hojchna hojchna komentáře u knih

Zvládla jsem přečíst asi půlku knihy. Pak mě už přestalo bavit, že se Čeněk na každé stránce 2x poblil a 1x pokadil..

21.08.2015 1 z 5

Pouští a pralesem Pouští a pralesem Henryk Sienkiewicz

Tuhle knihu jsem četla snad 1000x, od dětství po dospělost a pořád mě baví.

25.11.2020 5 z 5

Indigové pohádky Indigové pohádky Martina Mia Svobodová (p)

Úžasná kniha, která pohladí po duši..

28.09.2020 5 z 5

Káťa a Škubánek Káťa a Škubánek Josef Lamka

Trochu jsem se bála, aby knížka děti bavila, když znají televizní předlohu, ale zbytečně. Knížka se hezky čte, je vtipná a dlouhá tak akorát na čtení před spaním.

14.11.2020 5 z 5

Dítě zvané „To“ Dítě zvané „To“ Dave Pelzer

Je až k neuvěření, co všechno se může stát. Knížku jsem si v knihovně půjčila "omylem", doma jsem mrkla doprostřed a po přečtení asi dvou stránek jsem myslela, že ji ani číst nebudu.. Nakonec jsem ji během noci přečetla, husinu jsem měla snad celou dobu..

Dobrou noc Dobrou noc Walt Disney

Nechápu, proč je po téhle knize taková poptávka a prodává se za takový peníze. Obrázky krásné, ale pohádky nic moc, básničky ještě horší..

10.09.2019 2 z 5

Z deníku kocoura Modroočka Z deníku kocoura Modroočka Josef Kolář

Velice milá knížka. jako malá jsem ji četla několikrát a ještě se k ní určitě vrátím, spolu se synem :)

17.07.2015 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Ano, nemám slov... Výborná.

03.09.2015 5 z 5

Velké trápení Velké trápení Helena Šmahelová

KNihu jsem několikrát četla jako malá, lákalo mě prostředí dětského domova. Ale nikdy, ani teď, jsem nepochopila, proč tam Jana musela jít?

03.09.2015 4 z 5

Po strništi bos Po strništi bos Zdeněk Svěrák

Milé čtení..

04.01.2015 5 z 5

Baculky jsou prima Baculky jsou prima Eva Brabcová

No, takový trochu rozsáhlejší časopis..

01.09.2014 2 z 5

Teď neplač Teď neplač Joy Fielding

Zajímavá kniha, konec mě překvapil, po dlouhé době jsem se nemohla opět odtrhnout..

27.08.2013 4 z 5

Soukromé vztahy Soukromé vztahy Diane Chamberlain

Téměř ze všech knih paní Chamberlainové bývám nadšená, ale tato mě moc neoslovila.. Taková nemastná neslaná..

22.06.2013 2 z 5

Mladík v odboji Mladík v odboji C. D. Payne

Super knížka na dovolenou. Ohromně se pobavíte..

14.06.2013 5 z 5

Oheň a déšť Oheň a déšť Diane Chamberlain

Spisovatelka opět nezklamala. Kniha se velmi dobře čte..

21.04.2013 5 z 5

Příběh Bílé Masajky Příběh Bílé Masajky Corinne Hofmann

Tři knihy v jedné.. Asi bych radši ohodnotila každou samostatně..

Bílá Masajka - nejzajímavější část z celé knihy, popisuje život kmene Samburů a opravdu žasnete, jak mají život těžký.

Zpátky z Afriky - popisuje situaci, když se Corrine vrátila do Švýcarska, nebyla pro mě až tak zajímavá, trochu mě trvalo, než jsem se donutila k dočtení

Shledání v Barsaloi - Corrine se po 14 letech jede podívat na svou africkou rodinu, Určitě zajímavější než předchozí díl,.

09.04.2013 4 z 5

Krutá volba Krutá volba Diane Chamberlain

To bylo počteníčko :o) velmi doporučuji, přečtení této knihy litovat určitě nebudete :o)

01.02.2013 5 z 5

Zaříkávač koní Zaříkávač koní Nicholas Evans

Tato kniha nikdy nezklame.. Film jsem viděla dříve než jsem se dostala ke knize, překvapil mě odlišný konec, ale i tak se ke knize ráda vracím..

29.11.2012 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Tato kniha by se měla povinně číst ve školách..

Láska je jen slovo Láska je jen slovo Johannes Mario Simmel

Jedna z mých nejoblíbenějších knih, četla jsem ji několikrát a ještě určitě budu ..