Dobrou noc

Čtyřicet čtyři pohádek a básniček na dobrou noc. Pohádky jsou určeny nejmenším dětem k prohlížení a předčítání.

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26282/dobrou-noc-26282.jpg 4.637

Disney babys (1992)

Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno:, Egmont (ČR)

katerina2214

Už je k nesehnani :-( Sháním už rok pro syna :-(

BarkaS

Jedna z nejroztomilejších dětských knih. Americký kýč jak bič, ale co :)

ardeas

Túto knihu si pamätám ešte z detstva a dnes z nej čítam aj synovi :)

teer.h
08.12.2016

Moje nejvíce oblíbená kniha mého dětství :)!

Lucif
17.09.2016

naprosto boží kniha. měla jsem ji ráda jako dítě a nyní ji má rádo moje dítě :0*

Luipenox
06.02.2016

Jako dítě jsem po rodičích chtěl, aby mi z ní každý večer předčítali. V té době to pro mě byla úžasná kniha plná dobrodružných příběhů a kouzelných obrázků. A i teď ji dokážu ocenit a rád jsem si zase po letech připomněl, jaké to bylo, být okouzlen a polapen v pohádkovém světě.

jana6147
04.12.2015

Je to nádherná knížka ale marně sháním pro moji dcerku

wiix
08.10.2014

Doteraz si ju opatrujem :) Nehovorím, že sú to najkrajšie rozpárvky detsva, ale po tom, ako som v detstve počula 500 krát červenú čiapočku a 400 krát o troch zhavranených bratoch zo starej ošúchanej knihy, táto bola pre mňa krásna, nová, sýtofarebná a iná, takže prinášala vždy radosť :)

Matilda
24.05.2014

Nejmilovanější knížka mého dětství...pečlivě si ji střežím a schovávám pro svoje děti :) I téměř po 20 letech je skoro jako nová.

sawako
12.06.2013

Tuto knížku jsem měla velice ráda. Na Horáce a jeho nechuť ke špenátu vzpomínám s láskou doteď. Bohužel si knížku někdo "vypůjčil", takže si nemohu udělat výlet zpět do dětství.

mattisek
31.08.2012

Ta nejlepší kniha z mého dětství,boužel se nám někam zatoulala, a nyní bych ji tak ráda četla mé holčičce.Nevíte někdo, kde by se dala sehnat ?? :-) Díky.

oolinkaa
18.06.2012

Skvělý soubor pohádek a říkanek pro nejmenší.. moje oblíbená v dětství

PiperW
26.08.2011

Jedna z mých oblíbených knih v dětství :)