Horalka5 Horalka5 komentáře u knih

Strašení v Rookwardu Strašení v Rookwardu Darcy Coates

Za mě asi nejslabší autorčina kniha. Začátek byl celkem nadějný, ale místy jsem se musela do čtení až nutit a ani ten konec mě nijak neuchvátil.

03.11.2022 3 z 5

Fantom z Blackwoodu Fantom z Blackwoodu Darcy Coates

Kniha měla skvělou atmosféru, duchařský příběh se mi také líbil, ale ta hlavní postava... Ježiš, jak já ji celou dobu nenáviděla! :)

10.03.2022 4 z 5

Záhada domu Marwicků Záhada domu Marwicků Darcy Coates

Za mě velmi čtivé a autorka mě ani tentokrát nezklamala. :)

19.07.2021 5 z 5

Vermontské psycho Vermontské psycho Jennifer McMahon

Do knihy jsem se díky napětí poměrně rychle začetla,četla jsem ji jedním dechem. Nezklamalo mě ani rozuzlení, proto jsem překvapená, že je kniha hůře hodnocená. Jediné, co bych knize vytkla, ale autorka za to nemůže, jsou chyby v textu, kterých nebylo pomálu...

25.11.2020 5 z 5

Duchové rodiny Folcroftů Duchové rodiny Folcroftů Darcy Coates

Příběh začal slibně, ale později se ukázalo, že to není žádný zázrak. Kniha neurazí, ale děj mohl být víc propracovanější, víc strašidelnější, ale možná je to jen tím, že už mám něco načteno...

19.11.2020 3 z 5

Jeden z nás je na řadě Jeden z nás je na řadě Karen M. McManus

Autorka opět nezklamala. Kniha byla i tentokrát opravdu čtivá a já byla napnutá od začátku do konce, jak to dopadne :))

27.10.2020 5 z 5

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

Ačkoliv se tato kniha zabývá opravdu těžkým a smutným tématem, přečetla jsem ji jedním dechem a přála hrdince hezký konec... Krásně napsaná kniha!

22.09.2020 5 z 5

Konec hry Konec hry Daniel Cole

Musím říct, že Wolf mi ve druhém díle opravdu chyběl a nebylo to ono, ale v tomto posledním díle mi to autor celkem vynahradil. Sice jsem děj lehce předvídala (přeci jen to nebyl první thriller, který jsem četla), ale i tak mi autor na poslední chvíli lehce vyrazil dech a celou sérii hezky zakončil. Za mě nejlepší díl :))

15.09.2020 5 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Za mě asi nejlepší díl. Bylo to napínavé a nepředvídatelné a... No nic, žádné spoilery... :))

03.09.2020 5 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Kniha byla napsaná dobře, jen jsem měla trochu problém s jednou z hlavních postav, která mi byla celkem nesympatická, naopak klobouk dolů před postavou vraha! Skvělý motiv a hlavně obrovské překvapení! :)

18.08.2020 5 z 5

Co jsme si nikdy neřekli Co jsme si nikdy neřekli Yasmin Rahman

Autorčina kniha pojednává o třech odlišných dospívajících dívkách, přičemž ani jedna z nich to nemá v životě lehké, které dohromady svede jedna internetová stránka... :)

18.08.2020 5 z 5

Úzkosti a jejich lidé Úzkosti a jejich lidé Fredrik Backman

Přiznávám, že zprvu mě kniha moc nenadchla, ale jak se příběh vyvíjel, začítala jsem se do knihy více a více, až mě kniha pohltila a knihu jsem odkládala s úsměvem na rtech.

27.07.2020 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Za mě bezkonkurenčně nejlépe napsaná kniha této autorky. Až do konce jsem netušila kdo je vrah, podezřívala jsem snad už i sousedovic psa! :)) Za mě super!!

27.07.2020 5 z 5

Zachráníš mě ráno Zachráníš mě ráno Joy Fielding

Nejdříve jsem se do knihy nemohla nějak začíst, ale byla jsem příjemně odměněna za to, že jsem to nevzdala. Myslela jsem si, že je děj celkem předvídatelný, ale neustále jsem zjišťovala, že mé domněnky se ukázaly jako zcela chybné. A 5* dávám také za skvělý konec! :)

04.06.2020 5 z 5

Holubí mambo Holubí mambo C. D. Payne

Za mě super pohodové vtipné čtení! :) C. D. Payne opět nezklamal!

22.05.2020 4 z 5

Druuna 2 Druuna 2 Paolo Eleuteri Serpieri

Musím uznat, že první díl byl podstatně lepší. Chybí tomu náboj, ale kresba je stále krásná.

28.04.2020 3 z 5

Druuna Druuna Paolo Eleuteri Serpieri

Děj občas pokulhává, místy je to až moc zamotané, ale i tak je to bezesporu zajímavé dílo a ta kresba? Za mě 5* :))

28.04.2020 5 z 5

Ginny Napořád Ginny Napořád Benjamin Ludwig

Někdy je dobré dívat se na svět jinýma očima, což se mi povedlo právě díky této knize. Na jednu stranu je to celkem těžké čtivo, protože je celkem těžké číst o týraní dětí, natož když se to týká autistických dětí, na tu druhou to autor napsal s nebývalou lehkostí - do knihy je hrozně lehké se začíst a sžívat se s pocity nejen hlavní hrdinky, ale právě i s postavami z jejího blízkého okolí. Doporučuji

11.03.2020 5 z 5

Hororová čítanka - I.díl Hororová čítanka - I.díl Jan Nejedlý

Rozhodně není pro děti!

22.02.2020 odpad!

Eliza a její nestvůry Eliza a její nestvůry Francesca Zappia

Krásná kniha o tom, jak těžké je dospívání, když jste navíc nerdem, který je v online světě legendou a v reálném životě totální nulou! :)

22.02.2020 5 z 5