hnilda3 hnilda3 komentáře u knih

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Kniha se mi moc líbila, už od začátku mě zaujala, byla moc čtivá a i příběh a zápletka byla fajn.

11.08.2017 5 z 5

Kniha mě bavila, poměrně dost mě vtáhla do děje a dobře se četla.

07.08.2017 5 z 5

Cesta zpátky Cesta zpátky Erich Maria Remarque (p)

Tak jako každá Remarquova kniha ve mně i tato zanechala mnoho k přemýšlení..

30.07.2017 5 z 5

Všeník Všeník Daniel Landa

Danovy písně poslouchám od malička a jeho tvorbu obdivuji. Proto mě Všeník hodně zajímal, čekala jsem, že se tam dozvím něco víc o svém oblíbeném zpěvákovi. Všeník se četl moc dobře, občas mě některé pasáže pobavily a hlavně jsem alespoň trochu mohla nakouknout to Danova "nitra". Děkuji, Dane, za tu možnost.

29.07.2017 5 z 5

Miluj bližního svého Miluj bližního svého Erich Maria Remarque (p)

Remarqua jsem si oblibila uz kdyz jsem do povinne cetby cetla Nebe nezna vyvolenych a Na zapadni fronte klid. Pote jsem pokracovala Tremi kamarady. Jeho knihy me zatim nikdy nezklamali, a to ani tato.

07.07.2017 5 z 5

Zatoulané štěně Zatoulané štěně Lucy Daniels

Jako malé se mi hrozně knížky této autorky líbily, a moc ráda si je přečtu i teď :-) Knížka byla jako vždy moc pěkná

21.06.2017 5 z 5

Nepřátelé a milenci Nepřátelé a milenci Simona Ahrnstedt

Kniha se mi moc líbila. Asi bych si ji sama nikdy nekoupila, ale vyhrála jsem ji v soutěži, takže jsem si ji pak přečetla. A bylo to něco nového, nevěděla jsem tolik, co čekat, autorku jsem neznala. Ale bylo to skvěla napsané a příběh měl i hloubku.

19.06.2017 5 z 5

To nejlepší z nás To nejlepší z nás Nicholas Sparks

Věděla jsem o čem kniha zhruba je a jak končí, i tak jsem si ji ale chtěla přečíst. Sparks je skvělý!

30.05.2017 5 z 5

Ve tvých očích Ve tvých očích Nicholas Sparks

Tak tahle se Sparksovi opravdu povedla! Už prologem mě kniha naprosto dostala, protože jsem byla zvědavá, o co ve knize půjde. Rozhodně to není klasická romantika "potkali se, zamilovali se, žili spolu šťastně až do smrti" :-D Zaujala mě i ta kriminální zápletka, díky které byla kniha velmi napínavá a která vás donutila číst dál a dál.

11.05.2017 5 z 5

Krysař Krysař Viktor Dyk

moc pěkná kniha, dobře se čte a zanechá to v člověku hodně věcí na přemýšlení..

30.04.2017 5 z 5

Prach Prach Hugh Howey

Celá série byla skvělá, netušila jsem, jak to může dopadnout a nebudu tady psát spoilery, ale i třetí díl mě zaujal a autor je podle mě opravdu skvělý!

29.04.2017 5 z 5

Turnus Turnus Hugh Howey

Super! Zezačátku mě Turnus nechytil tolik jsko Silo, protože tam na mě bylo moc politiky, ale pak se to rozjelo a bylo to naprosto úchvatné. Teď jdu číst Prach, tak jsem moc zvědavá :)

18.04.2017 5 z 5

Silo Silo Hugh Howey

Dlouho se mi nestalo, že bych se od knihy takhle nemohla odtrhnout! Když jsem si ji brala, říkala jsem, si, že pět set stran už je na mě docela dost a že to zas budu číst půl roku.. Knihu jsem přečetla za asi 10 dní, což je na mě hodně rychle. Prostě nešlo přestat číst a musela jsme pořád pokračovat. Dokonce jsem kvůli tomu tak trochu zanedbala školu, což se mi nestává :-D Kniha mě nadchla od první kapitoly a už se těším na Turnus.

03.04.2017 5 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Nevím, co jiného napsat, než prosté Wow... Kniha se mi moc líbila, a jako skoro u každé knihy jsme si zase poplakala :D

24.03.2017 5 z 5

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Sparkse si pomalu, ale jistě, začínám zamilovávat. Po Zápisníku a Volbě další skvělá kniha, která mě nezklamala. Zítra se vrhnu na další jeho :-)

20.03.2017 5 z 5

Voľba Voľba Nicholas Sparks

Sparks opět nezklamal :-) Tak jak jsem zvyklá, jsem si pobrečela :-D

06.03.2017 5 z 5

Znamení / Steve a já / Krasojezdkyně / Zatvrzelci Znamení / Steve a já / Krasojezdkyně / Zatvrzelci Raymond Khoury

Četla jsem v originále The horse dancer od Jojo Moyes, a opět mě kniha od ní nezklamala. Trvalo mi tedy trochu déle, než jsem se do ní dostala, protože o tom tématu moc nevím, ale pak mě chytla a vlastně jsem celých 528 stran hltala :-)

26.02.2017 5 z 5

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

Kniha mě bavila stejně jako první dva díly :-) (Navíc se letos krásně hodí do Čtenářské výzvy) :-)

21.02.2017 5 z 5

Jeden plus jeden Jeden plus jeden Jojo Moyes

Jojo nezklamala :-) Moc pěkný příběh a já už od ní přečetla všechny knihy. Snad brzy něco napíše :-D Aspoň, že má ještě nějaké povídky :-)

14.12.2016 5 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Jojo opět nezklamala :-) Kniha krásná, autorka opravdu umí překvapit a píše úžasně (nelíbí se mi tedy české překlady jejích knih, ale čtu anglicky a je to mnohem lepší :-) )

29.10.2016 5 z 5