Kuchařka kačera Donalda

Recepty pro dětské kuchaře, doplněno obrázky s kačerem Donaldem. Naučíme se: předkrmy, teplá jídla, sendvič a koláč na rodinný piknik, saláty, dezerty, pamlsky, narozeninové pochoutky, nápoje a zúčastníme se "hodiny" pečení s paní Sovou.

https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/109774/kucharka-kacera-donalda-8kj-109774.jpg 4.663
Literatura světová, Literatura naučná, Kuchařky
Vydáno, Egmont (ČR), Egmont (ČR)

Kniha Kuchařka kačera Donalda

Angiee88

Moje a segry oblibena dětská kuchařka :) jako malé jsme v ní vždy rady listovali ;)

Lucinecka761

Sháním tuto kuchařku, v dětství byla nejlepsi

Leontyna79

Skvělá kuchařka z mého mládí. Skvěle ilustrovaná a nezapomenutelná. Doporučuji začínajícím kuchtíkům :-)

ZUZA20118
24.08.2019

Recepty jsou použitelné a nejvíc mi chutnají palačinky.

Lucif
23.02.2019

Některé recepty jsou použitelné :-). Dostala jsem ji jako malá a zatím jsem se k ní neměla potřebu vracet, ale byla s ní legrace

danny_21
08.08.2018

I pro mě, stejně jako pro většinu hodnotitelů, tohle byla první kuchařka podle které jsem se snažil tvořil první kulinářské výtvory, samozřejmě se střídavými úspěchy - nejvíc úspěchů jsem u rodičů získal s pomazánkami a obloženými žemlemi - 80 %

los
08.06.2018

to vyšlo po revoluci...

ach ta nostalgie, když jsem v babiččiný troubě zapejkal chleba s kečupem a říkal tomu pizza!

Usignolo
17.11.2017

Ano, přesně, jak tady čtu- první kuchařka a poklad dětství. Připadala jsem si hrozně důležitě, když jsem v ní jen listovala, natož podle ní "vařila."

Walt Disney
americká, 1901 - 1966