Holubí mambo

Co si myslí holubi, které banda ochránců přírody odvleče z útulné laboratoře, kde se ve jménu vědy zcela spokojeně učí kouřit, opíjet a přejídat, aby se zjistily účinky téhož na lidský organismus, vám vynalézavě a vtipně tlumočí autor oblíbeného románu Mládí v hajzlu. Z neuvěřitelného kolotoče vyjdou holubi smířeni s faktem, že jsou zřejmě přece jen ptáci, a dokonce na to začnou být hrdi. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/11_/1162/holubi-mambo-1162.jpg 3.8184

Frisco Pigeon Mambo (2002)

Literatura světová, Humor
Vydáno:, Jota

happy-smile

Od C.D. Payna jsem kdysi četla celou sérii Mládí v hajzlu, a tak jsem se těšila na další náklad humoru. Bohužel jsem z toho byla nakonec spíše rozpačitá. Dobré scény tam sice byly, ale ve výsledku mě to spíše nudilo. Teď mi z toho vrtá hlavou, jestli už jsem ze C.D.ho stylu vyrostla nebo mi prostě jenom nesedla tato konkrétní kniha... Budu muset vyzkoušet ještě nějakou jeho další tvorbu..

z1631984

Velmi zábavný příběh o laboratorních holubech s lidskými vlastnostmi.

PanTomina

Velice vtipné, osobité, super .. Kniha, ke které se milerád vrátím.

genie

Praštěné a skvělé!

FishCo.
29.06.2016

Totální pecka....:-D

Doominika
25.05.2016

extra vtipný příběh, který změńil můj pohled na holuby :-) Nikdy neomrzí.

jackw
18.03.2016

.....:D

Peťulka3
27.02.2016

Vtipné,oddychové...prostě přesně to co jsem potřebovala :-)

jolca-jolly0953
05.02.2016

Velice povedená kniha. Nikdy by mě ani nenapadlo, že se při čtení tolik nasměju :-)

Lieska
29.01.2016

Momentálne čítam túto knihu po večeroch priateľovi. On si kutiluje s drevom, ja sa pokúšam o dramatické čítanie a obaja sa na tom zchuti smejeme! Milovníci absurdít zbystrite pozornosť!

Golemiada
10.11.2015

Holubí mambo

KACABAK
05.07.2015

Bajka o lidských vlastnostech, místy morbidní, vtipná, ale i překvapivá. Příjemná oddechovka k vodě, ale znovu bych o bláznivých holubech číst nechtěla.

Daniel.F
30.04.2015

Čteno naposledy asi před osmi lety, ale pořád mám tu knížku v hlavě. Skvělá a humorná bajka, psaná stejně lehce a čtivě jako díla o Nickovi.

tanuki
19.03.2015

str.63: „Láska je jako zapálená cigareta. Doutnající vášeň může dlouho hořet, aniž se o ni kdo stará. Někdy ji uhasí náš nezájem, jindy na ni někdo šlápne nebo dohoří až k filtru a začne smrdět. Jindy ji může jediný šluk ve správnou dobu znovu rozhořet.“

THERISA
06.01.2015

Produkt zhulené mysli C.D.Payna. :)

Místy velmi vtipné a rozhodně stojí za přečtení, pokud hledáte jednohubku, která vás zaručeně pobaví a zrelaxuje vaši unavenou mysl. Pokud jste navíc fandové mistrovy heptalogie Mládí v hajzlu, pak považujte přečtení této knihy za povinnost. Za mě nejlepší postava jednoznačně pan An Dulka, jehož sexuální identita je dosti nejistá, ovšem jeho jazyk je ostrý jako břitva. Ještěže naše andulka to má přesně naopak..

Nízké hodnocení dávám proto, že i autor by to tak chtěl. :)

hlina
01.01.2014

Povedená bajka nutící podívat se na lidský svět cizíma očima.

Jaru
30.12.2013

Příjemná oddechovka...

kolodze
04.09.2013

Fajn kniha která trochu změnila můj pohled na holuby ;)

Peti
11.01.2013

Výborné lehké čtení na dlouhé zimní večery, teda těch večerů nebylo moc třeba, četlo se to jedna báseň. Vidět holuba tančit pít a kouřit... wow to musela být podívaná. a to rozzuzlení, že vlastně nejsou lidi ale holubi tak jak říkají okolojdoucí - skvělé skvělé skvělé.

Márinka

Holubí mambo je další z mých oblíbených knih, kde lidské neřesti, city, pocity, prohry i nadšení zpodobňují zvířata. Málokdy se člověk dokáže podívat do svého nitra lépe, než prostřednictvím „němých tváří“. Prožijte společně s Petříkem, Gadžem a Robinem jejich pouť za sebepoznáním. Co když i my jednou zjistíme, že nejsme lidé, ale pouze pokusné bytosti v něčí laboratoři …