Kuchařka kačera Donalda

Recepty pro dětské kuchaře, doplněno obrázky s kačerem Donaldem. Naučíme se: předkrmy, teplá jídla, sendvič a koláč na rodinný piknik, saláty, dezerty, pamlsky, narozeninové pochoutky, nápoje a zúčastníme se "hodiny" pečení s paní Sovou.

https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/109774/big_kucharka-kacera-donalda-8kj-109774.jpg 4.572

Kniha Kuchařka kačera Donalda

Calinda
06.05.2021

Měla jsem ji jako dítě a pamatuji si, že i pár receptů jsem ukuchtila :-)

grizlinka
16.02.2021

Milovala jsem tuhle kuchařku jako dítě, dodnes ji ještě máme :) vánoce bez kačerových kuliček nejsou ono :D

Angiee88
22.08.2020

Moje a segry oblibena dětská kuchařka :) jako malé jsme v ní vždy rady listovali ;)

Lucinecka761
13.08.2020

Sháním tuto kuchařku, v dětství byla nejlepsi

Leontyna79
04.02.2020

Skvělá kuchařka z mého mládí. Skvěle ilustrovaná a nezapomenutelná. Doporučuji začínajícím kuchtíkům :-)

ZUZA20118
24.08.2019

Recepty jsou použitelné a nejvíc mi chutnají palačinky.

Lucif
23.02.2019

Některé recepty jsou použitelné :-). Dostala jsem ji jako malá a zatím jsem se k ní neměla potřebu vracet, ale byla s ní legrace

danny_21
08.08.2018

I pro mě, stejně jako pro většinu hodnotitelů, tohle byla první kuchařka podle které jsem se snažil tvořil první kulinářské výtvory, samozřejmě se střídavými úspěchy - nejvíc úspěchů jsem u rodičů získal s pomazánkami a obloženými žemlemi - 80 %