Dobrou noc

Čtyřicet čtyři pohádek a básniček na dobrou noc.
Pohádky jsou určeny nejmenším dětem k prohlížení a předčítání.

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26282/big_dobrou-noc-LX8-26282.jpg 4.581

Kniha Dobrou noc

Eeve
30.03.2021

Jedna z mojich najobľúbenejších. Neskutočne roztomilé malé dieťatká Mickey, Minnie, Donald, Daisy, Goofy, Pluto, Peter, Gyro, Horác a Klarabela - nič roztomilejšie som ešte nevidela. Príbehy sú popretkávané veselými básničkami, krásnymi ilustráciami, a je toho naozaj požehnane.

Hoshi
14.01.2021

Chtěla jsem čtivé, ilustrované, tak akorát dlouhé pohádky na dobrou noc a přesně tohle kniha splnila. Celostránkové ilustrace zaujmou nejen malé čtenáře. Příjemným bonusem je střídání pohádek a krátké básničky. Nezlobil bych se, kdyby kniha měla ještě pár stránek navíc :)

olívoil
11.08.2020

krásné pohádkové příběhy a básničky o slavných hrdinech v době, kdy ještě byli mláďata..............přečteno vnoučkovi

Andynka
29.05.2020

Krásný návrat do dětství. I když v novém vydání je pozměněny text, tak mě to nevadí. Nepamatuji si ho z dětství, teda jsem s tímhle spokojená. A ty ilustrace jsou naprosto boží. Jak se říká, dětská láska , nerezavi... a u téhle knihy to rozhodně platí

Regom
15.05.2020

Klasika. Čerstvě znovu vyšla, takže ji nemusíte shánět po bazarech za nestoudné ceny.

Petulla72
17.02.2020

Když jsem byla malá maminka mi jí vždy četla před spaním (takže jsme jí projely klidně celou za jeden večer). Pak se mi ztratila, ale nedávno jsem jí zase dostala, jako dárek.
Musím říct, že je pořád tak krásná, jak si jí pamatuji, ale pokud jí chcete, jen na čtení (nikoliv jí prodávat dál nebo jí mít "do sbírky") potom doporučuji na uloz.to v pdf verzi, abyste si mohli také zavzpomínat.

jitka7
08.01.2020

Knihy Walta Disneyho jsou prostě překrásné. Tuto knihu jsem měla ráda jako malá a teď ji s radostí čtu svým dětem.