Druuna 2

Slavná sci-fi sága se vrací s druhou trilogií... Opět v kompletní a necenzurované podobě! Zrůdy, mutanty, fantaskní dechberoucí světy a především krásné ženy - to všechno najdete v druhé a ještě odvážnějším díle, v podání mistra evropského erotického komiksu, Paola Eleuteriho Serpieriho. Druuna unikla z umírajícího světa... ale zdá se, že se spíš dostala z deště pod okap. Vesmírná loď, která ji zachránila, se dostala až na okraj času - a do toho se na palubě začali zjevovat nebezpeční replikanti, kteří až příliš dokonale imitují posádku. A většina z nich touží po Druunině těle. Není divu. Druuna je s každým dílem krásnější a krásnější....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/322954/big_druuna-2-Ykb-322954.jpg 3.997

Druuna 2.

Komiksy, Sci-fi, Erotika

Vydáno: , Crew

Kniha Druuna 2

fvalek

Druhá Druuna pro mě byla poněkud stravitelnější než první díl. Sice neustále skáče v různých sférách (od reality? až po spánek či počítačový program), ale drží se konstantně v jedné časové linii, takže to je rozhodně plus. Nejsou tam takové protivné mezery, kdy se během jedné stránky vše úplně změní. Příběh se mi zdá lépe vysvětlený, a přestože si zachovává hodně tajemnosti, tak se někam konečně dostáváme. Oproti prvnímu dílu mi ale přijde, že je tu poněkud víc sexu, nebo je možná více bezúčelný než v první knize, takže to mi přišlo někdy až rušivé... Proč ze všeho hned dělat porno, ale taková Druuna prostě je. Je škoda, že tak kvalitní sci-fi potřebuje lacinou popularizaci erotikou. Více se mohli věnovat ekologickému tématu prvního dílu, proč lidé opustili zemi, kam směřují, jak se z lodi vyvíjelo Město apod. Důležité ale je, že mě přesvědčila k přečtení posledního dílu, rád bych už konečně zjistil, jaký je cíl celé téhle sci-fi série.

Afilada
16.09.2020

Serpieri umí úžasně malovat, příběh je (zdánlivě) druhotný, znepokojivé potěšení pro oko i duši.

Horalka5
28.04.2020

Musím uznat, že první díl byl podstatně lepší. Chybí tomu náboj, ale kresba je stále krásná.

B-artX
21.11.2019

Podstatně horší, než první díl. Děj už není ani z poloviny tak zábavný a nemá tu sexy erotičnost, která dělala první díl tak zajímavým. Příběhově to je hromada sexu, snění a sci-fi. Kresba je ale přesto skvělá. Serpiery je určitě lepší kreslíř, než spisovatel, což se odráží hlavně na velmi špatných dialozích. Do dalšího dílu už nepůjdu.

Atak
07.07.2018

Úžasné erotické dobrodružství, nádherně napsané namalované.

jarynek
31.05.2018

Tak kresba a především hlavní hrdinka jsou bez nejmenších pochyb za podtržených 5*, ale to je tak nějak všechno, co mne uspokojilo:). Snad ještě obrázky mutantů a vykreslení post apo světa jsou takové hezké potěšení srdce sci-fi fanouška. Ale s příběhem jsem měl problémy, abych to vůbec dočetl. Hrozně upovídané, občas se snažící o nějaké hlubší myšlenky, což se však nedaří, pasivní hlavní hrdinka, která se všemu diví, nerozumí, maximálně je ze všeho vzrušená. Hned po dočtení celé knihy mám problém převyprávět děj.

tanuki
16.04.2018

Nedbale oděná nebo přímo úplně nahá Druuna putuje ve světě, který je jednou velkou fantasmagorickou halucinací mysli člověka, která splynula s počítačem. A podle toho to také vypadá. Stát se zde může cokoliv, prostředí a postavy se mohou změnit z minuty na minutu. Jako v prvním díle je to tu samý odpudivý úchylák, nadržený mutant a slizké monstrum. Druuna putuje odnikud nikam a snaží se především přežít. Používá v míře vrchovaté své ženské půvaby a i když to smysl absolutně nedává, tak se na to dobrodružství dívá velmi dobře. :o)

OldaB
30.09.2017

Kresba úchvatná, ale z hlediska příběhu jsem tam toho moc nenašel. Občas mi to přišlo děsně zmatené. A to mám Evropu fakt hodně rád.