Mládí v hajzlu - Kompletní deníky 1-7

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Exkluzivní komplet všech sedmi deníků mužů rodiny Twispů - nechvalně známého Nicka i jeho neméně chlípného syna Scotta! Úžasná dárková krabička pro všechny milovníky twispovských dobrodružství. Najdete v ní všech šest dílů deníků Nicka Twispa i nejnovější deník jeho syna Scotta. Nesmí chybět v knihovničce žádného teenagera (i těch, kteří už teenagery dávno nejsou, ale na rozvraceče pokojných životů Nicka Twispa si pamatují velmi dobře)!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/133876/mladi-v-hajzlu-kompletni-deniky-1-7-133876.gif 4.458
Série

Mládí v hajzlu

Žánr
Pro děti a mládež
Vydáno, Jota
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Mládí v hajzlu - Kompletní deníky 1-7

Přidat komentář
fristo
01.04.2019

Na mňa trochu vulgárne, až neuveriteľné. V strede trojky som si to zakázal čítať. Tým ale nechcem nikoho odradiť. Je to písané veľmi pútavou formou, je to vtipné a ľahko sa to číta. Nie je tam veľa postáv a ľahko sa odlišujú.

Pepasch1
12.08.2018

Jsou to prostě knihy, které se dají číst vícekrát!!!!

pedroK
09.03.2018

Ne všechny díly byly tak skvělé jako třeba první tři, čtyři. První mě šokovala a musela jsem pak číst dál. Ale pro mě nejlepší byla trojka. Já jsem se smála až hýkala..i na veřejnosti. A jak jsem to sledovala kolem sebe, nebyla jsem jediná. Jak se jede na dovolenou s partou, vždycky nějakou vezmu. Vždycky na ni dojde :)

Vidlička
13.10.2017

Souhlasím s verunb, nelze víc dodat. Super čtení, samozřejmě, že jen když jste zrovna mladí a jste v hajzlu... :-)

verunb
16.09.2015

Knihy jsou super! Zaručeně pobaví a i když každý další díl je o něco málo dobrý, jak už to u vícedílných knih bývá, zaručeně si Nicka Twispa člověk zamiluje a zasměje se. Hodně oddechové čtení, člověka přeladí na jinou vlnu.

Doporučujeme

Jen si troufni
Jen si troufni
Mladík v chomoutu
Mladík v chomoutu
Dášeňka čili Život štěněte
Dášeňka čili Život štěněte
Dobrodružství Toma Sawyera
Dobrodružství Toma Sawyera