Ruce pryč od této knihy!

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kniha německého autora se zabývá záhadnými přírodními jevy a rolí „tajných společenstev“ ve světě. Máte-li pocit, že se světem, v němž žijeme, není něco v pořádku, zajímáte se o jeho poslední tajemství a toužíte se to dozvědět přímo od života – je to VAŠE kniha!

https://www.databazeknih.cz/img/books/89_/89617/big_ruce-pryc-od-teto-knihy-31O-89617.png 3.5109
Žánr:
Literatura světová, Historie, Záhady

Vydáno: , Anch-books
Originální název:

Hände weg von diesem Buch!, 2010


více info...
Nahrávám...

Komentáře (30)

Kniha Ruce pryč od této knihy!

DYRKA98
15. ledna

BOMBA!!! Pět hvězdiček nestačí!!!

michaela2887
29.07.2021

Smíšené pocity


RenataP
01.08.2020

Tuto knihu bych zařadila do skupinky těch, o kterých "hin sa ukáže".
A přeju si, aby se radši neukázalo... kdoví no.
Koho toto téma zajímá, přijde si na své. Souhlasím však s autorem v jednom, za své štěstí jsme zodpovědni sami.

Edgar
18.05.2020

Jsou knihy, které se nečtou nebo se nečtou vážně. To znamená, že vím co budu číst a podle toho k tomu přistupuji. Podobných knih jsem pár přečetl, ale jen jedna mi stojí za hodnocení, a to je tato. Hlavní důvod je, že jsem měl celou dobu pocit, že autor tomu i věří. Což je hodně děsivé. Neberu lidem jejich ezo cítění, nakonec spousta lidí má imaginární kamaráda, který vše řídí. Spíš mi vadilo, že to byl mišmaš bludů. A ani ne polopravd. Všechno působí dojmem, že si něco vycucal z prstu. Dost vostrá je pasáž o žárovkáv a elektřině. Naštěstí je to typ knihy, kterou si nebudete pamatovat a když tak jen mlhavě. A kdybych mohl doporučit, tak ruce pryč od této knihy. Hvězdičku jsem dal za odvahu, něco takového vydat.

pavlinda
12.11.2019

Napsala bych asi co marketa783.

monii
15.02.2019odpad!

Nedokázala jsem to. Prostě jsem se nedokázala přimět ze sebe udělat na autorovo přání nemyslícího hlupáka nekriticky přejímajícího jeho ničím nepodložené (rozuměj jedna babka povídala) teorie. Dokonce jsem jednu chvíli přemýšlela, zda nejde o nějaký druh zvrácené ironie a cynismu, kterým se autor baví na účet čtenáře, když mu jasným pokynem v názvu knihy dává najevo, že jde o brak největšího kalibru – nehodlám to však studiem jeho dalších výtvorů zjišťovat. Abych tedy byla konkrétní: 1) kniha je psána neskutečně bulvárním a manipulujícím stylem (tj. „buďte otevření a bez předsudků, jinak jste jen stádo ovcí“); 2) chybí zdroje a v mnoha případech základy logiky či relevantní zmínky o názorech oponentů; 3) degraduje vystudované odborníky a jejich mnohaletou praxi a uznání ve vědeckých kruzích (k čemuž mnohdy postačí jeho konstatování formou uvozovek, tj. „odborníci“ tvrdí…); 4) skutečně zajímavá témata sprostě zneužívá co nejprimitivnější formou pro své fantazijní konspirace. K tomuto bodu bych ráda podotkla, že s autorem zcela jistě sdílím názor, že ne vše, co je nám oficiálně předkládáno, je stoprocentní pravda (ostatně, to je zřejmé už jen v rámci historicko-politickém). Stejně tak mi není cizí myšlenka jisté formy nadpřirozena, zejm. v podobě Boha. Pokud chci však vydělávat na „výrobě“ informací, musím je podávat v profesionální podobě, což tomuto dílu chybí (a profesionalitou se nerozumí předávání pofidérních informací získaných z třetí ruky na cestách po světě). Knihu tedy zhnuseně odkládám po přečtení asi třetiny obsahu – nehodlám totiž dál urážet svou inteligenci.

MaggieR
01.01.2019odpad!

Ja som knihu čítala na odporúčanie kolegu. Bolo to veľké sklamania vzhľadom k tomu čo mi o knihe hovoril. Knihy sú pre mňa veľmi vzácne a preto ma priam hnevá, keď nejaký autor takto zavádza. Prehnane si vymýšľa čo zažil a kde bol. Keď som sa dostala k časti o mimozemských jašteroch, čo navštevujú politikov nemohla som uveriť čo čítam. Hanba. Žiadna umelecká, informačná ani nijaká iná hodnota. Keď sa aj dostanete k normálnemu úseku, už neviete či niečomu veriť. Ak by som mala uviesť jeden dôvod prečo si knihu prečítať - tak možno ten aby ste vedeli čo je naozaj zlá literatúra.

PROCHEY
31.12.2018odpad!

První kniha, kterou jsem nedočetl a asi se o to ani nebudu pokoušet. Nejspíš se nejedná o můj šálek...

1