Rok ve školce

Vítej v naší školce! Tady se učíme, hrajeme si a občas vyvádíme skopičiny. Lukáš má rád fotbal, Tomáš je zase odborník na dinosaury. Evička pořád něco ztrácí a Ivanka ráda pořádá čajové dýchánky pro panenky. Jirku zajímá vesmír a vesmírné lodě a jednou z něj bude kosmonaut. Naše paní učitelka se jmenuje Květa. Pak je tu s námi ještě pan Janda, který umí všechno opravit, a jeho pes Alík. Staráme se taky o kočičku Micku – ta darebačka se pořád někde schovává a my ji hledáme. Pojď se s námi skamarádit! Chodit do školky je zábava. Rok ve školce obsahuje dvanáct bohatě ilustrovaných dvoustran, které dětem ukazují, co všechno se dá v průběhu roku – od září do letních prázdnin – zažít ve školce. Děti si díky detailním obrázkům procvičují postřeh a schopnost vyprávět příběhy, ale především se budou při zkoumání ilustrací výborně bavit....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/372957/big_rok-ve-skolce-jl3-372957.jpg 4.427

Rok na…

Literatura naučná, Pro nejmenší, Šikovné děti - tvoření, hry, styl

Vydáno: , Host

Rok w przedszkolu, 2017

Kniha Rok ve školce

Bonda
14.09.2020

Že zrovna v polské třídě panuje bordel, chaos a anarchie, to bych nečekala. Dobrý!

Zuzvil
18.10.2019

Další knížka z řady tzv. polských velkoformátových obrázkových leporel (Rok v lese, Rok na venkově, atd.). Za mě i dceru je to jednoznačně nejlepší díl (společně s Rokem v lese), jak grafickým zpracováním, tak i jednotlivými postavami, které lze v knížce hledat. Knížky jsou výborné, zábavné a poučné, baví jak děti, tak i dospělé. Můžete si vytvářet příběhy jednotlivých postav nebo jen může hledat detaily na jednotlivých stránkách. Vřele doporučuji.

Petja
03.08.2019

„Hledací“ knížka, podobná jako Jaro, Léto, Podzim, Zima a Noc od Rotraut Berner. Na rozdíl od Rotraut Berner má ovšem víc listů, na kterých jsou obrázky z typického dění ve školce od podzimu do jara (např. halloweenský večírek, vánoční besídka atp.) Zatím ji máme z knihovny a dcera ji studuje stále dokola, takže se ji chystáme koupit. Obrázky jsou bohaté, ale ne chaotické jako u jiných knih tohoto typu. Potěší určitě nejen školkové děti, ale i větší batolata a prvňáčky.

Kačaba79
20.06.2019

Malou bavilo hledat postavy a vymýšlet příběhy co dělají na každé stránce. Jen se divila proč to u ní ve školce vypadá jinak.

hojchna
21.05.2019

Jak jsem se na tuto knížku pro dcerku těšila, tak mě trochu zklamala. Nelíbí se mi obrazky (coz je trochu moje blbost, když jsem tušila jak vypadají), přijdou mi chaotické, hlavně se mi tam nepozdava ta nerealnost se školkou.. kluk co nosí masku přes oči apod.. ani děti moc nebaví..

barcc85
21.08.2018

Máte bujarou představivost? Umíte si vymýšlet příběhy...prosím, tato kniha je jak stvořená pro rozvoj dětských představ, snů, i příběhů.

NightShade
20.05.2018

Výborná pro rodiče, kteří mají představivost a nebojí se vymýšlet různé příběhy pro děti. A že jich kniha nabízí.