi mile překvapilo. Opět se jedná o historickou romanci a ty autorka zřejmě umí. Romantika, dobrodružství, trochu i napětí.. parádní oddechovka, kterou jsem si moc užila!!!

07.12.2019 5 z 5

Modlitba za mlčení Modlitba za mlčení Linda Castillo

První díl série se mi líbil a druhý není výjimkou! Splnilo to moje očekávání. Prostředí amišu je zajímavé, i když bych čekala, zese o nich bude vice psát.. Třeba v dalším díle, který si urcite prectu.

01.12.2019 5 z 5

Smrtící sláva Smrtící sláva J. D. Robb (p)

Druhý díl série me rozhodně nezklamal. Budu číst dál a těším se jak se bude vyvíjet vztah mezi hlavními postavami. Bavilo mě to.

24.11.2019 5 z 5

Všechny Aristokratky se četly dobře a rychle. Jsou to všechno jednohubky na jeden max dva dny... Mně se to líbilo, pobavila jsem se u toho, prostě oddychovka jak ma být.

19.11.2019 4 z 5