Baculky jsou prima

Baculky jsou prima https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47580/baculky-jsou-prima-47580.jpg 3 24 3

Třináct příběhů ze současnosti, které kupříkladu prozradí, že ne každá žena dokáže říct „ne“ v tu pravou chvíli a nekoupit kupříkladu vysavač v ceně ojetého automobilu, byť jinak má do kapsy stejně hluboko jako do bezedné propasti, další ve svůj velký den, oblečená v bílém a s početným příbuzenstvem v patách řekne namísto „ano!“ nakonec „ne!“, jiné se povede nastávajícího poznat v den porodu a navíc jej dovléci na porodní sál. ... celý text

Povídky Literatura česká
Vydáno: , Petra (ČR)

Baculky jsou prima , 2003

hojchna
01.09.2014 2 z 5

No, takový trochu rozsáhlejší časopis..

čohynka
17.04.2013 4 z 5

Povídky mám ráda, takže se mi i tahle knížka líbila.. Příjemná četba, jako stvořená pro volné odpoledne, kdy si chcete od všeho odpočinout..

Niki
26.08.2012 2 z 5

Když jsem si knihu půjčovala, myslela jsem si, že jde o souvislý příběh a až doma jsem zjistila, že se jedná o krátké příběhy. Tuto literární formu nemám ráda, už z toho důvodu bych si knihu nepůjčila. Kniha je spíše určena pro mladší věkovou skupinu, někdy měly příbehy předvídatelný konec, který byl jak vystřižený z červené knihovny.

humor

Eva Brabcová
česká, 1957
2002  76%Papoušek na smetaně
2003  66%Baculky jsou prima
2006  80%Žena, s.r.o.
2004  77%Už se o mě neboj
2001  69%Na slzy nebyl čas

Kniha Baculky jsou prima je v