Druuna 2

Druuna se vrací – a je ještě mnohem víc sexy, než poprvé! První Druuna se stala i u nás obrovský hitem. Byla téměř okamžitě vyprodaná a zájem o ní byl tak obrovský, že se na základně požadavků čtenářů druhá kniha podstatně uspíšila a vychází už letos! Najdete v ní celou druhou trilogii. I když Druuna zjistila pravdu o Městě, její problémy zdaleka nekončí. Na kosmickou loď, která ji zachránila, sebou přinesla něco, co hrozí zničit nejen jí, ale i to, co ještě zbylo z lidstva. Druuna se musí vypravit na další smrtící (a erotickou) cestu....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/311253/druuna-2-zis-311253.jpg 472

Mistrovská díla Evropského komiksu (12.)

Druuna

Komiksy, Sci-fi, Erotika
Vydáno:, Crew

Atak
07.07.2018

Úžasné erotické dobrodružství, nádherně napsané namalované.

jarynek
31.05.2018

Tak kresba a především hlavní hrdinka jsou bez nejmenších pochyb za podtržených 5*, ale to je tak nějak všechno, co mne uspokojilo:). Snad ještě obrázky mutantů a vykreslení post apo světa jsou takové hezké potěšení srdce sci-fi fanouška. Ale s příběhem jsem měl problémy, abych to vůbec dočetl. Hrozně upovídané, občas se snažící o nějaké hlubší myšlenky, což se však nedaří, pasivní hlavní hrdinka, která se všemu diví, nerozumí, maximálně je ze všeho vzrušená. Hned po dočtení celé knihy mám problém převyprávět děj.

tanuki
16.04.2018

Nedbale oděná nebo přímo úplně nahá Druuna putuje ve světě, který je jednou velkou fantasmagorickou halucinací mysli člověka, která splynula s počítačem. A podle toho to také vypadá. Stát se zde může cokoliv, prostředí a postavy se mohou změnit z minuty na minutu. Jako v prvním díle je to tu samý odpudivý úchylák, nadržený mutant a slizké monstrum. Druuna putuje odnikud nikam a snaží se především přežít. Používá v míře vrchovaté své ženské půvaby a i když to smysl absolutně nedává, tak se na to dobrodružství dívá velmi dobře. :o)

OldaB
30.09.2017

Kresba úchvatná, ale z hlediska příběhu jsem tam toho moc nenašel. Občas mi to přišlo děsně zmatené. A to mám Evropu fakt hodně rád.

FireOfFilth
16.09.2017

Druhá kniha je drsnější a úchylnější než předchozí. Logika a celkově nižší inteligence Druuny je zachována, některé hlášky jsou fakt vtipné.
Kresba je samozřejmě úžasná jako v prvním případě.
Kniha obsahuje více sexuálních orgií v kombinaci s šílenými obřady, které jsou opravdu nechutné.
Občas jsem v této knize nevěděl co je realita a co je představa či sen. Finále knihy byl dost slušný mindfuck.
Hodnotím 4,5*

LordSnape
01.07.2017

Klasická dvojka. Ještě více úplně všeho, ale ve výsledku vlastně jen nastavovaná kaše bez jiskry a kloudného příběhu. Už v první knize nebyl scénář nic úžasného, ale tady je to vyloženě splácaná kravina. Větší kozy, víc prdelek a hromadných souloží to zkrátka nespraví.

Disease
18.04.2017

Lepší než první díl. Psychedelické, ale ne tak nepříjemně jako od Jodorowského. Pro fanoušky filmů Lynche a Cronenberga povinnost.

