Můj otec byl MIB přehled

Můj otec byl MIB
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413248/bmid_muj-otec-byl-mib-tajny-vesmirny-pro-kLR-413248.jpg 3 36 36

Mimozemšťané žijí mezi námi, a to již hodně dlouhou dobu! Kdo jsou tito záhadní Muži v černém (MiB)? Od 50. let minulého století se objevují u fenoménu UFO, dotěrně se vyptávají svědků, konfiskují jim pořízené fotografie, a někdy je dokonce i ohrožují. Víme o nich dosud jen velmi málo. Jistý MiB kontaktoval krátce před smrtí svého syna, uvedl ho do této organizace jako svého nástupce a zasvětil do zákulisního dění, jež se odehrává na pozadí nám známých událostí. Jedná se o svět plný tajných organizací, zázračných technologií, které známe jen ze sci-fi filmů, i utajených mocenských struktur, jež naši planetu pevně svírají v pařátech. Když se Jason Mason dozvěděl od svého otce všechny informace o činnosti a cílech této organizace, zmocnil se ho takový vztek, že se rozhodl podělit o tajné vědomosti s veřejností. Na podzim roku 2015 kontaktoval Jana van Helsinga a poskytl mu interview, které mělo původně vyjít v knize Whistleblower!. Na Jana van Helsinga zapůsobily Jasonovy informace tak mocně, že ho vyzval, aby o tomto tématu napsal celou knihu. Jason Mason se tedy pokusil doložit neuvěřitelné skutečnosti, o nichž mu vyprávěl jeho otec, a jeho tvrzení i zjištění doplňují aktuální výpovědi whistleblowerů, například Coreye Goodea, Michaela Prince, Simona Parkese, Williama Tompkinse a dalších. Čtenářům se tak otvírá zcela nový náhled na svět.... celý text

Duchovní literatura Záhady
Vydáno: , Anch-books
Originální název:

Mein Vater war ein MiB (Men in Black)


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Můj otec byl MIB. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (15)

MarťaVigo
12.01.2024 5 z 5

Za mne zcela jistě skvělá kniha plná všeho ,co jste jen lehce po kouskách někde slyšeli, či četli odděleně, je to super v tom , že je zde takový souhrn, jen jedna kapitola se mi zdála přitažená trochu za vlasy...ale opravdu jen jedna , a člověk si vše musí uspořádat dle svého. Určitě je nabitá informacemi zvláště těmi nepohodlnými, co většina otupelých lidí z různých vrstev určitě nerada vidí na papíře! Každopádně by si ji mělo přečíst široké spektrum čtenářů, ať už jen ze zvědavosti či rozšíření obzorů. Za mne super. Jak rozbor tak i zdroje fakt dost dobrý, a vše uspořádáno dohromady..mimoto vás to dovede k dalším odhalení v jiných zajímavých knihách z jinými zajímavými lidmi a i autory. Kteří ,už důkazy prostě v knize podali dávno.....před touto knihou.Nebo můžete cestovat a pídit se dál po všem možném...jak kdo chce! Věřte ALE ,že v ničem se jistě Mason nemýlil!

Terva
09.04.2023 5 z 5

Musíte přijmout fakt,
že planeta Země ani Měsíc nejsou vaše.
Měsíc je dutý
a nachází se v něm
obrovské kontrolní centrum pro tuto Galaxii.

DRUHÁ ČÁST KOMENTÁŘE !!!

MiB Takto se koncem padesátých let 20. století nazývali muži v tmavých oblecích, kteří se krátce po spatření UFO či po setkání s mimozemšťany objevili u očitých svědků těchto podivuhodných úkazů, aby je následně zastrašovali nebo přinutili mlčet. Ovšem, co je pro mě naprostá šokující novinka, kterou snad ještě nikdo nikdy nevyslovil, je tvrzení, že údajně už máme lidské kolonie nejen na Marsu (čemuž bych věřil), ale i na jiných planetách. (pro mně osobně je tohle tvrzení napadnutelné, protože zastávám názor, že lidstvo je virus a proto nás ostatní obyvatelé Galaxie nechtějí pustit z ochranné vazby naší Sluneční soustavy)

Citát: Nibiru se velmi rychle blíží k Zemi.

Dále zde najdeme informace o cestování v čase, o návštěvách lidí z budoucnosti, o reinkarnaci nebo Illuminátech. O roli Měsíce v naší Galaxii, vše o svastice, jako symbolu blahobytu a míru, nejdete tu i několik odkazů na Google Earth, kde si můžete prohlédnout zajímavé objekty a mnoho dalšího. Tato kniha je průvodcem všeho tajemného, nevyřčeného a známého nejen o mimozemských civilizacích, zjeveních, apokalypsách a například i o krevních liniích. Prostě je toho spousty. Osobně jsem velmi spokojen. Tato kniha je hluboká studnice vědomostí, u kterých budou zmanipulované ovečky jen kroutit hlavou. Najdete zde přehledný seznam událostí a když budete mít náladu si o něčem přečíst znovu, stačí se jen orientovat podle přiloženého obsahu s odkazem na určitou stránku a událost.

