Kuchařka kačera Donalda

Recepty pro dětské kuchaře, doplněno obrázky s kačerem Donaldem. Naučíme se: předkrmy, teplá jídla, sendvič a koláč na rodinný piknik, saláty, dezerty, pamlsky, narozeninové pochoutky, nápoje a zúčastníme se "hodiny" pečení s paní Sovou.

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/109774/kucharka-kacera-dona-109774.jpg 4.447
Literatura naučná, Kuchařky
Vydáno:, Egmont (ČR), Egmont (ČR)

Kniha Kuchařka kačera Donalda

Lucif

Některé recepty jsou použitelné :-). Dostala jsem ji jako malá a zatím jsem se k ní neměla potřebu vracet, ale byla s ní legrace

danny_21
08.08.2018

I pro mě, stejně jako pro většinu hodnotitelů, tohle byla první kuchařka podle které jsem se snažil tvořil první kulinářské výtvory, samozřejmě se střídavými úspěchy - nejvíc úspěchů jsem u rodičů získal s pomazánkami a obloženými žemlemi - 80 %

los
08.06.2018

to vyšlo po revoluci...

ach ta nostalgie, když jsem v babiččiný troubě zapejkal chleba s kečupem a říkal tomu pizza!

Usignolo
17.11.2017

Ano, přesně, jak tady čtu- první kuchařka a poklad dětství. Připadala jsem si hrozně důležitě, když jsem v ní jen listovala, natož podle ní "vařila."

Linduska16
06.08.2017

Nejmilejší kniha, když mi bylo deset.....:-)

Eorin
24.05.2017

Nejoblíbenější kuchařka u nás doma, když jsme byly se sestrou malé. Pořád jsme z toho chtěly něco vařit a bylo nám jedno, že bychom také měly něco sníst od minule :) Skvělé recepty, jednoduché a přehledné a navíc ty ilustrace! Pro mé malé já to byl prostě skvost.

MarekG
17.07.2015

Naprosto dokonalá kniha pro malé kuchaře.Palačinky snů připravujeme velmi často.Většina receptů se nám povedla na jedničku.

Iva B.
31.05.2015

Moje první kuchařka! Také si pamatuju své první vaření, byly to horolezecké sušenky a dopadly na jedničku :-D. Pořád ji mám doma, ikdyž trošku v salátovém vydaní.

Walt Disney

Walt Disney