Inka8 Inka8 komentáře u knih

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

(SPOILER) Právě jsem dočetla a je to kniha , která mě velmi zasáhla emočně . Musela jsem si dávat pauzy , abych byla schopná pokračovat ve čtení . Nemám ráda bezmoc a bezpráví a toho je v této knize až až . Ještě než autorka zmínila důvod , proč matka Izzy zastřelila jejího otce , jsem věděla o co tu šlo a jsem ráda , že jsem se nespletla ve své úvaze . Pokud ještě někdo nečetl , vřele doporučuji . Za mě opravdu velice silný emoční příběh a dávám plný počet bodů

31.01.2022

Poslední kojot Poslední kojot Michael Connelly

Kniha se mi líbila i když to byla první čtená o Boshovi. Zatím jsem vždy jen viděla seriál v televizi. Detektiv je postaven mimo službu a rozhodne se ve volném čase pátrat po vyřešení vraždy jeho matky, která nikdy nebyla objasněna. Kniha se mi líbila a doporučuji ji

10.07.2023 5 z 5

Poslední slib Poslední slib Kathryn Hughes

Tato kniha byla opravdu krásná . Tara a její maminka Violete se ocitnou na ulici kvůli nezaplacenému nájmu a náhoda je zavede k obchodu , kde je i byt . Tam začnou žít , Violet zpívá a seznámí se s mužem o kterém je přesvědčená , že je ten pravý . Myslí si , že je obě s dcerou pozval na dovolenou a když přijede , aby je vyzvedl , vyjde najevo , že s dcerou nepočítal . Od té doby zůstane Tara sama , protože maminka se z dovolené nevrátí a je nezvěstná . Děj se odehrává střídavě v době , kdy blo Taře 14 a potom když už byla dospělá a sama byla maminkou . Opravdu doporučuji přečít

21.12.2022 5 z 5

Sběratelka sirotků Sběratelka sirotků Ellen Marie Wiseman

Právě jsem dočetla velice silný příběh . Pia , hlavní hrdinka se musí vypořádat s tím , že její matka zemřela na chřipku a zůstaly malá dvojčata , chlapci o které se musí postarat . Protože ji ale dojde jídlo , vydá se do okolí sehnat něco k jídlu pro sebe i dvojčata a aby se jim nic nestalo , zavře je do peřiňáku a odejde hledat jídlo . Bohužel , po cestě onemocní a dostane se dosirotčince . Snaží se zjistit , co se stalo s jejími bratříčky a celou dobu ji přichází do cesty sousedka , která dvojčata odnesla . Je to velice silný příběh a doporučuji k přečtení .

25.04.2022 5 z 5

Než udeří stín Než udeří stín J. D. Robb (p)

Kniha je podle mě velmi napínavá a čtivá. Bylo jasné, že Eva mnohonásobného vraha dostane, protože by pak nemohly být další díly. Ale přesto jsem byla napnutá. Všechny knihy, které jsem o Evě a Roarkovi a dalších četla se mi moc líbí

11.09.2022 5 z 5

Sykot Sykot Julie Garwood

Četla jsem ji na základě předchozích titulů o agentech FBI a u této jsem zhruba v polovině tušila , kdo je za tím vším , kdo Lyře usiluje o život . Tyto příběhy se mi líbí a už mám vypsané názvy dalších 7 knih o těchto Buchananových . tak jsem zvědavá . Zatím u mě dobrý

09.05.2022 5 z 5

Pro tvoje dobro Pro tvoje dobro Ellen Marie Wiseman

Právě dočteno a za moji osobu tedy síla . Nedovedu si představit , že v reálu by se takto zachovala matka ke své dceři a následně ke své nvučce . To je duševní zrůda a následně co se pak dělo v cirkuse ? Nikdy jsem si nemyslela , že by něco takového mohlo existovat . Knihu jsem četla jedním dechem a doporučuji