Hwaelos
22.03.2017

Druuna je rozhodně nejvíc zneklidňující čtení z MDEKu. Na povrchu jde samozřejmě o zašmodrchaný, jakkoli v podstatě nikterak komplikovaný příběh obalený trochou erotiky. To zneklidňující je spíš v podstatě toho, o čem se vypráví. Serpieri míchá sex, násilí, smrt, znetvoření a proměnu do takového mixu, v němž není možné oddělovat jedno od druhého. Je to vlastně prastarý (a surrealismem znovu oživený) rozpor mezi racionalitou a pudovostí. Řekl bych, že totéž, co Bataille nacházel v Sadovi, by se stejnou měrou mohlo objevovat v Druuně (v o něco pulpovějším podání, samozřejmě).

LennyR
15.02.2017

Druhé pokračování skvěle nakresleného erotického dobrodružství, kde se Druuna snaží přijít kdo a kde je. Pro skalní fanoušky povinnost a pro ty ostatní, co ještě nad koupí přemýšlí, více zde: http://bit.ly/2iX5XiA

borknagar
21.12.2016

Jak to tak bývá u pokračování úspěšných děl, dvojka Druuny má vše, co se od pokračování dalo očekávat. Větší dudy a zadek hlavní protagonistky, více sexu a více jakoby krkolomějších poloh, větší údy všech mutantů a chlípných prasáků a otázkou zůstávalo, jaký bude vlastně příběh??? Budete se divit, příběh tam je. Je o poznání krkolomější, ale ta vůně osmdesátek, to je slast. Kresba dokonalá, precizní a hlavně sexy. Doporučuji, toto dílo by nemělo chybět žádnému komiksovému nadrženci......

3DD!3
18.12.2016

Promakanější příběhy a úchylnější sexuální polohy. Druuna to v životě nemá lehké, ale to neznamená, že si ho neužívá.

Wheelcrusher
25.11.2016

PornomatriX aneb stroje nastolují kosmickou rovnováhu podruhé a neméně úchvatně. Že si mistr Spermieri pevně stojí za svym ptákem (narozdíl už od obou sourozenců Wachovských) ještě snad dává lidstvu jistou naději v přirozeně oduševnělej seX:) Rád bych se dožil zfilmovaný verze!

GregLapatat
03.11.2016

Antikoncepce a žrádlo pro psy. (Ale to není míněno negativně!)

Kapis
24.10.2016

Je to sice pořád podle stejné šablony a vše si je jaksi podobné, ale ty světy, které Serpieri vytváří jsou přesto originální a ty příšery jsou stále stejně děsivé. Ta atmosféra zmaru všude, ta bezvýchodnost je to, co posouvá tuhle knihu o kategorii výš. Druuna navíc evidentně podstoupila plastickou operaci a nebojí se toho ukázat mnohem více. I když by z toho nejeden nadrženec mohl být celý zmatený, děj se posouvá dále, Druuna pomáhá řešit jeden problém za druhým tak nějak přirozenou cestou a na konci !SPOILER! by měl být jak Lewis, tak v něm vkotvený Schastar mrtev a zbytek posádky v únikovém modulu v hibernaci, snad bez nákazy na palubě. Tak a dal bych si hned zbylé dva díly!

martinstefko
21.10.2016

Za kresbu jedno velké nadšené ACH, za scénář jen takový smutný povzdech.

memphisz
09.10.2016

Nenasytná Druuna v pokračování legendární erotické sci-fi ságy. Stále silný příběh a úchvatná kresba, první kniha se mi ale líbila více. Přesto má první příběh této knihy skvělou sci-fi pointu a ostatní dva scénářem fantasticky balancují na hranici reality, snů a snů ve snech.

RickyRicardo
22.09.2016

Děj je mnohem více spletitý než u prvního dílu a příběh značně psychologicky laděný. Hned na první pohled přibylo více dialogů, ve kterých se dá lehce ztratit když si člověk chce vychutnat i vizuální stránku komiksu, která je opět naprosto fascinující.
Je vidět že Serpieri povolil uzdu představivosti a i ty největší perverznosti vykreslil s chirurgickou přesností.
Druuna2 splnila všechny moje očekávánía svojí kombinací brutalita, násilí, erotika, si mě získala.