Malá ochutnávka:
Plejáďané se pokusili prorazit karanténu Země na počátku 20. století s pomocí společností Thule a Vril v Německu. Kontrolu nacistického kosmického programu, který vyvrcholil vybudováním tajné německé nacistické základny na Měsíci během druhé světové války, brzy převzali jiní mimozemšťané. Podle Cobry tuto základnu provozují společně s Drakoiány.

Mně to nedá. Ještě musím pokračovat. Kniha vám zprostředkuje mnohá neuvěřitelná odhalení. Zvláště těm, kteří se podobnými tématy blíže nezabývají budou tyto informace připadat fantastické a mnozí si určitě budou ťukat na čelo. Mně z toho také bolela hlava. Ne proto, že bych byl skeptik, naopak, dostalo se mi do ní spousta nových informací. Díky obsahu v tomto díle jsem získal odpovědi na další a další dosud nezodpovězené otázky. Příběh v této knize je napsán přehledně. Neuvěřitelné události se stupňují a na každou odhalenou navazuje další a další, ještě zajímavější informace a odhalení. Kniha se nedá číst najednou. Já to měl na etapy. Na její konec jsem se propracoval asi po jednom měsíci čtení. Pravdou je fakt, že toho je strašně moc a nedá se to všechno pobrat. Ke knize se určitě ještě několikrát vrátím.

Citát: Jestliže se počítač založený na umělé inteligenci jednou dostane do režimu on-line, nepřeje si být již nikdy vypnutý. Jako každá jiná inteligentní entita se systém UI snaží přežít.


Terva
09.04.2023 5 z 5

Po dlouhých úvahách
se dospělo k závěru,
že je nutné připravovat lidstvo
na existenci mimozemšťanů
velmi pomalu a obezřetně.

PRVNÍ ČÁST KOMENTÁŘE !!!

Četl jsem již stovky knih na podobná témata. O UFO, kruzích v obilí, únosech, o nevysvětlitelných jevech, o mužích v černém a dalších z toho vyvozujících příběhů. Ale teď se mi poprvé dostala do rukou kniha, která se všeobecně zaobírá všemi tématy a navíc ještě napsané člověkem, který byl hodně blízko všeho toho dění. A když ho v tom ještě podpořil Jan van Helsing, tak jsem se prostě rozhodl tomu věřit. (cituji zde Elizabeth Shawovou z filmu Prometheus 2012) Pokud nevíte, kdo je van Helsing, tak věřte, že na internetu najdete spousty jeho článků a rozhovorů. Pro mne je však potíž v jazykové bariéře. Anglicky moc neumím, vlastně skoro vůbec. To, že dám dohromady sto anglických slov, ještě neznamená, že umím anglicky. Tak že jsem s otevřenou náručí přivítal fakt, že se podařilo přeložit do Českého jazyka tuto fenomenální knihu. Napsal jí muž, jenž se bojí prozradit své vlastní jméno, z důvodů uvedených v této knize. Říkejme mu Jason Mason, jemuž vše pověděl nebo zprostředkoval jeho biologický otec. Ten byl údajně agentem zvaným Muž v černém.

Malá ochutnávka:
Muži v černém uvádějí, že v naší Galaxii existuje asi deset tisíc různých ras. To je vskutku ohromující číslo; je však třeba si uvědomit, že podle odhadu našich astronomů má naše Galaxie více než 300 miliard sluncí a k tomu odpovídající počet planet, (jedná se jen o naši Galaxii poznámka Terva), a proto je tento počet v celkovém srovnání fakticky nepatrný pouhých 0,000003 procenta. . .
(K tématu mimozemšťanů doporučuji knihu Dar z hvězd, kterou napsala Elena Danaanová. Spousty mimozemšťanů tam i nakreslila Terva)

Kdo jsou tito muži v černém ví každý, kdo se o tuto tématiku alespoň trochu zajímá. Pro ty, co nevědí, doporučuji pro začátek americkou akční scifi komedii Muži v černém s vynikající hereckou dvojicí Tommy Lee Jones a Will Smith. Ten film je jen zábava, ale podstatu úkolu mužů v černém v tom najde každý. V této knize také najdete spousty informací o dalších Hollywoodských i jiných filmech. Například podstatu a varování ve filmu Stanleyho Kubricka 2001: Vesmírná odysea. Jenže těch informací je tolik, že od mužů v černém se zde vine linie dalších a dalších odhalujících informací. A to nejen o mužích v černém. Pokračování komentáře přidám později.

Citát: Reptilián, neboli příslušník mimozemské rasy podobné hadům či krokodýlům nedokáže vyslovit slovo kininingen.

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (5)

Bez zkušenosti temnoty by totiž lidé neměli ani ponětí o negativních polaritách a znali by pouze lásku Stvořitele, které by si pak nevážili.


Po dlouhých úvahách se dospělo k závěru, že je nutné připravovat lidstvo na existenci mimozemšťanů velmi pomalu a obezřetně.


Reptilián, neboli příslušník mimozemské rasy podobné hadům či krokodýlům nedokáže vyslovit slovo „kininingen.“


Více citátů z knihy najdete u autora.


Kniha Můj otec byl MIB v seznamech

v Právě čtených12x
v Přečtených46x
ve Čtenářské výzvě2x
v Doporučených2x
v Knihotéce24x
v Chystám se číst37x
v Chci si koupit22x
v dalších seznamech1x