hlenicka hlenicka komentáře u knih

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Robert mě baví každou svou knihou. Jsem jeho fanoušek. I po nové knize pořád,ale .. On to umí lépe. Má vyborný styl psaní,jeho vyprávění vás nutí otáčet stranu za stranou s vidinou toho,že se dozvíte další informace k příbehu a i s tím,že vaše kafe bude fakt studený..
Tenhle příbeh me bohužel zklamal, chybelo napetí. Vubec me to tentokrat nelákalo otáčet rychle,jako bylo při předchozích knihach. Skrabala sem si lak na nehtách, chytala neexistující mouchy na stěne,psala smsky ..to behem čtení. nechytlo mě to. Sice jsem mela dočteno za 3 dny,ale postrádalo to nejaky lepší,napínavejší story a konec hrozne useknutý, beh napětí. Dřív me stvalo jeho vyprávění, dokázala na půl strany popsat holku, jen jak vypadá,že ma rozevlaté vlasy,sukni do pasu atd. na půl strany. to sem vzdy preskakovala odstavce. V nové knižce už ubral, za co ma 10 bodu :)
Ale pro příste, prosím, více napětí, at si můžu kousat nehty a zase zapomenout vypít teplý kafe :)

20.12.2021 3 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

Uzasný! Ale stydím si,první sem si knihu koupila,ale hned na to prodala. nečetla sem ji. pak sem si ji koupila po druhé,a zase ji prodala.. nevim,no ale porad me lakala,tak jsem si ji koupila do třetíce a hle! přečtena za dva dny, užasny! Za me byla napínavá do konce!

20.12.2021 5 z 5

Země divů Země divů Zoje Stage

Bohužel, tohle nebyl vůbec můj šálek dobré kávy. Tesila jsem se, bude to bestseller, nejlepší horor letošního roku ..ano, říkat se může co chce,ale ve skutečnosti je to pak bohužel uplně jiné. Zklamalo mě to. Kdyby byla kniha napsaná do 100stran, bylo by zde řečeno vše důletžite, co bychom potrebovali vsichni vedet. Ale autorka se zbytečne rozepisovala,ale hlavne, ona se pořád dokola opakovala! Na 10ti stranach bylo porad to samé dokola,kdyby to sepsala na půl strany, udelala by líp. Ja se snažila,opravdu.ale po 100stranach už jsem vedela, že to takhle nedočtu, tak sem přeskakovala, nedalo se jinak. první sem to brala po pár listech, pak už po desítkách a pak už sem šla na posledních pár. slava nazdar výletu, tohle už opakovat nebudu a od autorky už si asi nic číst ani nebudu.

05.12.2021 1 z 5

Líbánky Líbánky Tina Seskis

Hej katastrofa!! Jakože směju se, ale od 1.strany sem věděla, že to bude špatné.. A taky že bylo. Na druhou stranu, ségře se to líbilo. Každý má jiný názor :-)

28.02.2020 1 z 5

Posedlé dítě Posedlé dítě Lone Theils

Od autorky mám přečtené dvě její předešlé, dívky z trajektu a žena, po které se slehla zem.
Mně osobně se líbily všechny tři knížky. A co je asi nejvíc, hrozně rychle a samy se četly. Ale tady ta poslední. Já nevím, mě zklamal ten konec. Jakože žádné napětí, žádný vrchol toho napětí, kdy si kousete nehty a rvete vlasy.. To tu nebylo. Jen prostě čtete a čtete a čekáte, co se ještě teda stane.. A pak.. Konec.. No. Ale určitě doporučím dal!!

24.02.2020 4 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Mám dočteno.. Já nevím, ten začátek byl asi tksivy, že sem se nenadala, a byla sem na straně 90.. Pak s. 190 a teď hotovo.. Kdybych neslyšela o té Fámě, že je Fáma kandidát na nej thriller roku 2020,asi si to vůbec nekoupím a nebudu číst.. Ještě že se fámy šíří tak rychle..

09.02.2020 4 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Jakože Carter sám o sobě je světová top v thrilleroHorrorech. Jednu jedinou jsem nepřečetla, musím ji najít!!

Tma Tma Bernard Minier

Tma byla celá kniha.. Minera by si měl přečíst každý, kdo miluje jak tlustý bichle, tak milovník tajemného prostředí..

Úkryt Úkryt Lisa Gardner

Za mě napínavá až do konce!!

Vražedný rozsudek Vražedný rozsudek Andreas Gruber

Andreas Gruber píše excelentně!! Tuhle a i dalších jsem četla jedním dechem. Napínavá až do konce.

06.02.2020 5 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Camilla Läckberg

Za mě nejhorší knížka od Lackberg. Přečetla jsme každou kazdickou knihu, ale tahle byla tragédie. Za ně o ničem..

06.02.2020 2 z 5

Hřích a zatracení Hřích a zatracení Fadia Faqir

Knihu jsem četla už před pár lety, ale vždycky jsem hodně ráda četla,, true story,,. Málokdy končí dobře.. Doporučuji, ale kolikrát me mrzí, že jsou recenze u výborných knih, velice nízké..

02.02.2020 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

neuvěřitelně krásná knižka . Pro mě první,u které jsem na konci brečela. Nyní čtu další,v němčině a je opet úžasná! zajímalo by mě.jestli se najdou i chlapi,kteří čtou od autorky knihy.

11.06.2014 5 z 5

Chladný popel Chladný popel Simon Beckett

četla jsem od nej ještě v němčine - DER HOF, doporučuju!!! Za pár hodin ho máte přečtený! Vyprávěno v 1.osobě, do konce nevíte, co se vlastně děje a pak na 2 stranách u konce je po všem!

11.05.2014 5 z 5

Ostrý střih Ostrý střih Sandra Brown

Sandru mám ráda, pokaždé,když jsem v knihovně, nezapomenu si vzít i jednu knihu od ní... Ale bohužel v tomhle momentě budu číst už poslední, kterou v knihovne máme. Tak mi nezbývá nic jiného,než najít podobnou ,,Sandře". kdo poradí?!

03.05.2014

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

úžasná knižka!!! V živote sem u žádné nebrečela,ale u téhle to ze mě šlo uplne samo!!! Jedním slovem NÁDHERNÁ!!! jednou si ji určite ještě prečtu! Doporučuju!!!

01.05.2014 5 z 5

Drsný chlap Drsný chlap Sandra Brown

Napinavé od začatku do konce! Brown dokáže zaujmout!

28.04.2014 3 z 5

Plamen duše Plamen duše Barbara Wood

dočteno,super čtivý dárek pod stromkem. Kdo četl ještě od Barbary Sedm démonů, tak ví,co je to napětí a strach,být sama doma večer ...

01.01.2014 4 z 5

Princezna Sultana - Život pod závojem Princezna Sultana - Život pod závojem Jean Sasson

JO, zakazanou ženu jsem četla a pokud můžu radit, nekupovat ji! Ja ji rozhodně 2x číst nebudu. Proste vypravi ,,blondýna" jak milovala Araba a jak za ním pořád lítala, nic extra, jsou mnohem lepší knižky, nemělo to absolutně žádnou zápletku!

27.10.2013