Mladík v odboji ekniha

Deník předčasně vyspělého "puberťáka", který je posedlý sexem a má úžasnou schopnost zaplétat se do nesnází.

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/145991/mladik-v-odboji-145991.jpg 4.2857

Mládí v hajzlu 1.

Literatura světová, Humor
Vydáno (ekniha), Jota

Youth in Revolt, 1993

Kniha Mladík v odboji

Myška43

Tuto knihu jsem porvé četla před více než 20 lety a stále se k ní občas ráda vrátím. Miluju první 3 díly. Ráda si u četby zavzpomínám na svoje mladá léta, první lásky, bezstarostný život.

Yeschois

Tohoto autora jsem si zamilovala, jelikož píše stylem, který mě baví. Snad jsem se ještě nikdy tak nenasmála jako právě u této knížky. Mým oblíbeným žánrem je Sci-fi a Fantasy a taky jsem se mu doposud i nejvíce věnovala, ale po přečtení této knihy si dám od sci-fi zřejmě na chviličku pokoj. Už se nemůžu dočkat, až se pustím do dalšího dílu. Lehké, nenásilné čtení plné slz ze smíchu a občasného plácání na čelo. Doporučuji.

oladnb
08.10.2019

No.. tak trochu jiný žánr, než obvykle ctu. Popravdě sama od sebe bych po ni nesahla. Ze začátku jsem si zvykala na dost otevřený styl psaní, často prisprostle. Postupne jsem si zvykla a řekla si, že možná zkusím ještě pokračování, tak uvidíme, jak bude mladý pubertak dospivat ;-)

petunkav
01.10.2019

Po knize jsem sáhla jako po oddechovce po přečtení náročnější knihy.
Splnila přesně mé představy - nenáročná, úsměvná, lehce mě vrátila v čase.....
Jen ta Nickova slečna mě pěkně štvala - ale i tak to v životě bývá.

jajcak
09.03.2019

Oddechovka, úsměvné, některé věci - zapálení lahůdek, plán sebevraždy kamaráda - to už na mě bylo trochu moc, ale jinak vtipné - vztah matky s Jerrym, seržantem, Wallym.

Red_Fox
17.01.2019

Pro mě byla tato kniha velkým zklamáním. Je to sice oddechovka, ale že bych se kdovíjak bavila, tak to ne. Párkrát mi po tváři proletěl úsměv, to je asi tak vše.

Protivily se mi prakticky všechny postavy, přestože byly fakt dobře popsány (nejlíp Jerry a Nickova matka. Úplně jsem je měla před očima). Obzvlášť Sheeni byla na pár facek. Touha po sexu obou kluků mi přišla na jejich věk přehnaná. Co se týče formy, nevadila mi nespisovnost, ale z některých výrazů ("Voblík sem si župan a votevřel.") jsem nemohla.

u_marketa
10.12.2018

Moc nechápu, jak mě to mohlo tak zaujmout, přestože mám teenagerovský věk za sebou. :-) Je to vážně vtipný, možná trochu moc přisprostlý, ale tahle šílená jízda jednoho puberťáka je přesně to, co člověk potřebuje číst pro uvolnění. Deník mladíka, kterej o sobě sice říká, že je knihomol, ale s tím hodně brzo sekne, jakmile potká svou životní lásku. Roztočí kvůli ní neuvěřitelný vztahový machinace, oklame kámoše a stěhuje rodiče a všechno to naplno prožívá s vidinou svatby se svou milovanou. A to je jen začátek. :-)

karolina1733
25.11.2018

Mládí v hajzlu je přesně to, co potřebujete, když si chcete odpočinout. První díl jsem četla před mnoha lety a ráda si ho přečetla letos na dovolený, kdy jsem ho sfoukla během dvou dnů. Super oddechovka :)