15.03.2022

Dobrá matka Dobrá matka Sinéad Moriarty

Po dlouhé době jsem si při čtení pobrečela . Naposledy se mi to stalo při čtení Most přes řeku Léthé . Příběh je smutný a bohužel , se i takové věci dějí i v reálném životě . Je moc smutné , když rodiče přijdou o své dítě , Vím o tom své , jen můj syn odešel téměř ve 35 letech a ne ve 12 . Za moji osobu doporučuji přečíst i když si třeba pobrečíte jako já

15.02.2022 5 z 5

Zdravím tě, temnoto Zdravím tě, temnoto Sandra Brown

Knihu jsem už dočetla a velmi se mi líbila, jako ostatně všechny tituly od Sandry Brown

20.03.2021 5 z 5

Vůně noci Vůně noci Markéta Harasimová

Kniha se četla prakticky sama , skvěle jsem se bavila

Černá vdova Černá vdova Markéta Harasimová

Skvělá kniha , vřele doporučuji

Učedník Učedník Tess Gerritsen

Bohužel jsem přečetla tuto knihu jako první , protože jsem neměla Chirurga , kterého teprve začínám číst a tak zatím nemám porovnání . Ale Učedník se mi líbil , jako zatím všechny tituly od autorky . Trochu mi připadal podezřelý agent FBI , ale jeho chování se vysvětlilo a nakonec vše dobře dopadlo

22.04.2024 5 z 5

Učedník Učedník Tess Gerritsen

Bohužel jsem četla jako první tuto knihu , takže nemohu porovnávat s 1.dílem Chirurgem . Toho začínám číst teprve nyní . Ale Učedník se mi líbil , jako zatím všechny tituly od autorky . Připadal mi podezřelý agen FBI , ale to se vysvětlilo a vše dobře dopadlo, jak inak , že ?

22.04.2024 5 z 5

Nečekané přiznání Nečekané přiznání Lisa Regan

Přestože autorku neznám , četla jsem ji poprvé , kniha se mi líbila . Měla spád a zajímavé momenty .

06.09.2023 5 z 5

Krabička vzpomínek Krabička vzpomínek Kathryn Hughes

(SPOILER) Kniha se mi moc líbila. Byla napínavá, plná vzpomínek hlavní hrdinky, stoleté Jenny, která postupně vypráví svůj příběh příběh svoji ošetřovatelce Candice. Tu si velmi o líbila a nelíbí se jí její přítel, který ji podle všeho využívá a snaží se s ní manipulovat

17.07.2023 5 z 5

Dopis Dopis Kathryn Hughes

Četla jsem ji jedním dechem a moc se mi líbila i když popisuje strasti dvou hlavních postav. Doporučuji k přečtení

24.07.2022 5 z 5

Papírová labuť Papírová labuť Leylah Attar

Knihu jsem přečetla jak se říká jedním dechem . Moc se mi líbila . J zajímavé , jak nevinný vpád děvčátka do místnosti , kde neměla vůbec být zahýbá dějem .

09.07.2022 5 z 5

Klíč Klíč Kathryn Hughes

Kniha se mi líbila , nemohla jsem se od ní odtrhnout . Smutné , jaké jsou vztahy v rodinách a Amy dal otec zavřít do blázince , místo aby byl schopen si s ní promluvit o smrti její maminky . Zajímavý příběh z blázince a smutný . Ale vřele ho doporučuji k přečtení

16.06.2022

Chýše v močále Chýše v močále Pauline Peters (p)

Tento díl byl podle mne nejsilnější ze všech čtyř dílů . Tentokrát byla Victoria s Hopkinsem a Jeremym na stopě zvrhlíkům z vyšší společnosti , kteří mučili a znásilňovali krásné dívky . Jednu z nich , které se podařilo uprchnout a schovávat se v močále dokonce surovým způsobem někdo znáslinil a zavraždil a podezření padlo na jejího přítele a Victoria s ostatními se snaží dokázat , že on je nevinný . Pokud by byl jseště další díl , určitě bych si ho přečetla , protože je to žánr , který ráda čtu .

09.04.2022 5 z 5

Doktorka Viktorie Doktorka Viktorie Markéta Harasimová

Knihu jsem přečetla téměř jedním dechem . Napínavá a skvělá , jako jiné od této autorky