Veselé Vánoce

Netradiční příběhy známých Disneyovských postav odehrávající se v kouzelném období Vánoc.

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26281/vesele-vanoce-YWT-26281.jpg 4.371

Happy Christmas (1991)

Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno:, Egmont (ČR)

Kniha Veselé Vánoce

jarki

Klasika od Walta Disneyho.????

2mig1

Takové milé hříčky s Disneyho postavami. Přijatelně americké. :)

Leenah

Návrat do dětství :) asi se k ní budu pravidelně před Vánoci vracet...

ladyka
23.12.2018

Čteno po mnoha letech v rámci Čtenářské výzvy,každý den jeden příběh dětem před spaním. Tehdy coby náctileté se mi moc knížka líbila, asi také z důvodu absence Disney příběhů u "Husákových dětí". Líbila se i mým dětem, jen strhávám hvězdu za chybný a popletený překlad některých jmen a přece jen, není nad našeho Ježíška! I tak se ke knize určitě zas někdy před Vánoci z nostalgie vrátím.

1v8na
14.12.2018

Další z knih, ke které jsem se dostala díky čtenářské výzvě tady na databázi knih. Kniha obsahuje devět pěkných pohádek, které jsou čtivé a bohaté na přenádherné ilustrace. Navodí ve vás vánoční atmosféru a naladí vás na pohádkovou náladu.
Velmi se mi líbila pohádka inspirovaná Vánoční koledou od Charlese Dickense.
Co mi trochu vadilo bylo přejmenování postav - strýček Skrblík byl Dagobert, Kačer Donald byl Kristián, Kulík, Bubík a Dulík byly Tick, Trick a Track. To mi trochu kazilo čtení.
I přesto se mi kniha líbila.

Lessana
07.12.2018

Jedna z kníh z produkcie Walta Disneyho, ktorú som ako malá dostala. Vždy sa mi ale viac páčili naše rozprávky, nemôžem si pomôcť...

LuciNka93
18.05.2018

Pamatuji si, že tuto knihu mi dala mamka k Vánocům když jsem byla ještě jako dítě. Tuto knihu jsem měla moc ráda, ráda se vracím ke knihám z dětství.

Annkag
17.05.2018

Touto knižkou ma potešili rodičia ked som ju dostala na Vianoce pod stromček.Nepotrebovala som ani rozprávky ktoré dávali v televízii,pretože ja som sa vdaka nej ocitla obklopená oblúbenými postavičkami rozprávok Disneyho,v kúzelných príbehoch vianočného času.

Vánoce

Walt Disney