Inka8 Inka8 komentáře u knih

Učedník Učedník Tess Gerritsen

Bohužel jsem přečetla tuto knihu jako první , protože jsem neměla Chirurga , kterého teprve začínám číst a tak zatím nemám porovnání . Ale Učedník se mi líbil , jako zatím všechny tituly od autorky . Trochu mi připadal podezřelý agent FBI , ale jeho chování se vysvětlilo a nakonec vše dobře dopadlo

22.04.2024 5 z 5

Učedník Učedník Tess Gerritsen

Bohužel jsem četla jako první tuto knihu , takže nemohu porovnávat s 1.dílem Chirurgem . Toho začínám číst teprve nyní . Ale Učedník se mi líbil , jako zatím všechny tituly od autorky . Připadal mi podezřelý agen FBI , ale to se vysvětlilo a vše dobře dopadlo, jak inak , že ?

22.04.2024 5 z 5

Všichni tě opustí Všichni tě opustí Nora Roberts

Poručík Eva Dallasová se mi líbí od první knihy,kterou jsem o ní přečetla. Ani tato mě nezklamala. Jen jsem vůbec nepředpokládala kdo tím pachatelem ve skutečnosti je. Vřele všem doporučuji přečíst

06.04.2024 5 z 5

Slitování Slitování Julie Garwood

Tato kniha ze série o rodině Buchananových se mi moc líbila . Bohužel nečtu díly po sobě jdoucí,ale jak se k nim náhodně dostanu. Tato je o doktorce Michelle, která zachrání život Theovi a jeden se zakouká do druhého a když otec Michelle pozve Thea na ryby k nim , on pozvání přijme a začne se odvíjet zajímavý příběh . Aspoň pro mě byl zajímavý

11.02.2024 5 z 5

V ohrožení V ohrožení Julie Garwood

Tato kniha mě nadchla,četla jsem již předchozí knihy z této serie o rodině Buchananových ,takže jsem nebyla zklamaná. Autorku čtu dlouho a nyní mám přichystaný další titul, který jsem marně dlouho sháněla Slitování a jsem zvědavá,zda jsem ji nesháněla zbytečně

28.01.2024 5 z 5

Nás se nezbavíš Nás se nezbavíš Nora Roberts

Tato kniha byla opět super. Eva Dallasová opet exceluje a ze zdánlivě banální vraždy, která vypadala jako z vášně se vyklube odhalení fanatické skupiny, která se zaměřuje na unášení mladých žen za účelem plození dětí a další hrůzné praktiky. Četla se jedním dechem a už se těším na další titul

15.10.2023 5 z 5

Nečekané přiznání Nečekané přiznání Lisa Regan

Přestože autorku neznám , četla jsem ji poprvé , kniha se mi líbila . Měla spád a zajímavé momenty .

06.09.2023 5 z 5

Láska k nakousnutí Láska k nakousnutí Alexander Stainforth (p)

Pro mne to byla taková oddechovka , protože v poslední době čtu hlavně thrillery , psychologické romány a krimi . Četla jsem už od autora jiné a ty se mi líbily více

22.08.2023 3 z 5

Stíny Vichrovského kláštera Stíny Vichrovského kláštera Klára Kubíčková

Ze začátku jsem se nemohla začíst , ale pak se mi kniha začala líbit a uchvátila mě . Mám ráda tématiku s mnichy , historické a thrillery .

