Holubka Holubka komentáře u knih

Tom Felton mě moc mile překvapil. Knížka je napsána velmi čtivě. Tom to napsal velmi vtipně, i když některé části jeho života vtipné nejsou. Skvělí pohled do světa filmu. Pokud jste fanoušek HP, nesmí vám knížka doma chybět.

29.07.2023 4 z 5

Sladké pokušení Sladké pokušení Cora Reilly

(SPOILER) Tohle bylo úžasný. To vezmete knížku do ruky a najednou jste na konci. Tohle není první knížka z mafiánského prostředí kterou jsem četla. Takže jsem čekala nějaký daný scénář. A on se nedostavil. Giulia je v 18 provdaná za 31 letého Cassia který má dvě děti. Čekáte že se vzbouří a bude s ním bojovat a nenávidět ho. Toto se vůbec nestane a Giulia se všemu postaví čelem. Jeho děti si hned zamiluje a i Cassia chce poznávat. Prostě chce aby manželství fungovalo a ona měla šťastnou rodinu. A to na tom bylo úžasný. Hrozně mě tento vývoj překvapil a já se nemohla odtrhnout. To jak bojovala za rodinu bylo úžasné. Cassio je taky skvělý, miluje svoje děti a jeho vztah s Danielem mi v některých scénách lámal srdce. Co jsem na Cassiovi milovala byla jeho trpělivost. S tou jsem nepočítala a čekala jsem, že každou chvíli budeme svědky záchvatu vzteku.
Tento příběh je hlavně o rodině. A pokud čekáte nějaké mafiánské drama tak to tady nenajdete, to sáhněte jinam.
Byla jsem skeptická k tomu vysokému hodnocení, ale teď už ho chápu. Jedná se o krásný romantický příběh a o uzdravení jedné rodiny.

11.02.2024 5 z 5

On On Elle Kennedy

Wese a Jamieho miluju. Ty dva jsem si oblíbila už poprvé, když jsem knížku četla před x lety. Teď jsem se do nich zamilovala. Jim nemám co bych vytkla a hned sahám po druhém dílu, protože se s nimi ještě nechci rozloučit.

23.04.2024 5 z 5

Hlava plná lásky Hlava plná lásky Ali Hazelwood

Autorka mě opět nezklamala. Hlava plná lásky byla vtipná, milá, romantická, dechberoucí. Určitě mě to bavilo víc jak Hypotéza. Bee jsem si prostě oblíbila víc. Byla skvělá a Levi byl taky úžasný. Chudák Bee a její krční páteř, ale 43 centimetrů výškový rozdíl? Měla bych z Leviho závratě :D A scéna s Penny a její snaho přivodit Bee mdloby? To bylo skvělí.

19.12.2023 5 z 5

Plavba zlých snů Plavba zlých snů L. J. Shen

Tohle mě strašně bavilo. Myslím že knížku jsem kupovala jenom abych dosáhla na dopravu zdarma. Ani jsem neměla v plánu ji začít číst ale manžel mi ji podal z knihovny když jsem ho prosila ať mi vybere další knížku. A dostala jsem do ruky Tennesse. Tu holku jsem si strašně zamilovala. Vždycky se zamilovávam v knížkách do můžu, ale tady mě dostala Ness. Ne že by na Cruzovi bylo něco špatnýho (možná ten knírek), ale Ness byla střela a já si to s ní náramně užila. Některá její rozhodnutí se mi nelíbila, ale bez nich by tam nebylo to "drama". Kdo byl taky úžasný byl Bear, po každé když se zastal Tess tak jsem málem dojetím bulela. Rodina Ness byla na proplesknutí. Konec byl sladký jako cukrkandl, ale to mi vůbec nevadí.

22.09.2023 5 z 5

Troufalá vášeň Troufalá vášeň Penelope Douglas

(SPOILER) Já jsem nadšená. Na knížku jsem se moc těšila, příběh Jordan a Pikea mě zaujal hned po přečtení anotace. Měla jsem, ale hrozný strach, že kniha nesplní mé očekávání. To se naštěstí nevyplnilo a já jsem nad míru spokojená. Jordan byla úžasná a hned jsem si ji oblíbila. Hrozně mi vadilo jak sebou nechávala občas zametat. Chvílemi jsem chtěla stát vedle ní a zastat se jí. Jediné co mě u Pikea mrzelo bylo, že se nepostavil Coleově matce. Z té mám osypky ještě teď.
Trošku mě zamrzel konec jak mu Jordan hned skočila kolem krku jako by nic. Jak nad tím teď, ale přemýšlím já bych mu kolem krku taky hned skočila.
Autorka mě nezklamala a připravila krásný romantický příběh ke kterému se ráda vrátím. Ale už ho nebudu číst do půl páté do rána jako dnes. Ale to se prostě nedalo odtrhnout.

