Iva B. Iva B. komentáře u knih

První musí zemřít První musí zemřít James Patterson

Čtivá, jednoduchá detektivka s fajn hlavními hrdinkami. Četlo se to rychle diky kratším kapitolam, konec mě překvapil a samozřejmě naštval. Určitě se pustím i do dalších dílů, jako oddechovka skvělé.

04.04.2024 4 z 5

Pilot playboy Pilot playboy Vi Keeland

Bohužel, tady se mi teda autorky vůbec netrefily do noty.. vůbec mě to nebavilo a trochu jsem i bojovala s tím, jestli to dočíst.. holt pokaždé není posvícení...

29.03.2024 2 z 5

Drahý nepřítel Drahý nepřítel Kristen Callihan

Autorku mám hrozně ráda, získala si mě sérii VIP a tak jsem byla hodně zvědavá na příběh mimo.. nezklamala!! Skvělé, čtivé.. konečně hlavní hrdinka, která nemá 90-60-90, velmi vítaná změna.. další z knih, které mám v knihovně a moc ráda se k ní někdy vrátím.

28.03.2024 5 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Rozhodně 5/5 a to bez debat!!! Tohle bylo tak boží, že se mi nechce věřit, že jsem tak dlouho čekala než si ji přečtu. Kniha měla všechno, co od žánru očekávám a možná ještě něco navrch. Rozhodně je to ta z knih, které se zase vrátím, třeba au budu mít čtecí krizi... Jsem moc ráda, že mám knížku v knihovně. Vřele doporučuji, byla skvělá!!!!

28.03.2024 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Tohle je opět 5* záležitost!! Skvělé, čtivé, napínavé, neodložitelné, vše popsané do nejmenšího detailu!!! Miluju tuhle sérii, čtu postupně a těším se vždy na každý další díl..

13.03.2024 5 z 5

Muž z ostrova Lewis Muž z ostrova Lewis Peter May

Tenhle díl jsem si užila mnohem více než Skálu. Tady mi to sedlo všechno!! Propojení minulosti/přítomnosti mám v knížkách ráda. A samozřejmě bych si měla přečíst i třetí díl knihy..

13.03.2024 4 z 5

Výměna rolí Výměna rolí Melanie Moreland

První kniha od autorky, která mě tak hrozně nebavila... Ani jedna z postav si mě nezískala. Byla to typická Melanie, ale něco mi tam chybělo, nudila jsem se, nebyla tam ta jiskra...

10.03.2024 3 z 5

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

Skvělé, neskutečně čtivé, napínavé.. co k tomu ještě dodat!!!

06.03.2024 5 z 5

Její tajemství Její tajemství Penelope Bloom

Další jednodenní záležitost. Pohodovka, neurazí nenadchne.. netřeba přemýšlet, jak to celé dopadne.. ale přiznám se, že to tajemství jsem čekala aspoň trošku originálnější...

29.02.2024 3 z 5

Hvězdný šéf Hvězdný šéf J. D. Hawkins

Taková jednohubka na odpoledne ke kafi a zákusku. Neurazí ani nenadchne, ale líbilo se mi to, taková klasika.

28.02.2024 3 z 5

Fiorella a záhada mrtvého netopýra Fiorella a záhada mrtvého netopýra Vlastimil Vondruška

Přiznám se, že číst by mě to nebavilo, ale jako audiokniha je to fakt super, vždy chvíli před spaním. Takže se ráda pustím do dalších dílů.

22.02.2024 3 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Tenhle rok bude rok s knížkami od Chrise Cartera!! Tohle je čtení podle mého gusta, jsem ráda, že jsem autora objevila a hodlám letos přečíst co nejvíce knih s Hunterem a Garciou :-). Napínavé, nejde to odložit.

22.02.2024

Panenka Panenka Mo Hayder

Po Rituálu jsem se do další knížky zdráhala pustit.. ale udělala jsem dobře, výborně napsaný thriller. Začátek sice pomalejší, ale pak to odsýpalo. Nakonec tu sérii asi dočtu.

22.02.2024 4 z 5

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Začátek byl trošku zdlouhavý, ale pak se to krasne rozjelo a četlo se to skvěle. Myslím, že autor se pokračování zhostil dobře a me rozhodne nezklamal. Jsem zvědavá jak to bude pokračovat, takže si ráda prectu i další díly.

14.02.2024 4 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Líbilo!! Moje první setkání s autorkou. Na mě trošku moc pomalé, ale jinak jsem byla spokojená. Příběh, postavy, prostředí..

08.02.2024 4 z 5

Fiorella a Bratrstvo křišťálu Fiorella a Bratrstvo křišťálu Vlastimil Vondruška

Poslechnuto jako audiokniha, vždycky před spaním, taková pohádka na dobrou noc. Líbilo se mi to a určitě se pustím i do dalšího dílu. Při audio je mě důležitý interpret, ne vždycky mi vyhovuje hlas, ale tady bylo vše v pořádku.

08.02.2024 3 z 5

Zpřetrhaná pouta Zpřetrhaná pouta Linda Castillo

Mně už je to trapné psát a pořád se opakovat! Ale bylo to skvělé, ne na 5/5, ale pořád to má svůj, šmrnc a napětí, pořád mě to baví a od knihy se mi nechtělo odcházet. Miluju tuhle sérii a možná jsem k ní proto docela nekritická.

27.01.2024

Jax Jax Kristen Callihan

Miluju tuhle sérii od první knihy! Tuhle jsem vdechla ani nevím jak! Těším se na na další příběhy členů skupiny.

12.01.2024 5 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Duchařina není můj žánr, ale občas proč ne, trochu se bát. Kniha víceméně splnila moje očekávání a já si ráda přečtu i další díly této série o strašidelných domech.

10.01.2024 3 z 5

Vražda v Orient-expresu Vražda v Orient-expresu Agatha Christie

Miluju!!!! Přečíst si něco od Agathy je vždycky dobrý nápad a vytrhnutí z nějaké čtenářské krize!

10.01.2024 5 z 5