15.08.2023 4 z 5

Krabička vzpomínek Krabička vzpomínek Kathryn Hughes

(SPOILER) Kniha se mi moc líbila. Byla napínavá, plná vzpomínek hlavní hrdinky, stoleté Jenny, která postupně vypráví svůj příběh příběh svoji ošetřovatelce Candice. Tu si velmi o líbila a nelíbí se jí její přítel, který ji podle všeho využívá a snaží se s ní manipulovat

17.07.2023 5 z 5

Poslední kojot Poslední kojot Michael Connelly

Kniha se mi líbila i když to byla první čtená o Boshovi. Zatím jsem vždy jen viděla seriál v televizi. Detektiv je postaven mimo službu a rozhodne se ve volném čase pátrat po vyřešení vraždy jeho matky, která nikdy nebyla objasněna. Kniha se mi líbila a doporučuji ji

10.07.2023 5 z 5

Závan smrti Závan smrti J. D. Robb (p)

Knihu jsem přečetla takřka jedním dechem. Opět Eva Dallas exceluje a příběh má spád. Za moji osobu vřele doporučuji k přečtení

10.07.2023 5 z 5

Zimní zámek Zimní zámek Alexander Stainforth (p)

Krásná kniha , nemohla jsem se od ní utrhnout a byla jsem překvapená , kdo za to všechno mohl

18.06.2023 4 z 5

Mé lži Mé lži Heather Gudenkauf

Tuto knihu jsem získala v knihovně v akci rande s knížkou naslepo a musím říct, že se mi opravdu líbila. Byla napínavá, dobré bylo prolínání časových linek a do poslední chvíle jsem netušila, kdo mladou Eve zavraždil

21.05.2023 4 z 5

Pád noci Pád noci Alexander Stainforth (p)

Nevěděla jsem, jaký žánr je tato kniha. Četla jsem jiné od autora a ty se mi líbily. Tato byla velmi napínavá a čtivá. Nečtu fantasy literaturu, ale tahle se mi líbila a už mám připraveno pokračování Před soumrakem

20.05.2023 3 z 5

Slovo proti slovu Slovo proti slovu Markéta Harasimová

Uf , to byla nádhera . Velice pěkně zpracovaný prroblém znásilnění a toho , jak si muži myslí , že jsou něco víc , než ženy . Nevěřila jsem , že se hlavní postava sebere a dotáhne pomstu do konce . Autorčiny knihy se podle mne čtou sami . Vřele doporučuji přečíst

13.03.2023 5 z 5

Poslední slib Poslední slib Kathryn Hughes

Tato kniha byla opravdu krásná . Tara a její maminka Violete se ocitnou na ulici kvůli nezaplacenému nájmu a náhoda je zavede k obchodu , kde je i byt . Tam začnou žít , Violet zpívá a seznámí se s mužem o kterém je přesvědčená , že je ten pravý . Myslí si , že je obě s dcerou pozval na dovolenou a když přijede , aby je vyzvedl , vyjde najevo , že s dcerou nepočítal . Od té doby zůstane Tara sama , protože maminka se z dovolené nevrátí a je nezvěstná . Děj se odehrává střídavě v době , kdy blo Taře 14 a potom když už byla dospělá a sama byla maminkou . Opravdu doporučuji přečít

21.12.2022 5 z 5

Jak chutná strach Jak chutná strach Markéta Harasimová

Já mám ten problém , že se do každého děje knihy vcítím a tato mě dostala , když jsem si představila , že někdo může být taková zrůda , že si vybuduje výdělek na neštěstí jiných . To , jakým způsobem zacházeli s unesenými , jako by byli jejich majetekem , hrůza . Vím , že je to kniha , ale bohužel se může i stát pravdivou

01.12.2022 5 z 5

Sejdeme se v knihkupectví Sejdeme se v knihkupectví Amy Meyerson

Nemohla jsem se začíst, až od poloviny knihy mě to zaujalo. Dočetla jsem do konce, ale četla jsem už lepší

26.10.2022 2 z 5

Osmnáct... Osmnáct... Markéta Harasimová

Veronika je mladá, nezkušená a naivní. Jako spousta náctiletých si myslí, že ona zvládne vyřešit sama i když se bojí agresora Bořka, který ji znásilnil, zmlátil a vynucuje si její mlčení zastrašováním. Knihu jsem četla skoro jedním dechem

02.10.2022 5 z 5