08.02.2024 5 z 5

Zrádná touha Zrádná touha Danielle Lori

Asi takhle. Je půl pátý ráno a tohle naprosto splnilo všechna má očekávání.

09.12.2023 5 z 5

Hra s ohněm Hra s ohněm L. J. Shen

Příběh Grace a Westa byl plný emocí a ne jednou jsem měla na krajíčku. Knížka byla plná emocí a já si jí moc užila.

30.09.2023 4 z 5

Hypotéza lásky Hypotéza lásky Ali Hazelwood

Skvělá oddechovka která se čte sama. Moc se mi líbilo originální prostředí i když některá názvy jsem ani nemohla přečíst :D Olive a Adam spolu byli skvělí a vtipní a jejich rozhovory mě bavily. A i když nejsem fanoušek er-formy tak se mi příběh četl moc dobře.

28.08.2023 4 z 5

Manželství pro jednoho Manželství pro jednoho Ella Maise

(SPOILER) Jsem ráda, že by Rose pustila Jacka na ty dveře. I po tom jak se na začátku choval. Rose byla úžasná. Hrozně mě bavila a její nadšení pro kavárnu bylo skvělé. A ta její nemoc? Já bych byla podělaná strachy. Naštěstí měla Jacka. Na to jak si chtěl udržet odstup, tak mu to moc nešlo. To jak denně za Rose chodil do kavárny, ti jak ji kupoval růže, to jak na ni čekal během operace. Sledovat Jackovo vývoj bylo nádherný. Knížku vřele doporučuji všem romantickým duším.

30.03.2024 5 z 5

Nespoutaná Aljaška Nespoutaná Aljaška K. A. Tucker

Asi jsem nečekala takhle emotivní příběh, ale náramně jsem si Aljašku užila. Callu jsem si oblíbila hned na začátku a vůbec nechápu, že Jonaha nezabila. Já bych to asi udělala. U jejich přestřelek jsem se moc bavila. A to jak si Calla začala pomalu uvědomovat, že ji Jonah přitahuje bylo skvělý. Takový to "no do p*dele co se to právě stalo". Jonah byl typický maloměšťák a já postupně zjišťuji, že tyhle bručouny miluju. Bylo jasný že Calla ho zaujala od začátku a proto jí tak trápil. Nemohl přece připustit aby se mu líbila holka z velkoměsta.
Co se týče hlavní linky ta byla srdcervoucí. Callu obdivuju že po prvních dvou dnech neodjela domů. Co mě ale dostalo byl vztah Wrena a Susan, i po tolika letech, to mě snad dojalo nejvíc.
A na závěr "Každý potřebuje svého Simona."

P.S. okamžitě potřebuju mývala

07.03.2024 5 z 5

Co už nikdy nepřebolí Co už nikdy nepřebolí Lucy Score

Tohle bylo krásný!! Četlo se to samo a oba hlavní hrdiny jsem si oblíbila. Naomi mi teda občas připadala trošku naivní, ale to jsem jí dokázala odpustit. Hodně jsem si všimla na internetu, že lidem vadilo chování Knoxe. Knox byl prostě maloměstský bručoun a podle toho se taky choval. Neudělal nic co bych nečekala. A pro tu jeho starostlivost jsem si ho oblíbila. Na to že má knížka 500 stránek tak jsem ji přelouskala snadno. Krásná romantická linka, žhavý scény a akce na konci. Moc se těším na další díly. Jen mě mrzí, že na Sloan a Luciana si budu muset počkat dýl.

28.11.2023 5 z 5

Nelítostný princ Nelítostný princ Sophie Lark

Od příběhu jsem dostala přesně to co jsem očekávala. Trošku tě počáteční nenávisti mezi hlavními aktéry, žhavé scény a akci na konci. Aida mě na začátku trošku odradila, opravdu se chovala jako spratek. Ale nenechte se ošálit. Je to velmi chytrá holka a skvěle do toho mafiánského světa zapadá. Nedostaneme tady žádnou udržovanou princeznu, ale holku která se nebojí si zašpinit ruce. A že udělala pár kravin? No a? Pro její věk a italskou krev neudělala nic co bych ji neodpustila. Callum byl taky fajn ale zapadl mi do takového průměru. K sobě ale šli ti dva skvělé. Na začátku jsem se i párkrát zasmála, takže knížku můžu hodnotit jenom pozitivně.

