helkol helkol komentáře u knih

Vášnivý hříšník Vášnivý hříšník Christina Lauren

Třetí kniha od stejné autorky a musím říct, že jak mě předchozí dvě ještě bavily, tak tato už ne. Stále stejný děj, kdy oba po sobě tajně touží, nakonec si to spolu rozdají, následuje hádka, nějaký ten týden pauza a zase jsou na konci spolu, šťastní že našli svou spřízněnou duši :-D Takové holčičí čtení, které po pár knihách omrzí.

08.08.2017 3 z 5

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

V této knize se víceméně nic zajímavého za celou dobu neděje a ze série Vášnivý je nejnudnější. Jednoduše řečeno, celý příběh je hrozná blbost a zajímalo by mě jak dlouho to trvalo autorce vymyslet. Vypráví jen hl. postava Mia, kdežto v ostatních dílech vypráví víc postav, což je poutavější. Také se zde stále opakují slova typu jako rozněžnělý, zasténal apod. a to po několika knihách už začne být prostě moc.

08.08.2017 2 z 5

Vášnivý sprosťák Vášnivý sprosťák Christina Lauren

Další fajn kniha z kategorie nenáročné čtení na léto. Ačkoliv člověk už dopředu odhadne děj, stejně knížka baví. A vzhledem k tomu že mi to díky ní utíká v práci rychleji, mohla by mít i více stránek, ale to už fakt nevím kam by se příběh ubíral :D...

21.07.2017 4 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Nestává se mi často, že bych se od knížky nemohla odtrhnout a zároveň jsem si při čtení některých pasáží o holokaustu musela dát pauzu, protože jsem si vše tak živě představila až mi z toho bylo zle. Příběhy byly skvěle propojené a konec jsem opravdu nečekala. Jednoduše skvělá kniha.

18.07.2017 5 z 5

Božský milenec Božský milenec Christina Lauren

Takové průměrné čtení na léto pro zábavu. Určitě se chystám na další díly, čte se to skoro samo :-D

18.07.2017 3 z 5

Magické houbičky Magické houbičky Andy Letcher

Hodně odborně napsané, takže jsem četla jen určité pasáže. Vhodné spíš pro ty co je zajímá celá historie

27.02.2017 4 z 5

Život, láska, smích Život, láska, smích Osho

Super knížka, v podstatě nemám co vytknout, docela rychle jsem ji přečetla až mi bylo líto, že už skončila :-D

27.02.2017 5 z 5

Magie není čarování Magie není čarování Eva Ulmer-Janes

Za 59 Kč opravdu dobrá knížka, moc dobře se čte a jsou tam celkem užitečné věci :)

26.12.2016 5 z 5

LSD a jiné halucinogeny LSD a jiné halucinogeny Michal Miovský

Dobře napsaná kniha, řekla bych že na způsob diplomové práce. Někdy jsou věty až příliš složité, ale čtenář dozví vše co potřebuje.

07.12.2016 4 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Chtěla jsem něco oddechového na léto ke čtení a to knížka ze začátku splnila, ale konci byla na mě už moc depresivní. Celkově bych tuhle knížku doporučila spíš mladším a nenáročným čtenářům.

09.09.2016 3 z 5

Čtyři dohody – Pracovní kniha Čtyři dohody – Pracovní kniha Don Miguel Ruiz (p)

Fajn kniha, pokud za sebou máte 4 dohody a chcete si trochu osvěžit paměť a připomenout si určité věci.

02.09.2016 4 z 5

Mnich, který prodal své ferrari Mnich, který prodal své ferrari Robin S. Sharma

Kniha je plná skvělých myšlenek, které si je dobré stále připomínat.
Ze začátku mi trochu trvalo než jsem jí rozčetla, protože není napsaná stylem, kdy můžete číst bez přestání, ale chce to po pár stránkách aby ste se nad vším mohli zamyslet :)

02.09.2016 5 z 5

Kafka na pobřeží Kafka na pobřeží Haruki Murakami

Velmi zvláštní příběh, zezačátku je trochu těžší se do toho dostat, ale ke konci se už nebudete moct dočkat jak to celé dopadne.

14.07.2016 4 z 5

Skvělá motivační knížka, kterou né každý pochopí. Je zde spousta skvělých myšlenek, ale občas se hrozně těžko četla a člověk se musí na text dost soustředit...

22.01.2016 3 z 5

Nemám důvod dávat míň než 5 hvězdiček. Kniha je skvěle napsaná a splnila svůj účel. Určitě bych ji doporučila dál lidem, které zajímá jejich finanční budoucnost a chtějí se o tomto tématu dozvědět něco víc :)

11.12.2015 5 z 5

Smrt je mým řemeslem Smrt je mým řemeslem Robert Merle

Začátek se zbytečně vleče a knížka je nejzajímavější asi až po dvousté straně, kde je vše popsáno tak barvitě že vám je z toho až špatně. Znova bych ji nečetla,ale do povinné četby určitě patří

17.09.2015 3 z 5

Musela jsem zemřít Musela jsem zemřít Anita Moorjani

Forma není určitě nejlepší ale zrovna u téhle knížky je důležitější obsah a ten je opravdu zajímavý a celkem motivující.. Kdyby byla napsaná ještě trošku jiným, propracovanějším způsobem, zasloužila by i 5hvězdiček..

27.07.2015 4 z 5

Jednoduše buďte šťastní – 7 klíčů k lehkosti bytí Jednoduše buďte šťastní – 7 klíčů k lehkosti bytí Pierre Franckh

Další pozitivní kniha která stojí za přečtení. Každý si může vybrat jestli bude šťastný, nebo bude na svět pohlížet negativně. Knížka by měla všem pomoct otevřít oči a uvědomit si že ke štěstí toho vlastně moc nepotřebujeme :)

26.05.2015 5 z 5

Ruce pryč od této knihy! Ruce pryč od této knihy! Jan van Helsing (p)

Když přehlédnu ošklivou obálku a debilní název, tak bych klidně dala 5 bodů, ikdyž se zde dočtete někdy i z mého pohledu blbosti, tak přesto nechte mysl otevřenou, protože na většině věcí opravdu něco je a s autorem v mnoha věcech souhlasím. Vidím tady že knihu buď máte rádi a něco vám fakt dala nebo ji nenávidíte :D a mně kniha opravdu něco dala a klidně bych ji doporučila dál,ať si každý udělá svůj názor

11.05.2015 5 z 5