Lví král

Oranžový kotouč slunce nahlédl prvními žhavými paprsky do nekonečné země písku, skal a stepní trávy a nad tím dílem světa, který lidé pokřtili jménem Afrika, se rozezněly tisíce bubnů a bubínků. Ale to nebouřily bubny! To dusala kopyta zeber a žiraf a dupaly mohutné sloní nohy. A nad bubny vřískaly a pípaly hlasy tisícihlavého sboru dalších zvířat. Všechna spěchala, aby se poprvé poklonila prvorozenému synu lvího krále Mufasy...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42660/lvi-kral-0ao-42660.jpg 4.6111
Pro děti a mládež
Vydáno, Knižní klub

The Lion King, 1934

Kniha Lví král

bea.mari

Je to úplně stejný příběh jako film a má krásné ilustrace (taky úplně stejné jako ve filmu). A knížka se mi líbila, protože se mi líbil ten film, už když jsem byla malá.

MinaHawke

Hezký příběh o Simbovi, můžete si ho přečíst a nebo vidět po několikáté a stejně neomrzí.

olívoil

krásná kniha o zvířátkách...…...…...moc se těším, až ji přečtu svému vnoučkovi

Andrée
27.08.2019

Tuhle knihu jsem milovala. Rozkošný malý Simba a všechny ty krásné Disney ilustrace.

Anetka24
04.06.2018

úžasné, každý se do toho určitě začte a bude tuhle knihu chtít číst pořád dokola:)

StihOMam
29.03.2017

Opět jeden z povedených kousků. Tento příběh se neopolouchá a nezklame ani po stopadesáté.

NiNo
15.09.2016

Byla to snad první kniha, kterou jsem dostala. Tisíckrát přečtená na dobrou noc. Srdcovka.

cvocek
16.09.2015

První kniha, kterou jsem si koupila za 105 Kč od Knižního klubu. Je to prostě srdcovka:)

Muffin a čaj
Muffin a čaj