Mladík v odboji ekniha

Deník předčasně vyspělého "puberťáka", který je posedlý sexem a má úžasnou schopnost zaplétat se do nesnází.

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/145991/mladik-v-odboji-145991.jpg 4.2940

Mládí v hajzlu 1.

Literatura světová, Humor

Vydáno: (ekniha), Jota

Youth in Revolt, 1993

Kniha Mladík v odboji

Edgar
23.12.2021

Kolik mi mohlo být? Patnáct? Možná šestnáct? Když jsem se seznámil s Nickem Twispem. A do smrti na to nezapomenu. Tenkrát mi po ICQ poslal jeden kamarád, textový soubor, obsahující první díl Mladí v hajzlu. Přečetl jsem ho na monitoru během soboty. Když jsem pak měl narozeniny tak jsem si musel koupit zbytek knih. Ty jsem pak dočetl na internátu, a to hned několikrát. Mimochodem existuje i film. Chtěl jsem ho vážně dokoukat, ale nešlo to.

vivula
09.11.2021

S přicházející podzimní depkou přišla potřeba přečíst si pro změnu něco lehčího, něco kde se nezabíjí, něco u čeho se můžu zasmát… Sáhla jsem po Nickovi a trefila jsem se. U některých stránek jsem bublala smíchy pod peřinou, abych nevzbudila manžela :-D

princeznaaura
17.08.2021

Naivita 14ti letého hocha, který by pro to, aby přišel o panictví, udělal cokoliv. A jeden bláznivý nápad se přeměnil v jednu velkou pohromu. Nenáročné a oddychové čtení "nejen" pro náctileté, kde se občas i pousmějete pošetilým nápadům.

vemrazik
30.01.2021

Znám od autora jen tuto sérii, dost mě bavila. Absurdní situace, pubertální a věčně nadržený pubertální intouš... Jo, funguje to.

Ondra06
09.12.2020

Kniha mě bavila. V některých místech to vypadalo jako kdyby to opravdu psal čtrnáctiletý kluk, který v knize popisuje své problémy a své zájmi.

TajemnýSmrad
03.05.2020

Při prvním přečtení jsem byl nadšený... Při druhém již méně, takže po třetí raději číst nebudu.
Každopádně minimálně za jedno přečtení kniha rozhodně stojí. Je zábavná, příjemně utíká a i když se postupně (obzvláště v následujících dílech) objevuje více a více postav, tak se v nich člověk neztrácí, což velmi oceňuji.

vlkodlaq
03.05.2020

Mladíka v odboji jsem četl coby asi sedmnáctiletý a ačkoli se mým oblíbeným žánrům ani neblíží, podivně mě to vtáhlo. Z části to bylo velmi dobrou čitelností ale taky tím, že jsem se velmi snadno s hlavním hrdinou sžil. V sedmnácti jsem přece jen měl některé problémy a myšlenky podobné..

postrach
30.04.2020

Uz po prvim precteni se mi kniha zalibila.Ctu podruhe a filmove zpracovani se mi taky zalibilo tak,ze se cas od casu,divam znova.