13.11.2023 4 z 5

Láska na hraně Láska na hraně Penelope Douglas

K tomuhle nemám co říct. Chápu že to dopadlo tak jak to dopadlo, i když bych si to přála trošku jinak. Ale i tak to šíleně miluju. Mám teď strašnou chuť to číst pořád dokola. Pro mě nejlepší co jsem letos zatím četla.
Co mě štve je česká obálka. Pak ale začnu číst, objeví se Jake a já už jsem v sedmém nebi.
Já jen doufám že se mě manžel nikdy nezeptá o čem to je :D

25.10.2023 5 z 5

Rozvodové hry Rozvodové hry C. D. Reiss

Miluješ mě? Nemiluju. Miluješ mě? Nemiluju. Miluješ mě? Miluju. Nechci aby jsi mě miloval.
Charlieho reakce, že oni dva jsou neskutečný chaos, je naprosto výstižná. Knížka je plná emocí a já z toho byla místy frustrovaná. Asi jsem měla druhý díl čapnout hned jak jsem dočetla první. Bohužel jsem si dala pauzu a docela o Adamovi a Dianě přemýšlela. A to byla ta chyba. Zjistila jsem, že mě štvou víc než jsem si myslela a v tomto díle to nebylo jinak. Jak já měla chuť po těch dvou něco hodit :D
Knížka mě ale bavila a vyvolala ve mě spoustu emocí. Akorát u tohoto dílu jsem věděla do čeho jdu a chybělo to překvapení a zvědavost, kterou vyvolal první díl. Proto tři hvězdičky.

03.03.2024 3 z 5

Manželské hry Manželské hry C. D. Reiss

Tak tohle byla jízda. Takovou syrovost jsem nečekala, ale nemohla jsem se odtrhnout. Čekala jsem drsnější eroťárnu, ale toto? Oba dva mě štvali, vedlejší postavy mě štvali, ale něco na tom bylo fascinujícího. Konec jsem čekala a jsem ráda že mám po ruce druhý díl.

27.02.2024 4 z 5

Má to háček Má to háček Tessa Bailey

Příběh Foxe a Hannah byl skvělí a já si užila a oba jsem si zamilovala, ale MÁ TO HÁČEK. Na můj vkus to bylo zdlouhavý a když jsme se konečně dostali k žhavý scéně tak byl pomalu konec. Po prvním díle jsem čekala plno žhavých scén, kterých jsem zde dostala poskrovnu. A co si budeme Brendana jsem si zamilovala víc. Proto musím dát i o jednu hvězdičku míň než prvnímu dílu.
Knížka se ovšem četla skvělé a moc ráda jsem se vrátila do Westportu. A nad epilogem moje romantická dušička plesala radostí.

18.10.2023 4 z 5

Sparrow Sparrow L. J. Shen

Dostala jsem přesně to co jsem chtěla. Sparrow jsem si oblibila a Troy byl občas debil, ale nakonec moje srdce podlehlo i jemu. Klidně by mi nevadilo, kdyby kniha měla o pár stránek víc a bylo v ní víc dialogů mezi hlavními hrdiny, abych jim tu lásku ještě o trošku víc věřila.

01.08.2023 4 z 5

Corrupt: Skazení Corrupt: Skazení Penelope Douglas

No ale toto!!!??......
Musím říct že to byla jízda. Ze začátku jsem byla trochu skeptická. Tahle knížka na nás teď vyskakuje všude a všichni jsou z ní paf. No a já jí propadla taky. Penelope píše prostě skvěle. Několikrát jsem měla husí kůži a musím uznat, že Rika měla koule, já bych zdrhla. Knížka má několik sexuálních scén, ale to jak Michael sledoval Riku jak tancuje......nevím jak, ale mě to normálně vzrušilo.
Jsem hodně zvědavá na další díly, hlavně na Damona jak to s ním bude.

11.05.2024 5 z 5

Čtvrté křídlo Čtvrté křídlo Rebecca Yarros

Celé je to skvělé. Pro mě jsou draci v knížce novinkou, takže já si to náramně užila. Violet mě bavila, ovšem její slintání nad Xadenem mi v některých scénách přišlo moc. Xaden byl skvělý a poslední kapitola mě hrozně potěšila, ale bohužel nenahradí na mém pomyslném trůnu jiné.
Pokud máte rádi fantasy s špetkou té žhavosti tak určitě po knížce stáhněte. Po všech těch vilách je to pro mě příjemná změna a těším se druhý díl. Protože ten konec?!...........

19.04.2024 5 z 5