Dobrou noc

Čtyřicet čtyři pohádek a básniček na dobrou noc.
Pohádky jsou určeny nejmenším dětem k prohlížení a předčítání.

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26282/dobrou-noc-LX8-26282.jpg 4.565
Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno, Egmont (ČR)

Kniha Dobrou noc

olívoil

krásné pohádkové příběhy a básničky o slavných hrdinech v době, kdy ještě byli mláďata..............přečteno vnoučkovi

Andynka

Krásný návrat do dětství. I když v novém vydání je pozměněny text, tak mě to nevadí. Nepamatuji si ho z dětství, teda jsem s tímhle spokojená. A ty ilustrace jsou naprosto boží. Jak se říká, dětská láska , nerezavi... a u téhle knihy to rozhodně platí

Regom

Klasika. Čerstvě znovu vyšla, takže ji nemusíte shánět po bazarech za nestoudné ceny.

Petulla72

Když jsem byla malá maminka mi jí vždy četla před spaním (takže jsme jí projely klidně celou za jeden večer). Pak se mi ztratila, ale nedávno jsem jí zase dostala, jako dárek.
Musím říct, že je pořád tak krásná, jak si jí pamatuji, ale pokud jí chcete, jen na čtení (nikoliv jí prodávat dál nebo jí mít "do sbírky") potom doporučuji na uloz.to v pdf verzi, abyste si mohli také zavzpomínat.

jitka7

Knihy Walta Disneyho jsou prostě překrásné. Tuto knihu jsem měla ráda jako malá a teď ji s radostí čtu svým dětem.

klara3252
21.12.2019

Krásné obrázky a příběhy. Básničky se moc nepovedly.

hojchna
10.09.2019

Nechápu, proč je po téhle knize taková poptávka a prodává se za takový peníze. Obrázky krásné, ale pohádky nic moc, básničky ještě horší..

Fimfárum
Fimfárum